Page 59 of 59 FirstFirst ... 94956575859
Results 1,161 to 1,170 of 1170

Thread: Grim Dawn

1. Back To Top | #1161
    Registered User CygnumX's Avatar
    Quote Originally Posted by Dromihetes View Post
    Da, le-am ratat cu brio la prima instalare, vad ca e setat default vanilla, acum am schimbat pe B. Lol , m-am dus la primul boss din joc ( Kazzog the Reanimator) si erau 3 . Cred ca o moara Holy Ghost.
    Am intrat pe hard mode, vad ca rezista, nu chiar facetanking nesimtit, dar e ok.

2. Back To Top | #1162
    Nick anterior: saf13 Dromihetes's Avatar
    Lol, cred ca Jiaco e unul dintre membrii CRATE sau cel putin pe forum e admin. Grim Dawn-20170215191135_1.jpgGrim Dawn-20170215191207_1.jpg.

In schimb ideea intoducerii unor Treasure Guardians cu 20 de lvls mai mare e de-a dreptul stupida... cat pe ce sa ma omoare in cateva randuri. Grim Dawn-20170217174620_1.jpg Si nici macar nu e nici o comoara pe acolo. WTF?
    Foloseste codul KBGTJAAJ pentru discount la cumparaturile de pe Pcgarage.

3. Back To Top | #1163

4. Back To Top | #1164
    Registered User GcristianI's Avatar
    Mai baieti ,pe unde dracu gasesc un blestemat de "tainted brain matter" ,ca am farmat peste tot de mi s-a urat sa tot omor la bosi si la championi?Si mai tre sa merg in Port Valbury pt Anasteria,dar pana nu gasesc ceva sa cresc rezistenta la aether,n-am ce cauta pe acolo !
    Grim Dawn-untitled.jpg

5. Back To Top | #1165
    Registered User
    "Look for Horrus, the Cursed Blacksmith. He's in the Necropolis area, along one of the main causeways."
    Faci schimbul la acel fierar.Grim Dawn-horrus.jpg
    Last edited by Ahbar44; 19-04-2017 at 22:37.

6. Back To Top | #1166
    Cel mai simplu e la fierarul indicat de abharr.
    pt farmat taintet brain , cel mai usor e la bossul khazzog the reanimator, il gasesti rapid, e in grota unde ai prima misiune din joc.
    In port Valbury sa fii atent ca e mult aether infested ground, dmg care il face nu este mitigat de aether resistance !

7. Back To Top | #1167
    Registered User GcristianI's Avatar
    Multam baieti!

8. Back To Top | #1168
    Registered User
    Cum se poate contracara ''aether infested ground", si ce conditii mai trebuie sa indeplinesc ca sa pot face si eu Port Valbury.
    Va multumesc.

9. Back To Top | #1169
    Infested ground fie ca e aether sau acid, poate fi mitigat doar de skilluri care au flat absorb damage, cum are arcanistul - maiven spherre, soldier - menhir bulwark sau shaman - primal bond sau skiluri care iti dau invulnerabilitate pt cateva secunde , gen mirror of ereoctes de la arcanist. Ca si consumabil, aether clusters sunt utile, dar sunt foarte rare.
    Pt Port iti trebuie aether resistance bun si recomand si stun resistance pt ca ai multi mobi care iti dau charge +stun . Intrucat sunt multi mobi puternici, trebuie si dps bun ca sa nu te copleseasca.

10. Back To Top | #1170
    Registered User
    Multumesc pentru sfaturi. Sper sa pot indeplini toate aceste sfaturi pentru a-mi fi de ajutor sa pot finaliza si eu Port Valbury.

1.  
Page 59 of 59 FirstFirst ... 94956575859

Bookmarks

Bookmarks