Results 1 to 10 of 10

Thread: Deci, am cumparat Crysis, dar...

1. Back To Top | #1

Deci, am cumparat Crysis, dar...

Deci, am cumparat Crysis Maximum Edition, IMG_20180213_160501 — Postimage.org

De ce nu e imaginea pe toata carcasa si scrie jos value games?

2. Back To Top | #2
    Pentru ca este o antichitate de joc, care se vinde intr-o serie de jocuri antice, numite generic Value Games? Poate?
    Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people.

3. Back To Top | #3
    Registered User KodiaK's Avatar
    Pentru ca probabil face parte din colectia EA Value Games, si drept urmare au printat o coperta speciala.
    Nu vad cu ce te deranjeaza.
    ASUS Z170-A | Intel Core i7-6700K@4.5GHz | Thermalright TRUE Spirit 140 Power | 16GB DDR4 Corsair Vengance LPX | Gigabyte GTX 1080 Windforce OC | Samsung EVO 850 250GB | Seagate 2TB | Hitachi 1TB
    Redragon Yama Black | Logitech G500 | Sennheisher HD559 | Asus Xonar DG | Dell U2311H | Coolmaster CM 690 III | Antec True Power 650W

---------------------------------
    Foloseste voucher-ul G6TPRZ4K la orice comanda la PcGarage si ai 1% reducere

4. Back To Top | #4
    Era greu sa arunci un ochi pe google, uh ?

Because it's a "value game".
    When games are not being produced anymore but they still sell they get sold as such collections, made with the cheapest, crappiest materials and most of the time without manual or something other than the game disc(s) and they get sold at a lower price.
    Bla bla bla ... noT

5. Back To Top | #5
    Paladin Sir Andrew's Avatar
    Vezi ca mie nu mi-a mers. Mi-a dat o eroare la activare. L-am dus la altex, ca de acolo l-am luat. Au incercat si ei. Aceeasi eroare. Mi-au dat banii inapoi.
    Asta era prin primavara anului trecut.
    Le-am luat prin origin in decembrie. Ambele m-au costat vreo 8 euro.
    Ești prost și vrei să te remarci?Aprinde proiectoarele!Ești cel mai prost?Aprinde și stopul de ceață!

6. Back To Top | #6
    Registered User ShadowDragon's Avatar
    Quote Originally Posted by Sir Andrew View Post
    Vezi ca mie nu mi-a mers. Mi-a dat o eroare la activare. L-am dus la altex, ca de acolo l-am luat. Au incercat si ei. Aceeasi eroare. Mi-au dat banii inapoi.
    Asta era prin primavara anului trecut.
    Le-am luat prin origin in decembrie. Ambele m-au costat vreo 8 euro.
    Nu se activeaza pe Origin... nu avea de ce sa-ti dea eroare... Cei de la Altex nu stiu nici cum ii cheama, n-au nici o idee despre ce jocuri se activeaza.

7. Back To Top | #7
    Registered User axxel4you's Avatar
    Am luat si eu Crysis Maximum Edition si desi nu aveam cum sa-l activez, trebuia sa-l joc cu cd-ul in unitate am luat legatura cu tech suportul de la Origin le-am comunicat cd keyul pentru fiecare in parte si mi le-a transferat in contul origin pe care il am. Initial eu intrasem in discutii cu ei pentru Battlefield 1942 care nu putea fi activat online.

8. Back To Top | #8
    Quote Originally Posted by axxel4you View Post
    Am luat si eu Crysis Maximum Edition si desi nu aveam cum sa-l activez, trebuia sa-l joc cu cd-ul in unitate am luat legatura cu tech suportul de la Origin le-am comunicat cd keyul pentru fiecare in parte si mi le-a transferat in contul origin pe care il am. Initial eu intrasem in discutii cu ei pentru Battlefield 1942 care nu putea fi activat online.
    Crysis si Crysis Warhead retail vin cu cod de activare pentru instalarea de pe DVD fara nicio platforma, nu vin cu cod de origin. Orice joc lansat inainte de 2011 a fost distribuit fara cod de origin, deoarece in 2011 Origin a fost lansat. Trebuia sa stii asta cand l-ai cumparat. Eu unul prefer jocurile fara platforma, imi place mai mult sa le am pe dulap si cand vreau sa ma joc iau carcasa si scot dvd-ul decat sa ma loghez intr-un cont si sa vad jocurile digital. Fiecare cu gusturile lui presupun.

Cat despre Sir Andrew, daca te referi la codurile din carcasa care le bagi la instalarea cu DVD-ul cand ti-l cere, mie mi-au mers

Totusi, nu inteleg de ce le re-lanseaza sub numele de ValueGames, le era greu sa le faca iar ca la lansarea initiala cu carcasa originala si dvd original?

9. Back To Top | #9
    Registered User ShadowDragon's Avatar
    Quote Originally Posted by Adrian98765 View Post
    Crysis si Crysis Warhead retail vin cu cod de activare pentru instalarea de pe DVD fara nicio platforma, nu vin cu cod de origin. Orice joc lansat inainte de 2011 a fost distribuit fara cod de origin, deoarece in 2011 Origin a fost lansat. Trebuia sa stii asta cand l-ai cumparat. Eu unul prefer jocurile fara platforma, imi place mai mult sa le am pe dulap si cand vreau sa ma joc iau carcasa si scot dvd-ul decat sa ma loghez intr-un cont si sa vad jocurile digital. Fiecare cu gusturile lui presupun.

Cat despre Sir Andrew, daca te referi la codurile din carcasa care le bagi la instalarea cu DVD-ul cand ti-l cere, mie mi-au mers

Totusi, nu inteleg de ce le re-lanseaza sub numele de ValueGames, le era greu sa le faca iar ca la lansarea initiala cu carcasa originala si dvd original?
    Simplu, le vand mai ieftin :P

10. Back To Top | #10
    Registered User
    daca vreiti puteti lua legatura cu origin pe chat si le aratati ca aveti jocul pe dvd dar vi-l doriti in origin si vi-l baga ei.

Mie mi-au activat toate crysis-urile
    Foloseste voucher MA8RKKSQ in comenzile tale la PC Garage si vei primi discount 1%!

1.  

Bookmarks

Bookmarks