Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 61 to 72 of 72

Thread: Romanii in Industria Jocurilor

1. Back To Top | #61
    Registered User strumfi's Avatar
    Quote Originally Posted by RushWar View Post
    Du-te ba de aici stricatorule de threaduri si deviator suprem de la subiect!
    Esti un nimeni, un irelevant pentru mine cat timp nu-mi accepti provocarea si nu vrei sa dam un meci prin Overwatch sa vedem care e mai tare.

Ai spus ca imi dai ignore pana una alta!
    Ti-am dat mai molie dar nu e vina mea ca tot faci clone si ala e singurul tau scop in viata. Du-te si joaca-te cu Raziel Player Unknown Battleground . El este foarte rabdator. Ia-l Raziele si fa barbat din el ) Iti dai seama la ce nivel a ajuns discutia daca barbatia se masoara in jocuri video moca
    Procesor Intel I5-4670 @ 3.4 GHZ , placa de baza Gigabyte GA-B85-HD3 ,ASUS GeForce GTX 980 Ti, Memorii Corsair XMS3 8GB DDR3 1600MHz CL9 Dual channel kit , carcasa Aerocool XPREDATOR X3 Evil Black Edition , hard disk Hard disk Seagate Desktop HDD 2TB 7200RPM 64MB SATA-III, SSD Toshiba THNSNHxxxGCST 128GB SATA-III 2.5 inch

The happy life be these : the quiet mind , the equal friend, no grudge , no strife , wisdom joined with simplicity,the night discharged of all care.

2. Back To Top | #62
    Quote Originally Posted by strumfi View Post
    Ti-am dat mai molie dar nu e vina mea ca tot faci clone si ala e singurul tau scop in viata. Du-te si joaca-te cu Raziel Player Unknown Battleground . El este foarte rabdator. Ia-l Raziele si fa barbat din el ) Iti dai seama la ce nivel a ajuns discutia daca barbatia se masoara in jocuri video moca
    Pentru informarea ta, PUBG si Overwatch nu sunt jocuri gratuite/free to play!
    Momentan, am doar Overwatch cumparat, la PUBG mai astept 1-2 ani sa-l finiseze sau pana apare editia completa.

3. Back To Top | #63
    Ma nene ! Stai asa ! Tu nu esti o persoana ! Nu incalc nici o regula ! Tu esti o clona a unei persoane ce nu ar trebui sa existe pe forum ! Este ca si cum as vorbi in imaginatia mea cu un fluture de-o zi ! Spune-mi , cum sa port un dialog cu tine cand maine ai disparut ? vine un StiuleteWar maine , poate a si uitat ca exista CG forum, Doamne ajuta ! Imagineaza-ti existenta ta man ! Te dai jos din pat , te barbieresti , iti pui o camasa curata , ai un job si cu 50 kile mai putin ! Ai o prietena ! bani sa iei jocuri pe steam ! Este un alt univers man !
    Eu cu Raziel lucram la un proiect ca in Stein gate in care vrem sa luam personalitatea asta a ta gaunoasa si sa o trimitem in o lume mai buna ! Este un experiment.
    Procesor Intel I5-4670 @ 3.4 GHZ , placa de baza Gigabyte GA-B85-HD3 ,ASUS GeForce GTX 980 Ti, Memorii Corsair XMS3 8GB DDR3 1600MHz CL9 Dual channel kit , carcasa Aerocool XPREDATOR X3 Evil Black Edition , hard disk Hard disk Seagate Desktop HDD 2TB 7200RPM 64MB SATA-III, SSD Toshiba THNSNHxxxGCST 128GB SATA-III 2.5 inch

The happy life be these : the quiet mind , the equal friend, no grudge , no strife , wisdom joined with simplicity,the night discharged of all care.

4. Back To Top | #64
    Registered User Irenicus's Avatar
    Jur ca asa este. Iti dai seama ce creatura trista si uitata de toti este de singura lui bucurie e sa isi spuna ofurile pe forumul asta ? Bine, banuiesc ca o face si pe altele. DAR nu inteleg ! nu vine ca sa discute. Nu ! Vine ca sa isi repete aceleasi mizerii ce probabil si le spune lui ca sa se minta in fiecare zi ! Mintea umana este ceva nemaipomenit . Vb serios !
    Nu vrea dialog ba chiar are o atitudine agresiva. Cand se vaicarea oamenii veneau cu propuneri, unii il luau la misto dar cu aia era obisnuit.Ei, aia ce incercau sa il ajute erau tratati cu agresivitate ca ii dadeau sfaturi ! Este...pur si simplu uluitor. E un studiu de caz.
    Ba, lasa-l ca salveaza CG. Nu-i strica mojo-u.
    N-ai cum sa faci ceva dintr-o tara in care 7,4 milioane sunt spalati pe creier

5. Back To Top | #65
    Ma nene ! Stai asa ! Tu nu esti o persoana ! Nu incalc nici o regula ! Tu esti o clona a unei persoane ce nu ar trebui sa existe pe forum ! Este ca si cum as vorbi in imaginatia mea cu un fluture de-o zi ! Spune-mi , cum sa port un dialog cu tine cand maine ai disparut ? vine un StiuleteWar maine , poate a si uitat ca exista CG forum, Doamne ajuta ! Imagineaza-ti existenta ta man ! Te dai jos din pat , te barbieresti , iti pui o camasa curata , ai un job si cu 50 kile mai putin ! Ai o prietena ! bani sa iei jocuri pe steam ! Este un alt univers man !
    Eu cu Raziel lucram la un proiect ca in Stein gate in care vrem sa luam personalitatea asta a ta gaunoasa si sa o trimitem in o lume mai buna ! Este un experiment.

Bine, daca tot suntem la ora de delirat si ziceti ca ati inventat o masina a timpului, va rog ca amandoi sa alegeti urmatoarele repere pentru schimbarea trecutului meu:

• septembrie 2005 cand incepusem clasa a V-a : le spuneti parintilor mei sa nu ma oblige sa continui studiile la scoala aia de cartier si sa ma transfere la una de prin centrul Bucurestiului ca sa scap de bullying si manelari si sa nu ma aleg cu sechele
    • septembrie 2010: ma impiedicati sa-mi fac cont pe forumul CG
    • octombrie 2012 cand eram prin clasa a XII-a (asta in caz ca eram repartizat la acelasi colegiu): doar imi spuneti ca o sa pice ca subiect poezia Plumb la BAC in vara lui 2013 ca in rest, la celelalte probe m-am descurcat bine . Si daca se poate, imi dati sfaturi despre cum sa o abordez pe fata aia creata si sexy de care eram indragostit.
    • martie 2015 cand eram in anul 2 - nu e nevoie sa va spun, aflati si singuri ce prostie am facut...e vorba tot de o alta fata (RUSOAICA) de care eram indragostit.........

...de fapt, daca se poate, intoarceti-va prin vara lui 2013 in care sa-i convingeti pe parinti sa nu ma oblige sa ma inscriu la facultatea de istorie si in schimb, sa ma inscrie la un curs de programare si modelare grafica si la un curs intensiv de invatat limba germana si de limba engleza....poate chiar si japoneza.
    Si sa-mi spuneti sa-mi schimb banii in bitcoin.

Cam atat!

Daca maine ma trezesc intr-un alt univers, intr-un apartament de lux cu o bunaciune goala, blonda carliontata, siliconata si inalta cu piele catifelata langa mine in pat, stabilit intr-o alta tara care nu e condusa de PSD, voios si vesel ca ma voi duce la un birou cald si curat cu salariu mare, va cinstesc....oh, wait, dar s-ar putea sa nu ne mai cunoastem.

Ok, revenind la realitatea noastra cea crunta, am terminat cu off-topicul?
    Last edited by RushWar; 17-01-2018 at 00:20.

6. Back To Top | #66
    Terminam, terminam dar Tulai Doamne apara-ne de fanteziile tale erotice

7. Back To Top | #67
    Registered User Raziel01's Avatar
    the facepalms

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

8. Back To Top | #68
    Registered User Irenicus's Avatar
    Quote Originally Posted by RushWar View Post
    Bine, daca tot suntem la ora de delirat si ziceti ca ati inventat o masina a timpului, va rog ca amandoi sa alegeti urmatoarele repere pentru schimbarea trecutului meu:

• septembrie 2005 cand incepusem clasa a V-a : le spuneti parintilor mei sa nu ma oblige sa continui studiile la scoala aia de cartier si sa ma transfere la una de prin centrul Bucurestiului ca sa scap de bullying si manelari si sa nu ma aleg cu sechele
    • septembrie 2010: ma impiedicati sa-mi fac cont pe forumul CG
    • octombrie 2012 cand eram prin clasa a XII-a (asta in caz ca eram repartizat la acelasi colegiu): doar imi spuneti ca o sa pice ca subiect poezia Plumb la BAC in vara lui 2013 ca in rest, la celelalte probe m-am descurcat bine . Si daca se poate, imi dati sfaturi despre cum sa o abordez pe fata aia creata si sexy de care eram indragostit.
    • martie 2015 cand eram in anul 2 - nu e nevoie sa va spun, aflati si singuri ce prostie am facut...e vorba tot de o alta fata (RUSOAICA) de care eram indragostit.........

...de fapt, daca se poate, intoarceti-va prin vara lui 2013 in care sa-i convingeti pe parinti sa nu ma oblige sa ma inscriu la facultatea de istorie si in schimb, sa ma inscrie la un curs de programare si modelare grafica si la un curs intensiv de invatat limba germana si de limba engleza....poate chiar si japoneza.
    Si sa-mi spuneti sa-mi schimb banii in bitcoin.

Cam atat!

Daca maine ma trezesc intr-un alt univers, intr-un apartament de lux cu o bunaciune goala, blonda carliontata, siliconata si inalta cu piele catifelata langa mine in pat, stabilit intr-o alta tara care nu e condusa de PSD, voios si vesel ca ma voi duce la un birou cald si curat cu salariu mare, va cinstesc....oh, wait, dar s-ar putea sa nu ne mai cunoastem.

Ok, revenind la realitatea noastra cea crunta, am terminat cu off-topicul?
    Si ce te opreste sa te inscrii acum? Esti nimuric? Tre sa ai grija de parinti bolnavi? In loc sa dai bani pe dejectii gen pubg fa un curs de pe udemy. Inscrie-te la poli. Fa-ti un site.
    Problema nu sunt parintii tai. Problema esti tu. Iti lipseste bunul simt, o bruma de minte si modestia. Plm telu tau e o ******* cu silicoane, nu sa faci ceva pentru societate. Ai impresia ca tre sa primesti ceva de-a gata, fara munca si tragi spre obiective de manelar/cocalar si d-aia o ramai la fel de frustrat indiferent cati bani ai avea.

Schimba-ti mentalitatea. Scapa de ideea ca tie ti se cuvine ceva, nu te mai victimiza ca o studenta pe ciclu in sesiune si apuca-te sa faci lucru la care esti bun. Nu stii la ce esti bun, afla.

Sau continua sa dai vina pe parinti, pe scoala, pe ce vrei tu, sa iti faci 1000 de clone pe un site unde te urasc toti userii, de la primu la ultimu, si sa ramai un loser.

PS: ti s-a spus pe forum aproape zilnic sa te lasi de Stefan Gherghiu ca nu ajungi nimic, ca faci o alegere foarte proasta daca ramai dar tu nuuuuuuu batman.

9. Back To Top | #69
    Irenicus iti racesti gura de pomana. S-au scris zeci de pagini cu sfaturi. Este prea lenes ca sa iasa din mocirla aia depresiva. E pana la gat in rahat si tot ce i-a ramas afara e capul si tot incearca sa pacaleasca pe vreunu sa vina sa il scarpine pe spate.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

10. Back To Top | #70
    Registered User Raziel01's Avatar
    PUBG nu e o dejectie, restul e cancan.

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

11. Back To Top | #71
    Quote Originally Posted by Irenicus View Post
    In loc sa dai bani pe dejectii gen pubg
    Hei....
    Un joc care primeste o gramada de nominalizari pentru GOTY nu e o DEJECTIE.

Poate ca nu e finisat si inca are ceva buguri, dar nu-i o dejectie............cum sunt alde The Division, H1Z1, Ark, ARMA, DayZ, Fortnite si alte tentative obosite de Battle Royale.

12. Back To Top | #72
    Te invit pe siteul www.seruah.com.

Adevărul despre Noua Ordine Mondială, informații despre vrăjitorie/puterile minții, spiritualitate, astrologie, creștinismul expus și altele.

1.  
Page 4 of 4 FirstFirst 1234

Bookmarks

Bookmarks