Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 29 of 29

Thread: Ce s-a intamplat cu site-ul?

1. Back To Top | #21
    Quote Originally Posted by Ransom View Post
    N-am citit tot threadul, dar acum am vazut ca s-a oprit site-ul principal.

Sper sa nu sa se inchida si forumul. Intru pe forum aproape zilnic de +15 ani.
    Mie mi-ar parea bine sa dispara forumul asta. Sa-i vedem pe copilasii astia schizofrenici unde isi vor mai vomita ineptiile si unde se vor mai zmei sub anonimat. Pe facebook si reddit cica nu prea le merge ca sunt imediat spray-ati cu insecticid.
    Poate ca se desfiinteaza odata si Softpedia, ce bine ar fi!
    Nemultumiti de orice, ba ca nu e bun jocul ala, ba ca nu e bun filmul ala, ba ca ala-i prost, ala-i noob, sa nu mai spun de hartuit. Dar sa faca ei ceva mai bun daca se poate.
    Orice imbecil crede ca isi poate da cu parerea ib public si crede ca aceea parere valoreaza ceva fara sa stie ca cererea si oferta domina de fapt piata, precum si cel care cere/plateste si vinde/ofera, nu opiniile unor scriitori anonimi schizofrenici pe forumuri.
    Daca observati bine, mai toate site-urile de stiri si-au desfiintat sectiunile de comentarii ori au bagat sectiune cu suport FB. Inainte era jale, hateri la gramada, injurii, amenintari, schizofrenii. S-a confirmat ce a declarat Umberto Ecco (Dumnezeu sa-l ierte) despre invazia imbecililor si ce se intampla daca le dai drepturi la libera exprimare catre masele de prosti.
    Dreptul la libera exprimare pe orice platforma, fie reala, sau virtuala, ar trebui sa fie un merit, un privilegiu, nu un drept ca si dreptul la vot de altfel daca observam ce se intampla in politica multor tari.
    Forumul a fost ceva bun la inceput prin 1999-2005, dar dupa a devenit ceva inutil si plictisitor. Nu mai era distractiv ca altadata daca cititi conversatiile vechi.
    Pacat ca are un final mizerabil la fel cum o sa aiba societatea umana in vreo 100-200 de ani dupa ce ne distrugem planeta si ne epuizam resursele, neavand cale de refugiu in spatiu, dar zic ca e unul binemeritat.

Si nu desteptilor, nu sunt clona pustiului aluia.
    Last edited by lucifer896; 19-04-2018 at 11:49.

2. Back To Top | #22
    Registered User ciocanul's Avatar
    Daca se inchide site-ul se va inchide si forumul ?
    The world ain't all sunshine and rainbows. It is a very mean and nasty place. It will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me or nobody is going to hit as hard as life. But it ain't about how hard you hit, it is about how hard you can get hit and keep moving forward, how much can you take and keep moving forward. That's how winning is done! Rocky Balboa

3. Back To Top | #23
    Registered User Raziel01's Avatar
    Quote Originally Posted by MosSpanac View Post
    The irony is strong in you...

||ASUS ROG STRIX Z370-H||I7 8700K||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Hyper-X Predator 2x8GB DDR4 3000Mhz||EVGA GTX 1080 TI FTW3||HyperX SSD 3k 480GB||WD Blue 1Tb 64MB||Thermaltake Versa C23||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 V2||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||Razer Black Widow Ultimate Stealth 2016||DELL S2417DG/BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

4. Back To Top | #24
    Quote Originally Posted by MosSpanac View Post
    The irony is strong in you...
    Nene, recunosc, am fost si eu mic si prost. Dar uite ca fiind banat acum 6 ani, parca mi-a priit bine viata fara forum. M-am dezvoltat personal, am invatat mai mult, acum o duc mai bine, renuntand la orice social-media si palavrageala pe net. Palavrageala pe net e doar pentru plebei pana la urma, ca si uitatul la TV.
    Mai imi faceam o clona din ani in pasti ca sa intru sa vorbesc cu niste baieti despre LoL la distractie.

Majoritatea ati luat insa forumul prea in serios, inclusiv unii care se credeau mesia pe pamant fiindca postasera nu stiu ce mizerie.
    Inclusiv tu raziele, ai o problema mare daca crezi ca criticile tale asupra jocurilor schimba ceva. Nu se schimba nimic, banii curg, oamenii inca cumpara jocurile respective, se uita din distractie la Angry Joe sau la o recenzie pe IGN, dar tot se joaca daca jocurile respective sunt decente.
    Angry Joe si mai toate site-urile de specialitate fac bani din asta, dar tu, ca tot ai spus ca faci asta din pasiune si cheltuind bani pe blogul ala?
    Oricum, pe mine ma enerveaza recenzorii, niste sarantoci buni de nimic care nu pot sa munceasca nicaieri si care cersesc jocuri gratuite si acces gratis la filme in schimbul promovarii produselor, adica niste curve datatoare cu parerea, producatorii scotand bani grei de pe urma "opiniilor lor".
    Cam ca recenzorii fomisti de la Yelp.

Apropo de Yelp:

5. Back To Top | #25
    Quote Originally Posted by lucifer896 View Post
    Nene, recunosc, am fost si eu mic si prost. Dar uite ca fiind banat acum 6 ani, parca mi-a priit bine viata fara forum. M-am dezvoltat personal, am invatat mai mult, acum o duc mai bine, renuntand la orice social-media si palavrageala pe net. Palavrageala pe net e doar pentru plebei pana la urma, ca si uitatul la TV.
    Si in astia 6 ani cat ai stat tu fara forum?

||ASUS ROG STRIX Z370-H||I7 8700K||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Hyper-X Predator 2x8GB DDR4 3000Mhz||EVGA GTX 1080 TI FTW3||HyperX SSD 3k 480GB||WD Blue 1Tb 64MB||Thermaltake Versa C23||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 V2||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||Razer Black Widow Ultimate Stealth 2016||DELL S2417DG/BENQ 24" GL2450||

6. Back To Top | #26
    Registered User
    Daca e Tacticianul merita un premiu, pentru ca reuseste (pentru prima data) sa scrie intr-un stil diferit. Eu votez ca nu e.

Si totusi, care-i treaba cu site-ul / forumul? Banuiesc ca nu prea mai sta nimeni sa citeasca recenzii de jocuri? Aflii mai multe dintr-o discutie, daca te intereseaza jocul/subiectul X.

7. Back To Top | #27
    Daca s-a inchis site-ul, va astept sa cititi despre jocuri la mine pe blog. Daca vreti bag si un forum.

8. Back To Top | #28
    Nick anterior: Darius Condoiu
    Salut a3ds ! Ma bucur ca esti sanatos ! Cu respect,

9. Back To Top | #29
    S-ar putea sa se inchida si forumul/site-ul My Garage!

My Garage

1.  
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Bookmarks

Bookmarks