brat [Altele] TEPAR INFECT
Results 1 to 4 of 4

Thread: TEPAR INFECT

Registered User ZetMan's Avatar
    Feedback Score
    2 (100%)

Imagini Info

ComputerGames Forum nu recomanda vanzarea / cumpararea produselor a caror provenienta este incerta.

Responsabilitatea privind provenienta si/sau functionarea
    corecta a produsului vândut/cumparat apartine în totalitate utilizatorilor.

TEPAR INFECT

• Pret: DECI CA SA STIE TOT COMPUTER GAMES POSESORUL CONTULUI CU NUMELE ultimate gaming . I-AM BAGAT 65 de lei IN CONTUL DIN BANCA CONTUL ESTE ro19rzbr0000060014153127 si numele lui este ALEXANDRU P BALOIU. DECI TOATA LUMEA SA SE FEREASCA DE EL !! EU ORKM AM AFLAT ADRESA LUI SI O SA II FACA O VIZITA POLITIA ..

• Modalitate de contact: DECI CA SA STIE TOT COMPUTER GAMES POSESORUL CONTULUI CU NUMELE ultimate gaming . I-AM BAGAT 65 de lei IN CONTUL DIN BANCA CONTUL ESTE ro19rzbr0000060014153127 si numele lui este ALEXANDRU P BALOIU. DECI TOATA LUMEA SA SE FEREASCA DE EL !! EU ORKM AM AFLAT ADRESA LUI SI O SA II FACA O VIZITA POLITIA ..

• Modalitate de plata: Ramburs.

• Garantie: Da.

• Joc: DECI CA SA STIE TOT COMPUTER GAMES POSESORUL CONTULUI CU NUMELE ultimate gaming . I-AM BAGAT 65 de lei IN CONTUL DIN BANCA CONTUL ESTE ro19rzbr0000060014153127 si numele lui este ALEXANDRU P BALOIU. DECI TOATA LUMEA SA SE FEREASCA DE EL !! EU ORKM AM AFLAT ADRESA LUI SI O SA II FACA O VIZITA POLITIA ..

• Oras: DECI CA SA STIE TOT COMPUTER GAMES POSESORUL CONTULUI CU NUMELE ultimate gaming . I-AM BAGAT 65 de lei IN CONTUL DIN BANCA CONTUL ESTE ro19rzbr0000060014153127 si numele lui este ALEXANDRU P BALOIU. DECI TOATA LUMEA SA SE FEREASCA DE EL !! EU ORKM AM AFLAT ADRESA LUI SI O SA II FACA O VIZITA POLITIA ..

• Modalitate de livrare: Predare personala.

DECI CA SA STIE TOT COMPUTER GAMES POSESORUL CONTULUI CU NUMELE ultimate gaming . I-AM BAGAT 65 de lei IN CONTUL DIN BANCA CONTUL ESTE ro19rzbr0000060014153127 si numele lui este ALEXANDRU P BALOIU. DECI TOATA LUMEA SA SE FEREASCA DE EL !! EU ORKM AM AFLAT ADRESA LUI SI O SA II FACA O VIZITA POLITIA .

Registered User
    Telekom - 300 - Thread
    Daca te-ai calicit la 10 lei, in loc sa iei de la knifepower cu 44 trade rating 100%, ai luat de la un individ cu un singur post pe forum, si cu trade rating negativ. Spaga ta, sa te inveti minte data viitoare
    Clap clap !

Registered User archer11's Avatar
    de banii aia luai si tu putina minte...va meritati soarta

Registered User Knifepower's Avatar
    Pare rau, eu te-am contactat, si ti-am spus ca iti pot oferi, inca mai am vreo 3 bucati pe stoc deoarece cineva a facut o rezervare si nu mai dau de el, daca te razgandesti te pot ajuta. Vand de ceva timp si nu am avut nici o reclamatie sau ceva de genu, asa ca acum ramane la alegerea ta.
    Esti in cautarea unui DJ pentru un eveniment important din viata ta? Ei bine, aici gasesti exact ceea ce ai nevoie, dj cu experienta, sonorizare de calitate, muzica pe toate gusturile si ce e foarte important, pret fara concurenta+ FOTOGRAF BONUS
    http://forum.computergames.ro/90-ofe...-fotograf.html

1.  
    Telekom - 728 Last Post