Page 4 of 60 FirstFirst 12345671454 ... LastLast
Results 61 to 80 of 1197

Thread: Grim Dawn

1. Back To Top | #61
    Mai stii care era pretul? Ca din cate vad au probleme la site de cateva ore bune si nu arata preturile la nici-un joc.

2. Back To Top | #62
    Nick anterior: saf13 Dromihetes's Avatar
    9,79 euro a costat. O fi navalit lumea pe ei
    Foloseste codul KBGTJAAJ pentru discount la cumparaturile de pe Pcgarage.

3. Back To Top | #63
    sunt legit baietii aia ? ma bate gandu sa-l cumpar si eu. dar mi se pare diferenta extrem de mare de la 23e steam la 10 eur la baietii astia

4. Back To Top | #64
    Da, trebuie doar sa urmezi pasi pe care ti-i descriu ei, cu inregistrarea prin VPN si dupa aceea poti juca linistit de pe ip-ul tau normal
    Uite si un ss de la mine Grim Dawn-grim-dawn.jpg
    Eu am terminat in 11 ore jocul, atat cat este facut deocamdata , dar nu am explorat fiecare coltisor al hartii.
    SPOILERS
    Jocul e mai complex decat TQIM dar, deocamdata are si unele neajunsuri ce erau prezente si in TQ , dintre care amintesc: varietate prea mare de charms si drop prea rar la ele, mai ales ca acum le poti folosi si la crafting nu doar la enchanting items, drop slab la rare/set.
    Ce imi place e ca au pastrat sistemul din TQ cu AI agresiv si inteligent, practic mobii te vad cam in acelas moment in care ii vezi si tu si te si ataca, te inconjoara si iti taie calea de retragere, mobii ranged fac kiting in timp ce mobi melee te inconjoara.

Astept cu mult optimism acest joculet.

5. Back To Top | #65
    tocmai deaia vreau sa-l incerc. Am vazut ca este ceva mai complex decat TQIM dar asta nu este decat foarte bine .

Probabil unele din neajunsuri vor fi remediate pana la lansare. Revin dupa ce-l cumpar.

6. Back To Top | #66
    tocmai deaia vreau sa-l incerc. Am vazut ca este ceva mai complex decat TQIM dar asta nu este decat foarte bine .

Probabil unele din neajunsuri vor fi remediate pana la lansare. Revin dupa ce-l cumpar.

Merci de info Dromihetes

7. Back To Top | #67
    O sa-l cumpar si eu, e frustrant cat de slow e development-ul la el ;( sper sa il lanseze in vara asta.

8. Back To Top | #68
    Registered User Raziel01's Avatar
    Eu il am de vara trecuta si nu sunt deloc impresionat. Partea de h&s e ok, dar nu se poate compara cu PoE, dar are efecte grafice, UI si animatii repulsive. Am incercat sa ma tin de el, dar am constatat ca ma obosea si plictisea grav si l-am abandonat. Nu cred ca ma voi mai intoarce la el.
    Money well spent!

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

9. Back To Top | #69
    Gata, l-am luat, am ajuns la lvl 12-13 or something. doar ca am o problema. Am ales sa merg pe mag, arcanist cu demo dar se pare ca nu gasesc nici un item de mag frate. nu exista staff-uri sau ceva in jocu` asta ? Din cauza asta sunt si putin indecis, sa bag si in STR.. sau doar in spirit ?

10. Back To Top | #70
    Nu, nu vei gasi staff weapons din cate stiu eu. Pt mai multe informatii cauta pe forum, de ex : Have Guns replaced TQ staves? - Grim Dawn Forums

11. Back To Top | #71
    E 11.50 euro pe Steam acum.

12. Back To Top | #72
    A fost confirmata intentia de a-l lansa anul acesta.
    Grim Dawn Act 3 complete, full launch expected later this year - PC Gamer

13. Back To Top | #73
    Am inceput si eu sa joc pe Hardcore si trebuie sa recunosc ca e ceva cu totul diferit, am avut niste emotii foarte mari la Warden, cand imi lua 70% hp dintr-o bucata. Imi place la nebunie, dar prevad ca, dupa ce voi pierde cateva caractere, va deveni foarte plictisitor grindul pt lvl up.
    Mi-am facut un blademaster, cu accentul pus pe Nightblade, desi in soldier tree sunt cele mai multe abilitati de tanc. Momentan sunt lvl 25 si cam asa as vedea buildul final la lvl 50. Grim Calc - Grim Dawn Skill Calculator
    La atribute voi pastra un raport de 2/1 physique/cunning

14. Back To Top | #74
    Gata, am terminat actul 3 pe HC, la lvl 45. Deocamdata asta e tot jocul.
    Exista un anume dungeon unde poti face lvl up foarte repede, dar mobii sunt cu 6-7 lvls mai mai decat tine si mi s-a spus ca se moare des, asa ca nu m-am incumetat, mai ales ca NPC care mi-a dat cheia de acolo mi-a spus ca, odata ce intri din respectivul dungeon, poti iesi fie dupa ce bati bossul fie doar dupa ce mori.
    In continuare am sa fac bounties pana la lvl 50, se creste destul de repede si asa.

15. Back To Top | #75
    Gata, am ajuns la lvl 50. Ultimul lvl l-am facut pe Hardcore Veteran, este semnificativ mai greu decat HC normal.
    Din pacate, odata ajuns la lvl cap ai doar posibilitatea sa faci bounties ( multe din ele prost implementate) si runuri in SoT asa ca m-am plictisit repede si am inceput un nou Blademaster, dar de data asta am jucat inca de la inceput pe HC veteran, personajul va fi board+sword si voi dezvolta prioritar soldier mastery.

16. Back To Top | #76
    Inca un personaj de lvl 50 -firestrike commando, de data asta crescut integral pe veteran hardcore, maama ce emotii am avut la asta Grim Dawn-2015-08-05_00002.jpg .
    Tocamai am aflat ca exista oameni care au peste 1500 ore in joc deja...

17. Back To Top | #77
    Adio commando, l-am pierdut in Steps of Torment .
    Spre sfarsitul lunii va fi aplicat un patch care introduce build 27 si ultima mastery din joc - shaman. Din cate am vazut va fi bazata pe lightning dmg si pets.

18. Back To Top | #78
    Build 27 este live, a fost introdusa si ultima mastery - shaman.

19. Back To Top | #79

20. Back To Top | #80

1.  
Page 4 of 60 FirstFirst 12345671454 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks