Page 65 of 65 FirstFirst ... 155562636465
Results 1,281 to 1,288 of 1288

Thread: Grim Dawn

1. Back To Top | #1281
    Registered User
    Da , Bitdefender am. Te rog spune-mi si mie cum dau acces jocului din antivirus. Necazul asta il am de cand am instalat jocul.

2. Back To Top | #1282
    Nick anterior: saf13 Dromihetes's Avatar
    Cel mai simplu e sa urmezi pasii astia :
    1. Deschide antivirusul si selecteaza notificari

2. Cauta in notificarile care spun " accesul aplicatiei a fost blocat" pana gasesti notificarea cu privire la Grim dawn si apoi dai click pe vizualizare aplicatie:Grim Dawn-untitled2.jpg

3. Ar trebui sa iti arate asa Grim Dawn-untitled3.jpg. Da click pe "blocat" se va schimba in "permis"

Distractie placuta.
    Foloseste codul KBGTJAAJ pentru discount la cumparaturile de pe Pcgarage.

3. Back To Top | #1283
    Registered User
    Iti multumesc pentru ajutor, dar mie nu-mi apare nici o aplicatie blocata. La "critic" imi spune ca "nu exista notificari critice".

4. Back To Top | #1284
    Registered User
    Gata am reusit, am intrat in functii de protectie - fisiere sigure - acces aplicatie, unde am gasit Grim Dawn blocat. L-am deblocat si acum se mentin modificarile pe care le fac in 'Options Menu". Inca o data iti multumesc.

5. Back To Top | #1285
    Registered User baicaf's Avatar
    Buna ziua.
    Aveti idee unde il pot gasi pe Gargabol, Heart of the Wild ?

6. Back To Top | #1286
    Registered User warpath's Avatar
    Nu cred ca e in joc inca, o sa fie in noul super dungeon cand o sa fie released.
    Asus Z97 MAXIMUS VII HERO, Intel® Core™ i7-4790K, 4.0GHz, Gigabyte NVIDIA GEFORCE GTX 980, Kingston HyperX BEAST 8GB DDR3 CL9 , Super Flower Golden King 750W, NZXT Switch 810 Gunmetal Full Tower EATX

7. Back To Top | #1287
    Registered User
    Buna ziua, ma confrunt cu o problema la joc. Pana sa intru in joc, mouse-ul se comporta normal. Odata intrat in joc, comanda lui este deplasata spre dreapta-jos. Adica, daca doresc sa modific ceva in bara de jos, trebuie sa ma duc cu sageata mouse-ului spre dreapta jos fata de caracteristica pe care vreau sa o citesc sau sa o modific.Ce setare s-o fi modificat? sau unde trebuie sa modific ca mouse-ul sa functioneze din nou normal. Tin sa mentionez ca am schimbat mouse-ul si monitorul, eu revenind in Bucuresti din provincie. Cele folosite de mine pana acum au ramas la tara. Nu este orima data cand fac aceasta miscare, dar pana acum nu mi s-a intamplat asa ceva. Sa fie cumva de la Steam?
    Va multumesc anticipat pentru ajutor.

8. Back To Top | #1288

1.  
Page 65 of 65 FirstFirst ... 155562636465

Bookmarks

Bookmarks