Page 5 of 59 FirstFirst ... 23456781555 ... LastLast
Results 81 to 100 of 1163

Thread: Grim Dawn

1. Back To Top | #81
    Nick anterior: saf13 Dromihetes's Avatar
    Saptamana viitoare va fi introdus Build 28.
    Lvl cap va fi marit la 60, vor fi facute unele modificari la modul de inventariere, primim noi epice si , cel mai important , va fi introdus sistemul Devotion !

Grim Misadventure #84: Build 28 Preview - Grim Dawn Forums
    Foloseste codul KBGTJAAJ pentru discount la cumparaturile de pe Pcgarage.

2. Back To Top | #82
    Intraspecies predator Clopotel's Avatar
    Probabil il voi incerca si eu ceva mai incolo, dupa ce iese patchul 28.

3. Back To Top | #83
    pana la urma care e relese date-ul?

4. Back To Top | #84
    Din cate imi amintesc pe undeva prin martie, nu mai stiu unde am citit tho.

5. Back To Top | #85
    Va fi lansat in trimestrul 1 , 2016. Dar, cei care il au deja cumparat, vom putea juca tot continutul, va fi introdus prin patch 28 luna asta si patch 29 in decembrie.

6. Back To Top | #86
    Registered User warpath's Avatar
    Va fi wipe cand se lanseaza ?
    Asus Z97 MAXIMUS VII HERO, Intel® Core™ i7-4790K, 4.0GHz, Gigabyte NVIDIA GEFORCE GTX 980, Kingston HyperX BEAST 8GB DDR3 CL9 , Super Flower Golden King 750W, NZXT Switch 810 Gunmetal Full Tower EATX

7. Back To Top | #87
    Din cate am inteles, nu.

8. Back To Top | #88
    Build 28 a fost implementat, sistemul devotion este foarte binevenit !

9. Back To Top | #89
    Au modificat cumva locul unde pica blood of chthon?Dupa 15 runuri de depraved sanctuary(in care am intalnit numa' 4 hero spawns) n-am vazut nici macar unul.

10. Back To Top | #90
    in afara de steam mai
    poate fi luat si din alta parte jocul? multam!

11. Back To Top | #91
    "If you buy from the website there will be a DRM free version of the game on release. Otherwise to play the game now you'll need steam (early access)."

http://www.grimdawn.com/forums/showthread.php?t=12749

12. Back To Top | #92
    Quote Originally Posted by ChidoSir View Post
    "If you buy from the website there will be a DRM free version of the game on release. Otherwise to play the game now you'll need steam (early access)."

http://www.grimdawn.com/forums/showthread.php?t=12749

multam de raspuns!

13. Back To Top | #93
    Uite aici Jvaitzer Buy Grim Dawn CD KEY Compare Prices
    Eu l-am prins > 10 euro.

@Chido , nu mai tin minte unde dropeaza, dar vezi ca si Bounties iti dau un Blood of Cthon ca reward, in general care iti cer alt component epic.

14. Back To Top | #94
    Bounties din ce oras?Pe net n-am reusit sa gasesc info legate de chestia asta.

15. Back To Top | #95
    Arata bine jocul, dar este la fel de grindy ca PoE ? Sau la fel de arcade ca Diablo 3 ?
    Asus Z97 MAXIMUS VII HERO, Intel® Core™ i7-4790K, 4.0GHz, Gigabyte NVIDIA GEFORCE GTX 980, Kingston HyperX BEAST 8GB DDR3 CL9 , Super Flower Golden King 750W, NZXT Switch 810 Gunmetal Full Tower EATX

16. Back To Top | #96
    La fel de grindy ca poe in niciun caz...Aici ai foarte multe quests/secret areas, chestii de craftat+ ca ai si un semi-respec.Mai apropiat ar fi de d3 vanilla, desi aici ca si urmare a lipsei ah/componentei online proeminente/posibilitatea f usoara de modding nu o sa faci numai cele mai eficiente rute, ca nu te alearga nimeni...Faci ce e fun pt. tine si ce ai chef, ai destule optiuni.Eventual te poti uita la ceva review de titan quest, sunt 90% la fel.

17. Back To Top | #97
    Titan Quest a fost foarte bun, grafica super, poveste ok, grind decent, specializari la greu

18. Back To Top | #98
    Atunci nu o sa ai probleme cu asta, zic eu.Presupunand bineinteles ca nu te deranjeaza art style-u/settingul.Engine-ul este cel folosit la titan quest si am impresia ca printre devs sunt si cativa de la iron lore, inclusiv un game designer.

19. Back To Top | #99
    @Chido , eu am primit la bounties din Devil's Crossing itemul ala in schimbul ancient heart parca.
    Crate provin intr-adevar din cei de la Ironlore
    GD nu e ca si D3 vanilla ci seamana bine cu TQ, doar ca e mult imbunatatit si mai complex.
    Nu prea simti grindul, poate doar daca ai nevoie de un anumit item si nu pica, dar ca sa iti faci o idee am crescut rapid un BM la 60 aproape selfound, am avut doar cateva componente de crafting/augments de la cateva personaje de nivel mic. Acum si Commando se apropie de 60, e lvl 53 momentan, dual wielding pistolero, dar la asta am avut multe iteme deja de la doi vrajitori cazuti la datorie pe la lvl 40 si ceva

Ma apropiu de 450 de ore jucate... I feel a bit nerdy.

20. Back To Top | #100
    L-am luat si eu, chiar dragut jocul, am un battlemage pe la lvl 23, e cat de cat interesant cracterul. Ce combinatii de specizliari recomandati ca foarte interesante ?

1.  
Page 5 of 59 FirstFirst ... 23456781555 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks