Page 24 of 60 FirstFirst ... 142122232425262734 ... LastLast
Results 461 to 480 of 1198

Thread: Mass Effect Andromeda

1. Back To Top | #461
    Nick anterior: Sychostone Darthstone's Avatar
    Le traim. Ca de-aia le jucam. Dar devs astia ne cam omoara cu ce scot.

2. Back To Top | #462
    Scanatul nu este obligatoriu nu stiu de ce va plangeti atat de el....ca sa ai armele cele m bune o sa ai nevoie de crafting au zis dar asta nu inseamna ca tre sa le faci pe toate armele si armuri...poti sa scanzeti doar la sfarsit si sa faci doar aremele de la end game daca nu vrei sa scanezi...in rest doar in unele questuri e nevoie de scanat...cand o sa fie obligatoriu in unele quest sa scanezi, poate o sa iti ajunga punctele ca sa faci armele care le vrei de end game...asta cu scan cel putin se potriveste in contex de explorare planete noi, plante noi, minerale etc.Se potriveste din punctul meu de vedere. Iar animatiile si sync lip este rau asta i adevarul dar din toate gamplay care le-am vazut toti au zis ca asta este doar la oameni si nu tot timpul si nu l-a toti...momentan tre sa asteptam sa vdm daca peste cele 10 ore de gamplay o sa fie m rau sau o sa fie mai putine probleme de animatie si sync lip.

3. Back To Top | #463
    Si pot sa pun pariu ca multa lume nici nu o sa observe problemele de animatie sau lip sync daca nu is foarte grave, normal ca daca is grave o sa le vada dar cele mai multe o sa treaca fara sa fie observate de gamer obisnuit...normal ca cei care analizeaza jocul o sa vada toate problemele dar cei care il joaca de placere nu o sa le observe la fel de repede si pe toate. am vazut postul ala cu sara cand umbla de ziceai ca are ceva infipt in dos si da este grava problema dar la fel am vazut mai mult gamplay cu sara din cap in coada si nu a avut nici o problema cu animatia respectiva deci nu toata lumea o pateste.

4. Back To Top | #464
    Registered User Kurinkita's Avatar
    Partea cu scanatul o inteleg intr-un fel. E vorba totusi ca esti explorator iar scuza ca scanezi mult sa zicem ca merge. Ce mi se pare cretin e faptul ca intr-un univers in care am acces la implanturi si dispun de un AI persnoal sa nu se poate scana continuu fara ca eu sa scot Scanator 3000 din buzunarul de la spate stanga. Asta e faza la fel de langa precum cea din Doom 3 in care se pare ca in viitor daca ai pune ceva sistem de iluminat la o arma ar face universul implozie (da, stiu ca au rezolvat chestia cu ultimate edition sau cu care, dar totusi).

5. Back To Top | #465
    Registered User lanteean's Avatar
    dupa 10 ore de jucat

sistemul ruland la mediu -CPU phenom II X4 3.2 GHZ, GPU R9280x 3 GB, 8 GB RAM, Windows 10

(numa voi lega deocamdata de poveste,sau dialoguri, pentru ca am jucat prea putin cat sa imi pot face o impresie pe acestea)

the good:
    nice SF setting, foarte putine buguri (desi am avut un bug ceva cu Direcx12- nu am putut vedea detalii, si a trebuit sa dau restart la PC, ca nu am putut sa inchid jocul din task manager),
    weapons and armor crafting, MAKO

the bad:
    customizare oribila a personajului (masculin, cel feminin nu m-a interesat), pielea fetelor la multe template-uri arata oribil
    sistemul imbecil de scanare cand esti pe suprafata planetelor, cu un scanner dedicat, unde mergi doar in pas de melc, si nu poti sa sari
    sistem prost de cover
    acces la doar 3 abilitati active (fuck you BIOWARE!)
    lipsa acces la abilitatile squadului (spre deosebire de ME anterioare- fuck you BIOWARE again!)

6. Back To Top | #466
    acces la doar 3 abilitati active asta este pentru mine cea mai mare problema...trebuia sa puna 5 activ si eventual 2 seturi care se pot schimba intre ele...ei au 3 abilitati active cu 4 seturi de schimbat.

7. Back To Top | #467
    Quote Originally Posted by kulac View Post
    acces la doar 3 abilitati active asta este pentru mine cea mai mare problema...trebuia sa puna 5 activ si eventual 2 seturi care se pot schimba intre ele...ei au 3 abilitati active cu 4 seturi de schimbat.
    E o problema mica, e foarte usor sa schimbi profilul in combat, F1-F4.

8. Back To Top | #468
    da este dar am inteles ca este un coldown la schimbat...

9. Back To Top | #469
    Quote Originally Posted by kulac View Post
    da este dar am inteles ca este un coldown la schimbat...
    Nu exista cooldown in a schimba profilul, insa cand schimbi iti da reset la cooldown-ul pentru toate abilitatile.

10. Back To Top | #470
    La asta ma refeream ca nu o sa poti sa le folosesti automat dupa ce ai schimbat setul de abilitati...dar nu stiu cat tine reset?30 sec 1 min?...dar banuiesc ca daca nu era un timp anume dupaia era prea usor jocul din moment ce poti folosi abilitatiile de la toate clasele acum.

11. Back To Top | #471
    Deja nu mai am rabdare sa iasa jocul inca cateva zile...

12. Back To Top | #472
    Daca folosesti un VPN korean sau japonez te poti juca de maine.

13. Back To Top | #473
    ms am si uitat de faza asta...

14. Back To Top | #474
    Registered User sebid2k3's Avatar
    https://webmshare.com/rZ7PQ
    Cum sa o dai asa de rau in bara? zici ca ii e somn )
    Metoda de contact: pm, telefon, mail sau Y!messenger.
    Doar cele din postarile mele, NU folosesc alte metode.

15. Back To Top | #475

16. Back To Top | #476
    http://kotaku.com/scumbags-harass-woman-for-working-on-mass-effect-andro-1793410647
    Hahaha! Can i ...so you can learn a few more facial expression !

17. Back To Top | #477
    Registered User edlund's Avatar
    Former EA employee

18. Back To Top | #478
    Registered User Necrosero's Avatar
    Quote Originally Posted by sebid2k3 View Post
    https://webmshare.com/rZ7PQ
    Cum sa o dai asa de rau in bara? zici ca ii e somn )
    zici ca a fumat 3 paie, il doare la banana de kroganu ala
    I never seem to understand, the time the place and who I am, define a way to stay alive, it's like I'm living a lie

19. Back To Top | #479
    Registered User Raziel01's Avatar

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

20. Back To Top | #480
    Nick anterior: OutOfMyMind Out Of My Mind's Avatar
    Deci, obiectiv, e cam de 4.

1.  
Page 24 of 60 FirstFirst ... 142122232425262734 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks