Page 8 of 8 FirstFirst ... 5678
Results 141 to 154 of 154

Thread: For Honor

1. Back To Top | #141
    Registered User
    am inteles. multumesc. informatiile sint utile si binevenite. am mai auzit eu ceva, dar nu stiam exact despre ce este vorba. daca ai nevoie de un coechipier, atunci sint disponibil. cu ce carcter imi recomanzi sa joc? vad ca te pricepi si mi-ar prinde bine un sfat.

2. Back To Top | #142
    Registered User sekaba2's Avatar
    Dupa ce faci basic si advanced practice, ia-i la rand pe fiecare, 2-3 meciuri cu boti, pana gasesti unu sa ti se potriveasca. Sa iti placa cum se misca, ce combo-uri are, sa ti se potriveasca stilul de joc.

3. Back To Top | #143
    Registered User
    am deja un assasin nivelul 8 , dar ma gindesc sa schimb si nu stiu cu ce. sincer sa fiu cu tine, pentru un joc care are ca public tinta barbatii, cam multe super femei pe acolo.

4. Back To Top | #144

5. Back To Top | #145
    Care mai jucati For Honor, m-a prins si pe mine pentru un deathmach ceva intrati pe Discord
    Va astept aici poate reusim sa strangem minim 4 jucatori pe seara sa facem ceva frumos.

6. Back To Top | #146
    Dupa 300 de ore tocmai l-am dezinstalat. Daca fac ceva sa elimine turtling-ul poate ma reintorc dar acum fiecare duel ma plictiseste de moarte. Elimination e prea snowbally, care castiga prima runda de obicei castiga meciul, Skirmish e oribil, doar Dominion ce mai ramane si acolo e plin de Shinobis care fac doar ranged GB in ganks. Duelul e tot ce ramasese mai OK dar acum nimeni nu mai ataca, toti asteapta sa te pareze sau sa faca GB-Heavy. N-am rabdare de asa ceva...

EDIT : A, uitasem de comunitate, care e la fel de toxica ca in LoL sau DOTA

Anyway, pacat de joc, a fost foarte fun la inceput, combat-ul chiar avea flow, acum ai 2 jucatori care se uita unul la altul asteptand sa dea cineva prima lovitura.
    Last edited by Kelemvor; 25-05-2017 at 14:27.
    " Know this: There is nothing on all the Planes that can stay the hand of justice when it is brought against them. It may unmake armies. It may sunder the thrones of gods. Know that for all who betray justice, I am their fate. And fate carries an executioner's axe. "
    ​- Vhailor, Planescape : Torment

7. Back To Top | #147
    Eu am venit cu propunerea sa jucam intre noi in echipe de 4 coordonate pe voce e mai fain asa decat solo.
    Suntem deja 3 jucatori pe discord.

8. Back To Top | #148
    Registered User sekaba2's Avatar
    sekaba00 pe uplay

9. Back To Top | #149
    Registered User Zircon's Avatar
    E fun in echipa, mai ales cand ai comunicatie audio.

10. Back To Top | #150
    Ne-am strans ceva jucatori pe discord, se incinge treaba
    Mai pun o data invitatia: Discord

11. Back To Top | #151
    Ne-am strans ceva jucatori pe discord, se incinge treaba
    Putem face si story in grup.
    Mai pun o data invitatia: Discord

12. Back To Top | #152
    For Honor Has Now Lost 95% of Its Playerbase, Worse Than The Division 1 Year Ago

Cand o sa invete si Ubisoft sa faca componenta online de calitate....

13. Back To Top | #153
    Registered User Raziel01's Avatar
    Yeah right, ca-i si doare pe Ubisoft dupa ce au vandut cateva milioane de copii. Deja s-au mutat la urmatorul proiect online, urmatoarea teapa.

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

14. Back To Top | #154
    Registered User Perseqtor's Avatar
    Vand una bucata cod, cu 100 Lei, PM me if interested. Nu ma atrage genul, vreau sa-mi cumpar altceva.

1.  
Page 8 of 8 FirstFirst ... 5678

Bookmarks

Bookmarks