Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 29

Thread: Assassin's Creed Origins

1. Back To Top | #1
    Registered User

Assassin's Creed Origins

Incep sa apara informatii pe net. Sunt curios cand o sa il anunte.
    Assassin’s Creed Empire – First screenshot reportedly leaked | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming
    Sistem :
    AsRock Z97 Anniversary || Intel Core i3 4160 @3.6GHz || 2x 4GB HyperX Predator 2133MHz || MSI RX 480 8GB Gaming X || Zalman Z3 || Antec VP700P || Seagate Desktop HDD 1TB

2. Back To Top | #2
    Registered User sebid2k3's Avatar
    Mai nou, http://www.dsogaming.com/wp-content/...ACO-rumour.jpg
    This may be the first leaked image from the new Assassin’s Creed game, Assassin’s Creed: Origins | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

Cred ca asta a fost leak-uit in 2013 cel mai devreme. Eh. Macar de ar fi calitate in el daca tot au lucrat atat la el.
    Metoda de contact: pm, telefon, mail sau Y!messenger.
    Doar cele din postarile mele, NU folosesc alte metode.

3. Back To Top | #3
    Cica il face si pe asta trilogie- primul va fi in Egiptul antic, al doilea in Grecia antica, al treilea in Roma antica.

Se stia din AC2 ca urma sa exploreze si antichitatea.

More Assassin's Creed Origins Leaks - No Towers, Multiplayer or Naval Combat

Pe de alta parte, ma astept ca jocul sa fie slab, adica....Egiptul antic....ce naiba o sa bage acolo? Calarit camile in desert, catarat pe piramide si temple, explorat tunele si morminte, eventual ceva mumii si artefacte magice? Meh...

4. Back To Top | #4

5. Back To Top | #5
    Paladin Sir Andrew's Avatar
    Finnaly.
    Ești prost și vrei să te remarci?Aprinde proiectoarele!Ești cel mai prost?Aprinde și stopul de ceață!

6. Back To Top | #6
    trippin' duKeZZ's Avatar
    Desi sunt satul de cat au muls vaca asta, trebuie sa recunosc ca ma atrage set-up-ul egiptean fiind a sucker for Ancient Egipt. Sper sa vedem cat mai multe tombs pline de mumii

7. Back To Top | #7
    Nick anterior: OutOfMyMind Out Of My Mind's Avatar
    Superba sageata aia teleghidata.

8. Back To Top | #8
    Registered User Raziel01's Avatar
    Soimul drona iti place?

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

9. Back To Top | #9
    asta a stramosul lu' nenea din watchdogs 2?
    With the Power of My Mind
    I make the End of this sentence disa
    6D | 85mm 1.2L | I7700K | GTX1080SC | PS4Pro | One S | LG65C6

10. Back To Top | #10
    E mistic, nu high-tech.

11. Back To Top | #11
    E Eagle Vision la propriu)

12. Back To Top | #12
    Quote Originally Posted by Out Of My Mind View Post
    Superba sageata aia teleghidata.
    Auto tracking arrow + eagle drone. Tech sh#t.
    Last edited by AltShiftKill; 12-06-2017 at 17:51.
    Bla bla bla ... noT

13. Back To Top | #13
    Initial, eram entuziasmat de tematica, dar cand am vazut trailerele, m-am linistit fiindca si acest joc o sa fie un mare FAIL care nici piratat nu o sa merite jucat.Din ce observ din trailer, pare o mizerie inspirata dupa RYSE Son of Rome si For Honor.
    Adica, serios, acum o dau in FANTASY de toata jena cu serpi gigantici si mumii.Seria asta nu mai are demult treaba cu conceptul de asasin si crezul asasinilor de vreme ce in AC3 ne-am jucat cu ultimul mohican pe stil rambo, in Black Flag ne-am jucat cu Jack Spintecatorul, in Unity cu Casanova, in Syndicate cu Jack Spintecatorul...acum, o dau intr-un fel de God of War pe varianta egipteana de toata jena.

Nu cred ca o sa mai vedem vreodata un joc genial ca AC1 cu dialogurile dintre Altair si mentorul sau, misiunile de furisare interesante din AC2, sistemul de recrutare al asasinilor din AC Brotherhood....pentru mine, seria a murit de la Revelations (care pana si ala avea un oras redat digital cu o atmosfera inedita)
    Last edited by Musarks; 12-06-2017 at 18:38.

14. Back To Top | #14
    Quote Originally Posted by AltShiftKill View Post
    Auto tracking arrow + eagle drone. Tech sh#t.
    Mai bine avea un smart disc de Predator si asasinam xenomorphi.

15. Back To Top | #15
    poti sa omori hipopotami, sub apa, fara sa iesi la suprafata timp de cateva minute.

ce sa mai vrei de la un joc???

With the Power of My Mind
    I make the End of this sentence disa
    6D | 85mm 1.2L | I7700K | GTX1080SC | PS4Pro | One S | LG65C6

16. Back To Top | #16
    Registered User
    Si-au batut joc de el sau mi se pare mie? Pana si felul in care se misca personajul pare ciudat.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sistem :
    AsRock Z97 Anniversary || Intel Core i3 4160 @3.6GHz || 2x 4GB HyperX Predator 2133MHz || MSI RX 480 8GB Gaming X || Zalman Z3 || Antec VP700P || Seagate Desktop HDD 1TB

17. Back To Top | #17
    trippin' duKeZZ's Avatar
    Seria AC s-a terminat la Brotherhood.. hai putin si Revelation asa din inertie. Dupa AC III was going down.
    Daca faceau un AC III cu locatia asta, cred ca iesea super.

18. Back To Top | #18

19. Back To Top | #19
    Registered User
    Mie nu imi place nici cum se misca personajul, pare ciudat rau. Poate il optimizeaza si ei cum trebuie, totusi.
    Sistem :

20. Back To Top | #20
    Problema e ca nici nu o sa ai cine stie ce de explorat.

FFS, au atatea tematici pe care le puteau aborda (Japonia medievala de exemplu in care jucai in rol de Ninja , o tematica in care se puteau aplica mai bine conceptul seriei demult uitat), dar se incapataneaza si ne baga pe gat tematici unde protagonistul e mai mult un warrior decat un assassin.

1.  
Page 1 of 2 12 LastLast

Bookmarks

Bookmarks