Page 12 of 13 FirstFirst ... 2910111213 LastLast
Results 221 to 240 of 257

Thread: Assassin's Creed Origins

1. Back To Top | #221
    Registered User Zircon's Avatar
    Quote Originally Posted by Raziel01 View Post
    Nu s-au putut abtine astia de la Ubisoft. Pe langa Season Pass poti cumpara in-game currency, arme de toate tipurile, armuri (cosmetice), mount-uri, etc...
    poti dar nu ai de ce toate acele obiecte pica si din chest-urile pe care le achizitionezi folosind moneda din joc. de asemenea, nu duci niciodata lipsa de arme (carora le poti face upgrade), deci toata povestea e pur cosmetica si daca joci, nu costa nimic.

2. Back To Top | #222
    Registered User Raziel01's Avatar
    E vorba de concept, nu de modul cum joc eu. Sunt mai multe microtranzactii in jocul asta singleplayer decat in unele jocuri online. Si sa nu uitam time limited time content...

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

3. Back To Top | #223
    In alta ordine de idei -- de ce nu au facut din start farmingul mai non time consuming si evitau sa introduca time limited content ... gen fa XP mai repede daca cumperi asta.
    Bla bla bla ... noT

4. Back To Top | #224

5. Back To Top | #225
    Aia au fost mereu curva cuiva. Acum sunt a alora de la ubisoft: ))
    Bla bla bla ... noT

6. Back To Top | #226
    Registered User
    48% overall... termin de curatat tot si ma apuc si de main mission
    Assassin's Creed Origins-assassins-creed-r-origins2017-11-15-4-32-38.jpg Assassin's Creed Origins-assassins-creed-r-origins2017-11-15-1-3-19.jpg
    La orice comanda PC Garage folosind voucherul XM43PKVG se beneficiaza de un discount de 1% pentru orice produs.

7. Back To Top | #227
    Registered User RoAlex's Avatar
    Quote Originally Posted by AltShiftKill View Post
    Aia au fost mereu curva cuiva. Acum sunt a alora de la ubisoft: ))
    Credeam ca nu-l vei lua vreodata.
    Cum ti se pare?

8. Back To Top | #228
    Registered User Raziel01's Avatar
    Quote Originally Posted by kvarq View Post
    48% overall... termin de curatat tot si ma apuc si de main mission
    Assassin's Creed Origins-assassins-creed-r-origins2017-11-15-4-32-38.jpg Assassin's Creed Origins-assassins-creed-r-origins2017-11-15-1-3-19.jpg
    Easy?

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

9. Back To Top | #229
    Registered User
    Da, am spus acum ceva timp, nimeream în unele locații unde adversarii aveau level mult mai mare decât mine, după ce ca veneau din toate direcțiile, nu luau nici foc măcar M-am enervat și l-am dat pe easy atunci și mnah, așa a rămas...
    Plus ca intr-o locație chiar și cu level 40 abia am terminat elefantul de la tabăra romană de pe insula - culmea ca i-am terminat mai repede pe aia doi in desert (chiar aveam level mai mic) și celui din mlaștina abia i-am făcut fata
    La orice comanda PC Garage folosind voucherul XM43PKVG se beneficiaza de un discount de 1% pentru orice produs.

10. Back To Top | #230
    I do shootgun == easy mode by default )
    Bla bla bla ... noT

11. Back To Top | #231
    Ma intreb cum de nu reusesc sa fac lock 60 FPS pe un 1080. Imi scapa ceva ?

E mai bun decat banuiam, mai ales daca nu iti placea formula veche de AC, insa are la bube. Pe fraierul de la prima locatie l-am facut printr-un exploid dupa ce cred ca m-a alergat toata harta pana in desert iar acolo am dat de niste javre ce i-au omorat pe toti ...because level++. Si cum ala a murti omorat de o anumita javra, intra spectaculos cinematicul epic si ajung la partea de drama si razbunare. ZzzZZzzz
    Bla bla bla ... noT

12. Back To Top | #232
    Registered User
    Nu reusesti sa faci lock 60fps cand apesi tasta ,,M" si ti se deschide harta..acolo ai o cadere la 30fps pt careva secunde pana placa isi mareste frecventele astfel incat sa-tintina 60fps constant. In rest in timpul jocului nu ar trebuii sa ai scaderi sub 60

13. Back To Top | #233
    Manic Miner burebista's Avatar
    Ba rabdarea mea se apropie de final asa ca sa-mi zica cineva de unde pot cumpara cel mai ieftin key pentru el.

Multam'.
    ...un fleac... m-au ciuruit...
    ...asa ca foloseste codul de voucher W33XPSQD in comenzile tale la PC Garage si vei primi discount 1%...

14. Back To Top | #234
    Nick anterior: OutOfMyMind Out Of My Mind's Avatar
    Pe forum? 140-145 lei.

15. Back To Top | #235
    Registered User razvvan's Avatar
    Am văzut și cu 120

Trimis de pe al meu ONEPLUS A5000 folosind Tapatalk

16. Back To Top | #236
    Voila. Pretul e rezonabil.

17. Back To Top | #237
    Registered User
    Quote Originally Posted by AltShiftKill View Post
    Ma intreb cum de nu reusesc sa fac lock 60 FPS pe un 1080. Imi scapa ceva ?

Assassin's Creed Origins-assassins-creed-r-origins2017-11-16-12-51-36.jpg

Daca pui si refresh rate si fps lock ar trebui sa iti mearga.
    Cu 388.00 îmi merge - de fapt uneori trebuie sa schimb eu refresh-ul inapoi pe 144 Hz ca se face ca "uita" setarea asta si nu imi place sa joc cu 60 fps. Posibil sa fie si de la driver, pe 388.13 parca nu facea asa, dar cu ala nu imi merge fluid.
    Daca ai mai mult la monitor, posibil sa trebuiasca sa schimbi refresh la monitor la 60 Hz din nvpanel.

Assassin's Creed Origins-assassins-creed-r-origins2017-11-16-13-2-48.jpg

18. Back To Top | #238
    Manic Miner burebista's Avatar
    Quote Originally Posted by Out Of My Mind View Post
    Pe forum? 140-145 lei.
    Quote Originally Posted by razvvan View Post
    Am văzut și cu 120
    Ba, is asa de prost ca nici macar nu mi-a dat prin cap sa caut pe forum.

Multam'.
    ...un fleac... m-au ciuruit...
    ...asa ca foloseste codul de voucher W33XPSQD in comenzile tale la PC Garage si vei primi discount 1%...

19. Back To Top | #239
    Sa fie cu folos.

Am si eu vreo 11 ore in el, 25% progression, level 18 sau 19. Pe scurt, imi place.

20. Back To Top | #240
    In ultra wide orice ii fac // 21:9 / 2560 x 1080 // nu imi ramane in 60 lock orice i-as face.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Assassin's Creed Origins-ac-origins.jpg  
    Bla bla bla ... noT

1.  
Page 12 of 13 FirstFirst ... 2910111213 LastLast

Bookmarks

Bookmarks