brat Grand Theft Auto 5 - Page 4
Page 4 of 170 FirstFirst 12345671454104 ... LastLast
Results 61 to 80 of 3400

Thread: Grand Theft Auto 5

Registered User blondutz1989's Avatar
    Nu cred ca va aparea asa repede GTA V, de abia a aparut 4

Banned
    de abia a aparut 4? are deja 2 ani...

Registered User
    Quote Originally Posted by blondutz1989 View Post
    Nu cred ca va aparea asa repede GTA V, de abia a aparut 4
    In perioada gta I...gta san andreas,gta-urile apreau maxim la doi ani distanta si tu zici ca deabia a aprut?

S.T.A.L.K.E.R.™ Sir Dracu's Avatar
    Daca nu ma insel, azi sunt fix 2 ani de cand a iesit IV.
    Vand jocuri STEAM

Note : niste troli posteaza si fac scandal folosind numele meu prin comentarille stirilor de pe CG , ignore them, eu nu postez deloc pe site

Registered User
    Pai cred ca este momentul oportun sa anunte si gta V,doar este ziua lui IV

Banned
    cred ca abia pe la inceputul lui 2011 vom vedea niste trailere cu gta V

Nick anterior: adycoke2 adrianG's Avatar
    Quote Originally Posted by FriezaMan View Post
    In perioada gta I...gta san andreas,gta-urile apreau maxim la doi ani distanta si tu zici ca deabia a aprut?
    nu inteleg de ce calculati timpul de la gta 4 si nu de la EFLC, daca o luam dupa logica ta san andreas este separat de gta 3 insa EFLC nu este separat ?dupa tine eflc nici nu a existat .....
    in concluzie ,asa cum mai zic si unii useri nu cred ca va fo vorba de GTA 5 mai devreme de 2011...si asta banuiesc ca undeva in octombrie-noiembrie 2011(cel devreme)
    Bonum vinum laetificat cor hominis!!!

Nick anterior: Deathstrike Zombozo's Avatar
    Rockstar could be set to unveil GTA V at E3 if EEDAR boss Jesse Divnich is to be believed.Divnich made the prediction to Game Informer, saying although there won’t be a playable demo, the game will have some presence.“I think we’re going to hear about another Grand Theft Auto. I think there won’t be any playable stuff. I think they’ll give you some type of teaser, because we do think that a year from then in 2011 we’re going to see another Grand Theft Auto,” he said.Divnich was also asked if he believed Sony or Microsoft would try to gain some form of exclusivity.“I don’t foresee Microsoft or Sony attempting to obtain any type of exclusivity with the next Grand Theft Auto,” he predicted.“Microsoft paid a lot of money for exclusivity on the downloadable content for GTA IV, which unfortunately did little to move consoles for Microsoft.“Back in 2004, the Grand Theft Auto was a huge brand, but only relative to the other brands that existed at the time. While the GTA brand is certainly bigger now than it was five years ago, others have emerged to reach similar levels of success, such as Call of Duty or Guitar Hero. In other words, if Sony gets an exclusive deal on GTA V, it would do little to disrupt Microsoft’s ability to move hardware, and vice versa.”

VG247
    warpath:"Politica generala EA ? Less blabla more pewpew = more $$$$$"

weezer: "De aia nu joc eu MMO-uri. Tu stai 3 luni sa faci rost de niste sosete, eu stau 3 luni si termin un RPG intreg..."

Registered User dUMYnator's Avatar
    Rockstar se concentreaza momentan mai mult asupra consolelor, dupa cum stiti. Pai daca pe 18 mai se lanseaza Red Dead Redemption, normal ca o sa faca o pauza lunga pana vor lansa ceva nou. Cat despre un eventual GTA V, slabe sanse sa fie pe PC [vezi Red Dead]. In loc sa faca o portare penibila, mai bine il lasa in pace.
    Nu sunt pro console, spun doar adevarul.
    Some people just want to see the world on fire.

Nick anterior: adijarca Irenicus's Avatar
    GTA V, dacă o să existe aşa ceva, o să fie şi pe PC. de fiecare dată versiunea pe PC a apărut cam la 1/2 - 1 an după console. dar pentru asta de fiecare dată (şi în special acuma la lansarea gta 4) consoliştii se întreceau în declaraţii de genul "nu o să mai existe gta pe pc"
    N-ai cum sa faci ceva dintr-o tara in care 7,4 milioane sunt spalati pe creier

meh
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails vice_city_2_gta5.jpg  
    Vand jocuri STEAM

Note : niste troli posteaza si fac scandal folosind numele meu prin comentarille stirilor de pe CG , ignore them, eu nu postez deloc pe site

Banned
    Quote Originally Posted by Da_Click_Xpert View Post
    meh
    Fake! nu va exista niciodata Vice City 2

Registered User
    Unde scrie asta ?
    Daca da nu e deloc o veste buna, chiar imi doream un VC2.

495
    495 is offline
    Registered User 495's Avatar
    Quote Originally Posted by Da_Click_Xpert View Post
    meh
    doamne cate bunatati pe lista aia. trebuie sa intelegem ca pot fi aratate doar niste screenshoturi, filmulete, coperti la joc, etc jocurile de pe lista aia pot iesi si in 2012
    With the Power of My Mind
    I make the End of this sentence disa
    6D | sammy 14mm | nifty-fifty

Registered User Mashkov's Avatar
    In generatia asta, tot ce nu ne place este fake. Aia de acum 20-30 de ani luau totul de bun, noi repede sarim "FAKE FAKE PHOTOSHOP"

Registered User dUMYnator's Avatar
    Ma uit atent la poza si nu vad nimic retusat. Numai un fanboy inflacarat ar face un teanc de hartie pe care ar scrie titluri posibile de jocuri.
    Totusi, pare adevarata chestia. Ce naiba, Bully 2 si Vice City 2? It keeps getting better.
    Uitati-va si la ceilalti producatori. In special Valve si Warner Bros.
    Some people just want to see the world on fire.

Registered User Ghost identity's Avatar
    Bine zis Mashkov, cam asa-s toti pustii din ziua de azi!Or auzit de photoshop si acuma orice stire, orice imagine ii FAKE photoshopata.
    Daca-i pe bune lista, chiar astept un Vice City 2. Mi-a placut enorm Vice City, cu ala am inceput sa joc seria GTA. Vance Lance Dance (si acuma mai tin minte dupa vreo 7 ani)
    P.S: Arata bine lista aceea cu jocurile anuntate pentru E3 Astept Max Payne 3 de cand si HL2 Episode 3

Registered User zmoala's Avatar
    Era de asteptat sa fie Vice city 2. Sa zicem ca a fost cel mai bun joc al seriei, a avut cel mai frumos feeling, la vremea lui a avut un succes mare. Iar apoi...se vede si in GTA 4 ca au facut cateva referiri la V.C. , iar in LIBERTY CITY EPS. au introdus si vice city fm.

....si eu puteam scrie niste titluri in word si printat
    Vand jocuri STEAM

Registered User Ghost identity's Avatar
    Deci pana la urma tu ai facut-o si ai pus-o pe net sa vezi cati musca momeala nu ?
    Pacat, te joci cu vietile oamenilor

1.