Page 204 of 204 FirstFirst ... 104154194201202203204
Results 4,061 to 4,074 of 4074

Thread: The Elder Scrolls V: Skyrim

1. Back To Top | #4061

2. Back To Top | #4062
    Registered User DarkManole's Avatar
    Mai sunt si din cele vechi care merg : De exemplu gagicile mele Lunari Lunari Race at Skyrim Nexus - mods and community
    Cu cateva tweaks bineinteles ( ceva de genul la exemplul de mai sus nu merg ochii aia custom si ori lasi pe ceva din aia normali ori inlocuiesti )

Si asta pentru eu de cand am jucat Lunari nu mai pot sa ma intorc la alte "uratenii " de gagici vreo 500 de poze aici :P Lunari Race at Skyrim Nexus - mods and community
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails The Elder Scrolls V: Skyrim-21602-3-1421672767.jpg   The Elder Scrolls V: Skyrim-21602-3-1421712130.jpg   The Elder Scrolls V: Skyrim-21602-3-1428160349.png   The Elder Scrolls V: Skyrim-21602-2-1408254533.jpg   The Elder Scrolls V: Skyrim-21602-1-1407907832.jpg  
    You don't stop playing games because you get older.
    You get older because you stop playing games.

3. Back To Top | #4063

4. Back To Top | #4064
    Registered User Raziel01's Avatar

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

5. Back To Top | #4065
    Registered User Kurinkita's Avatar
    Incredibil. Ai crede ca si-au invatat lectia cand si-au luat mumu pe Steam cu paid mods. But no..., mudcrab armor DLC is coming!

Also, despre release-ul Skyrim pentru Switch la release-ul rerelease-ului lui Skyrim:
    The Elder Scrolls V: Skyrim-vevkvhu2y4hr6qojj1xylv2-a8ny5tzvsvof4votyzm.jpg
    Last edited by Kurinkita; 12-06-2017 at 20:43.

6. Back To Top | #4066
    Registered User warpath's Avatar
    Tari baietii, stiu ca nu au nimic de pierdut momentan, nu au nici un joc single player major de lansat cauia sa ii fie afectate vanzarile de angry fans , mai mulg si ei niste bani pana cand scot urmatorul random content rpg
    Asus Z97 MAXIMUS VII HERO, Intel® Core™ i7-4790K, 4.0GHz, Gigabyte NVIDIA GEFORCE GTX 980, Kingston HyperX BEAST 8GB DDR3 CL9 , Super Flower Golden King 750W, NZXT Switch 810 Gunmetal Full Tower EATX

7. Back To Top | #4067
    Registered User Alexxx^_^'s Avatar
    A aparut Beyond Skyrim: Bruma !
    Asus Z97-A | i5-4670K | Noctua NH-U12S | Gainward GTX 1060 GS 6GB | HyperX Beast 2x4GB 2400Mhz XMP | Thermaltake Armor Revo Gene

8. Back To Top | #4068
    Tot n-am reusit sa joc mai mult de 10 ore dar am gasit ceva interesant.

BrotherLaz, cel care a lucrat la lansarea initiala a modului Median XL* pt Diablo 2 si apoi a facut niste iteme interesante pt Path of Exile (Belly of the Beast, Facebreaker etc) are si niste mods pt Skyrim

Ordinator - Perks of Skyrim at Skyrim Nexus - mods and community - 400 perks (1mil downloads) Cum arata Conjuration

Wildcat - Combat of Skyrim at Skyrim Nexus - mods and community
    Thunderchild - Epic Shouts and Immersion at Skyrim Nexus - mods and community

Anul asta iese si expansion pt Enderal

*Apropos de Median XL, Xypherous a ajuns lead item designer la Riot. In timp ce Blizzard angajeaza toti agaricii
    Last edited by Capcaunu; 06-09-2017 at 05:03.
    "We must take sides. Neutrality helps the oppressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented." Elie Wiesel

9. Back To Top | #4069
    Sunt facute bine modurile alea, cu siguranta fac jocul mai interesant; din pacate baza este tot de rahat si cu 200 de mods bune tot cel mult mediocru iese.
    Asus Z97 MAXIMUS VII HERO, Intel® Core™ i7-4790K, 4.0GHz, Gigabyte NVIDIA GEFORCE GTX 980, Kingston HyperX BEAST 8GB DDR3 CL9 , Super Flower Golden King 750W, NZXT Switch 810 Gunmetal Full Tower EATX

10. Back To Top | #4070

Tocmai ma jucam si eu cu SE in zilele astea. Am inceput un nou caracter sa joc expansionul dragonborn. Am instalat vreo 100 de mods si l-am cam transformat in asa ceva. Nu arata rau zic eu.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails The Elder Scrolls V: Skyrim-screenshot2.jpg  
    Caut: nevasta, copil, casa ipotecata, rate la banca, o slujba mai stresanta... rudele si prieteni ce imi doresc numai binele spun ca ma apropii de 30 ani si trebuie sa intru si eu in randul lumii!
    "The problem of leadership is inevitably: Who will play God?" - Muad'Dib

11. Back To Top | #4071
    Registered User Necrosero's Avatar
    Pun pariu ca o sa-l joci mai puțin decât ti-a luat sa instalezi modurile alea )
    I never seem to understand, the time the place and who I am, define a way to stay alive, it's like I'm living a lie

12. Back To Top | #4072

Apoi sincer a durat ceva timp. Era de ales moduri compatibile, texturi asemanatoare, load order corespunzator, verificat si testat compatibilitati in joc... Pe deasupra, cu NMM daca faci ceva gresit cam trebuie sa o iei de la capat. Steam imi zice 15 ore jucate dar nu cred ca efectiv am jucat un minut.

Dar! Don't jinx it!

Ca mi-am pus moduri ce schimba gameplay-ul (ordinator, apocalypse, wildcat, deadly combat) si pana acuma e ok.
    Caut: nevasta, copil, casa ipotecata, rate la banca, o slujba mai stresanta... rudele si prieteni ce imi doresc numai binele spun ca ma apropii de 30 ani si trebuie sa intru si eu in randul lumii!

13. Back To Top | #4073
    Am incercat si eu cu multe mods dat combatul si skills modificate salveaza lucrurile doar cateva ore pana cand te plictisesti de lumea absolut imbecila facut de Bethesda, care nu te captiveaza oricat ai vrea tu sa joci jocul asta ( inca nu am reusit sa il termin, nici macar nu am ajuns aproape de mijlocul povestii principale cred, desi probabil l-am inceput de 5-6 ori ).

Baga un MOrrowind Rebirth cand te plictisesti si brusc lucrurile parca au viata

14. Back To Top | #4074

Da, stiu de Morrowind Rebirth. Am si facut TES3 sa arate chiar frumos si jucabil. Dar a imbatranit urat la partea cu animatii. Se misca toti ( inclusiv caracterul tau) de parca au infipit cu tarus in partea dorsala si lovesc cu arma doar in 3 feluri orice ai face: de sus, de jos si din lateral. Dar, ma bate serios gandul sa-l rejoc strict ranged weapons si cu vraji.
    N-am jucat TES3 de +10 ani si sincer abia daca mai tin minte ceva din main-story, sa nu vorbesc de side quests. Mai mai, ar fi ca un joc nou :P.

1.  
Page 204 of 204 FirstFirst ... 104154194201202203204

Bookmarks

Bookmarks