Page 3 of 407 FirstFirst 1234561353103 ... LastLast
Results 41 to 60 of 8137

Thread: The Witcher 3

1. Back To Top | #41
    Registered User warpath's Avatar
    Quote Originally Posted by adrian1921 View Post
    Da a fost open world din start dar primele 2 aveau capitole si nu puteai ajunge chiar oriunde de la inceput.La 3 puteai sa mergi pana in capatul desertului la level mic daca doreai ceea ce nu era chiar normal zic eu.Si da nu a fost normal ca jowood si-a varat nasul sa lanseze jocul neterminat.Dar eu zic ca faptul ca au scos capitolele cel putin in gothic au afectat serios jocul.Sper sa nu fie la fel in Witcher 3.
    Cu ceva ambitie puteai sa ajungi cam oriunde in Gothic 2 , cu exceptia insulei de la sfarsit. Drumul personajului era controlat prin dificultatea provocarilor , accesul limitat la cele mai bune items la inceput, etc
    Asus Z97 MAXIMUS VII HERO, Intel® Core™ i7-4790K, 4.0GHz, Gigabyte NVIDIA GEFORCE GTX 980, Kingston HyperX BEAST 8GB DDR3 CL9 , Super Flower Golden King 750W, NZXT Switch 810 Gunmetal Full Tower EATX

2. Back To Top | #42
    Registered User Mandea's Avatar
    pai si aici poti, dar intrucat nu se scaleaza dificultatea, inseamna ca ajungi degeaba, ca o sa fii one-shot in zonele unde sunt sunt monstri de nivel mult mai mare.

3. Back To Top | #43
    Vroiam sa-mi cumpar placa video, dar nu prea am ce juca. Am sa-mi fac upgrade cand apare witcher 3. Dupa ce il precomand, bineinteles. Cei de la cd project merita tot suportul.

4. Back To Top | #44
    Urmatoarele informatii despre witcher 3 nu au spus cand o sa apara?
    Da in g2 puteai cam ajunge peste tot initial desi trebuia sa fugi mult.Si sa stii sa fentezi unele chestii.Dar in g1 erau locuri unde nu puteai pana nu ajungeai in momentul respectiv.Gen old mines jos de tot sau in cimitirul orcilor etc.

5. Back To Top | #45
    Registered User cloud's Avatar
    desi la prima vedere pare interesant, nu cred ca fac precomanda la w3. cu w2 am stat 1 saptamana fara sa pot sa ma joc pentru ca nu ma puteam conecta la nustiuce server, care era decedat din cauza numarului de conexiuni. oricum pana in 2014 e cale lunga.

6. Back To Top | #46

7. Back To Top | #47
    Registered User who_me's Avatar
    Quote Originally Posted by grotesque View Post
    pt console=interfata de rahat (turcesc) check!
    hype machine in action ca la mirobolantul Wither 2 check!
    drone care deja saliveaza in loc sa fie sceptici check!
    96 animatii in combat= combat mai antrenant in mintea unora. check!
    blazati care sa spuna ca jocul e de cacat - check
    Give me a bucket and I'll show you a bucket!

8. Back To Top | #48
    Quote Originally Posted by adrian1921 View Post
    Da a fost open world din start dar primele 2 aveau capitole si nu puteai ajunge chiar oriunde de la inceput.La 3 puteai sa mergi pana in capatul desertului la level mic daca doreai ceea ce nu era chiar normal zic eu.Si da nu a fost normal ca jowood si-a varat nasul sa lanseze jocul neterminat.Dar eu zic ca faptul ca au scos capitolele cel putin in gothic au afectat serios jocul.Sper sa nu fie la fel in Witcher 3.
    Aia mi-a plăcut cel mai mult la Gothic 3. Puteai merge şi face ce doreşti, nu ţinut în loc prin graniţe artificiale. Tot ce mai trebuie în genul ăsta de joc, este să ai un gameplay şi AI cât de cât fixat ca să-ţi pună beţe în roate prin ambuscade, capcane, şamd. Pur şi simplu acolo m-am simţit ca un mic erou/semizeu ce eram, fără load screen sau alte probleme alte jocurilor "moderne".

Chestiunea asta chiar s-ar putea să le iasă celor de la CDP ori ar putea să le dea fail dacă se concentrează prea mult pe versiunea de console, în sensul de-a merge din prima ok pe toate, în loc să-l facă iniţial PC only şi apoi portat

9. Back To Top | #49
    Si eu sunt de accord ca in directia asta trebuie sa se indrepte action RPG-urile. De la Gothic 1 incoace lucrurile au stagnat.

10. Back To Top | #50
    Registered User Raziel01's Avatar
    Pai titlurile mari open world action rpg-urile de la Gothic incoace au fost marca Bethesda si cei care sunt mai rasariti stiu foarte bine ca cei de la Bethesda nu stiu sa faca foarte multe lucruri.

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

11. Back To Top | #51
    Registered User AxelF's Avatar
    What we think, or what we know, or what we believe is, in the end, of little consequence. The only consequence is what we do.

12. Back To Top | #52
    AxelF sa inteleg ca ceea ce a postat deja grotesque cu o zi in urma a fost degeaba, nu?

---------- Post added at 14:54 ---------- Previous post was at 12:52 ----------

'The Witcher 3' May Not Be The End Of The Franchise After All - Forbes

13. Back To Top | #53
    Registered User grigo007's Avatar
    Geralt cu barba...so fucking epic ,screenurile sunt mindblowing pe partea de atmosfera,sper sa reuseasca sa aduca lumea open-world la nivelul celei din skyirm daca nu mai mult,nu am asteptari imense pentru ca stiu ca CDP nu au mai realizat un open world insa modurile cred ca vor rezolva eventualele probleme,vezi skyirm.

14. Back To Top | #54
    Au de pus la punct elemente de economie şi loot, care în a doua parte erau de tot râsul. De asemenea, n-ar strica să mai rafineze procesul de level up şi obţinere a experienţei.

15. Back To Top | #55
    Designing The Witcher 3: Wild Hunt - Features - www.GameInformer.com
    deci o faca jocul cat mai accesibil pentru cat mai multi "gameri", sa nu fie cumva surmenati

e clar facut jocul cu gandul la PC dupa cum simuleaza ca manuieste tastatura + mouse la 1:04 in film

16. Back To Top | #56
    Jucatorii americani s-au plans de gradul de dificultate din W2, asa ca decizia polonezilor de a face jocul mai usor este mai degraba o necesitate comerciala. La cate studiori importante s-au inchis, nu cred ca un studio atat de mic poate sa isi permita sa nu tina cont de cea mai importanta piata pentru industria jocurilor.

17. Back To Top | #57
    Există acolo grade diferite de dificultate, trebuie doar lucrate bine.

18. Back To Top | #58
    Vault Dweller <Mitzah>'s Avatar
    Quote Originally Posted by van helsing View Post
    Jucatorii americani s-au plans de gradul de dificultate din W2, asa ca decizia polonezilor de a face jocul mai usor este mai degraba o necesitate comerciala. La cate studiori importante s-au inchis, nu cred ca un studio atat de mic poate sa isi permita sa nu tina cont de cea mai importanta piata pentru industria jocurilor.
    Hai sa nu ne grabim. Probabil se referea la introducerea unui grad de dificultate mai usor sau a unor setari care sa-i ajute pe incepatori. Pana la urma, Witcher are deja un fanbase solid. Nu-ti permiti sa nemultumesti clientii fideli in favoarea unora noi care s-ar putea sa-ti cumpere produsul.

Indemna cineva la scepticism aici, daca nu ma insel. De ce am fi? E vorba de CD Projekt, o echipa care a dat gratis continut suplimentar pe care altii ar fi cerut cel putin 20 de euro. Presupunand ca jocul va avea multe bug-uri la lansare precum W1 si W2, n-am niciun dubiu ca vor munci pe branci sa le rezolve. Eu le-am trimis poze cu bustul deteriorat de la CE si mi-au trimis prin curier un bust nou si un medalion.
    Voucher PC Garage: EE8SCBDH. Every time you use it, a Romanian politician dies of malaria.

19. Back To Top | #59
    Registered User Necrosero's Avatar
    Subscriu, CD Projekt e pentru mine cea mai tare echipa creatoare de jocuri din momentul de fata, iar cele 2 jocuri anuntate... Cyberpunk 2077 si W3, ma fac doar sa-i respect mai mult. Go go go CD Projekt.
    I never seem to understand, the time the place and who I am, define a way to stay alive, it's like I'm living a lie

20. Back To Top | #60
    Registered User Mandea's Avatar
    totusi ar fi de preferat sa fi invatat ceva din treaba cu bugurile si sa fie mult mai putine. in fond, daca vrei sa il joci din prima zi si e plin de buguri, ii injuri la greu si pe buna dreptate. daca il joci dupa 1 an, cu toate update-urile, normal ca experienta e mult mai buna.

1.  
Page 3 of 407 FirstFirst 1234561353103 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks