Page 2 of 407 FirstFirst 123451252102 ... LastLast
Results 21 to 40 of 8137

Thread: The Witcher 3

1. Back To Top | #21
    Registered User omul_maimutza's Avatar
    Quote Originally Posted by CalinTM View Post
    Da, ubersampling este pus aiurea acolo, oricun nimeni nu juca cu el activat, dar nici nu aducea calitate. Mai bine puneai ceva SGSSAA din driver si arata mai bine..
    Din contra.
    E diferenta foarte intre ubersampling off si on daca joci pe un monitor care are dot pitch mare, cu el oprit unele scene se vad foarte pixelat, nu e optiune bagata doar de dragul de a o baga.
    Let's not start sucking each other's dicks quite yet.

2. Back To Top | #22
    Diferentele se observa indiferent de monitor. E foarte pretentios dar e cu mult peste MSAA de exemplu care la randul lui mananca o gramada de resurse si tot nu reuseste sa elimine zimtii.

3. Back To Top | #23
    Oare o sa reuseaca cineva sa puna mana pe scan-urile din Gameinformer?

4. Back To Top | #24
    Registered User AxelF's Avatar
    What we think, or what we know, or what we believe is, in the end, of little consequence. The only consequence is what we do.

5. Back To Top | #25
    Registered User vTGS's Avatar
    Jocul suna promitator, cu putinele detalii pe care le-am aflat, speram sa ne intreaca asteptarile.

6. Back To Top | #26
    Daca CD Projekt Red reusesc sa implementeze corect jumatate din ce isi propun, W3 are sanse sa devina unul dintre cele mai bune RPG-uri create pana acum. Doamne ajuta!

7. Back To Top | #27
    Quote Originally Posted by kjaskar View Post
    Si stii asta pt ca ai vazut deja interfata finala a jocului sau doar te dai rotund pe internet?
    De ce atata ura pt un joc aflat in dezvoltare?
    nu am vazut interfata finala a jocului, ma bazez pe experientele trecute
    a trebuit sa apara un mod pt Skyrim ca sa faca interfata mult mai accesibila?
    cand Withcher 2 a fost facut si pentru console, interfata a devenit mult mai anosta?
    zi-mi un joc facut pentru consola care are interfata la fel de practica ca una facuta pentru mosuse si tastatura

ura? nicidecum. scepticism. sunt prea batran ca sa sar in barca celor care dau dovada de un entuziasm care se bazeaza doar pe niste vorbe si promisiuni.
    iar trecutul a dovedit ca masinaria generatoare de hype este fundamentala in a creste veniturile mult peste calitatea produsului finit.
    parca vezi ca o sa avem si parte de un demo cu cateva saptamani inainte de lasare!

8. Back To Top | #28

9. Back To Top | #29
    Quote Originally Posted by grotesque View Post
    ura? nicidecum. scepticism. sunt prea batran ca sa sar in barca celor care dau dovada de un entuziasm care se bazeaza doar pe niste vorbe si promisiuni.
    iar trecutul a dovedit ca masinaria generatoare de hype este fundamentala in a creste veniturile mult peste calitatea produsului finit.
    parca vezi ca o sa avem si parte de un demo cu cateva saptamani inainte de lasare!
    trolling attempt failed.
    Interfata de la 2 a fost mai greoaie de cand au schimbat engineul, ce e drept aia din nwn era aproape perfecta, dar nu astea au fost principalele aspectele care au facut jocul sa fie iubit sau urat.

10. Back To Top | #30
    După experienţa celui de-al doilea joc eu unul aştept să văd un gameplay video, ceva pe acolo, nu doar promisiuni.

11. Back To Top | #31
    Quote Originally Posted by omul_maimutza View Post
    trolling attempt failed.
    Interfata de la 2 a fost mai greoaie de cand au schimbat engineul.
    De aceea un joc ca Skyrim cu interfata specifica pentru console are acum un mod cu o interfata care nu e a naibii de frustranta si foarte bine structurata?
    Pentru ca odata cu interfata modderul a schimbat si engineul jocului?
    Nu engineul iti impune un design anost pentru o interfata.

12. Back To Top | #32

13. Back To Top | #33
    cred ca daca au zapada multa ca in Skyrim o sa vanda la fel de multe unitati?

14. Back To Top | #34
    Registered User Raziel01's Avatar
    Trecerea la open world si renuntarea la capitole ma ingrijoreaza putin.

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

15. Back To Top | #35
    Registered User Mandea's Avatar
    sa faca naibii combatul a la Batman, button left si counter cu button right, e cel mai simlu si mai spectaculos. COmbatul in witcher 2 m-a facut sa il las deoparte destul de repede si m-a enervat si interfata, dar in rest era super joc. Ma astept de la asta sa modifice aspectele astea incat sa fie mult mai bine.

Absolut superbe pozele.

16. Back To Top | #36
    Nick anterior: CalinRO CalinTM's Avatar
    Glumesti, nu ?
    #dedreapta #vincomunistii #tehnocratia #unitisalvam #binomul #DNASRI #codruta #nemtesc #sibiu #stenograme #interceptari #denunt

17. Back To Top | #37
    Registered User Mandea's Avatar
    nu glumesc deloc si hai sa incetam cu discutiile astea contraproductive (ca intuiesc de acum unde va duce asta). Asta e ce imi doresc eu sa se schimbe in primul rand de la witcher 2 si cu asta basta. Fiecare isi doreste altceva, eu asta imi doresc, sa se schimbe ce nu imi placea (sa se schimbe in ceva mai bun adica), e dreptul meu.

18. Back To Top | #38
    @grotesque pai in carti lumea e cam in partea nordica deci nu prea o sa vezi jungle sau deserturi.
    Mie mi frica sa nu distruga tot jocul faptul ca au scos capitolele si il fac open world.Tin minte ca asa a facut si gothic3-ul si nu s-a ridicat la nivelul primelor 2 titluri.Sper totusi sa ma insel.

19. Back To Top | #39
    Gothic a fost open world inca de la primul joc din serie, respectiv cel din 2001, 3 a fost fail ca l-au lansat cand era terminat in proportie de 60-70%.

20. Back To Top | #40
    Da a fost open world din start dar primele 2 aveau capitole si nu puteai ajunge chiar oriunde de la inceput.La 3 puteai sa mergi pana in capatul desertului la level mic daca doreai ceea ce nu era chiar normal zic eu.Si da nu a fost normal ca jowood si-a varat nasul sa lanseze jocul neterminat.Dar eu zic ca faptul ca au scos capitolele cel putin in gothic au afectat serios jocul.Sper sa nu fie la fel in Witcher 3.

1.  
Page 2 of 407 FirstFirst 123451252102 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks