Page 5 of 12 FirstFirst ... 2345678 ... LastLast
Results 81 to 100 of 238

Thread: Divinity: Original Sin 2

1. Back To Top | #81

2. Back To Top | #82
    S.T.A.L.K.E.R.™ Sir Dracu's Avatar

3. Back To Top | #83

4. Back To Top | #84
    Registered User warpath's Avatar
    Probabil unul ditre cele mai asteptate jocuri din toamna asta
    Asus Z97 MAXIMUS VII HERO, Intel® Core™ i7-4790K, 4.0GHz, Gigabyte NVIDIA GEFORCE GTX 980, Kingston HyperX BEAST 8GB DDR3 CL9 , Super Flower Golden King 750W, NZXT Switch 810 Gunmetal Full Tower EATX

5. Back To Top | #85
    Registered User Raziel01's Avatar
    Au progresat intr-un mod neasteptat de bun de la jocul anterior. Au plecat urechea la ce a avut de spus comunitatea de RPGisti si se vede. Sper ca povestea nu o sa mai fie o serie de anecdote si glume ieftine.

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

6. Back To Top | #86
    Registered User slicker's Avatar
    Cred ca o sa fie singurul joc pt care o sa regret ca mi-am vandut 290u )))

7. Back To Top | #87
    Nick anterior: Draiden RaiJin-Roh's Avatar
    Ce ma bucur ca mi-am luat un 1060
    Season 4 : http://eu.battle.net/d3/en/profile/Raijin-2740/career

Homepage ~ Youtube Channel

8. Back To Top | #88

9. Back To Top | #89
    Registered User Anubis22's Avatar
    Quote Originally Posted by Sir Dracu View Post
    Vai cat de tare e filmuletul. Se vede ca e facut cu suflet jocul.... mai ales cum l-a teleportat pe ala in lava si gata kill

10. Back To Top | #90
    imi place mult jocul cum arata sigur o sa il cumpar... NOT

Raziel inc...

11. Back To Top | #91
    si eu o sa il cumpar...Krappa

12. Back To Top | #92

13. Back To Top | #93
    Quote Originally Posted by RaiJin-Roh View Post
    imi place mult jocul cum arata sigur o sa il cumpar... NOT

Raziel inc...
    Pastreaza-ti banii pentru urmatorul joc Blizzard, dupa iar te apuci de cersit pe forum.

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

14. Back To Top | #94
    Nah, ii sparg pe toti azi, imi iau un EliteBook HP sa joc diablo 3 si la servici

Raziel intercepted...

15. Back To Top | #95
    Mai sunt oameni care joaca Diablo 3 cand nu sunt la servici ? De ce ai vrea sa muncesti si de acasa .....

Oricum chiar sunt curios daca au reusit sa inchege un combat sistem excelent cu o poveste cat de cat decenta de data asta, din trailere inca vad multe momente yolo trolo dar sper sa fie limitate
    Asus Z97 MAXIMUS VII HERO, Intel® Core™ i7-4790K, 4.0GHz, Gigabyte NVIDIA GEFORCE GTX 980, Kingston HyperX BEAST 8GB DDR3 CL9 , Super Flower Golden King 750W, NZXT Switch 810 Gunmetal Full Tower EATX

16. Back To Top | #96
    Eu sper sa fie nevoie sa faci cat mai putine caractere hybrid pe dificultatea tactician.
    Era cam aiurea in primul joc cand faceai jack of all trades sau luai skilluri de la scoundrel sau man of arms pe mage classes. Doar pt a arunca in lupta tot ce ai disponibil/pt a rezolva CC.

dar am ce juca, probabil il iau cand ajunge 20$
    Last edited by Capcaunu; 14-09-2017 at 12:02.
    "We must take sides. Neutrality helps the oppressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented." Elie Wiesel

17. Back To Top | #97
    Jocul arata fain intr-adevar dar astia de la larian studios desi fac jocuri bunicele si destul de variate ca RPG au nebunia sa creeze o imensitate de items apparent inutile de la primul joc care l-am jucat de la Larian, Divinity continuand cu Beyond Divinity, Divinity 2 Ego Draconis inventarul meu arata ca o shaorma "cu de toate". Sper sa resolve cat de cat chestia asta.

18. Back To Top | #98
    Registered User Necrosero's Avatar
    Chiar sper sa se fi invatat minte din greselile primului joc, era praf la nivel de rpg (poveste, itemizare, inventar, personaje samd), singurul lucru bun erau luptele, dar si alea durau muuuult prea mult de la jumatate incolo.
    In fine, n-am sperante mari, o sa-l iau la reducere cel mai probabil.
    I never seem to understand, the time the place and who I am, define a way to stay alive, it's like I'm living a lie

19. Back To Top | #99
    Eu o sa-l cumpar diseara cand ajung acasa, am urmarit development-ul si am observat foarte multe imbunatatiri care m-au convins. Sunt cateva chestii care ma deranjeaza, dar nu sunt atat de mari.

20. Back To Top | #100
    Se lanseaza azi sau trebuie sa ne uitam dupa un timezone imbecil si de fapt e maine la pranza sau ceva de genu ?

1.  
Page 5 of 12 FirstFirst ... 2345678 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks