Page 16 of 24 FirstFirst ... 613141516171819 ... LastLast
Results 301 to 320 of 480

Thread: Kingdom Come: Deliverance

1. Back To Top | #301
    Registered User Raziel01's Avatar
    Quote Originally Posted by strumfi View Post
    Imi face vreo opera de binefacere sau ce ? E pt orfani jocul ala ? Atunci daca vrei sa vinzi nu zic sa arunci bani pe trailere inutile dar macar sa spui uite fraiere suntem in alpha 3 am mai facut 3 ziduri . Common sense. Aropo vezi ca unii au facut si preorders sau alte nebunii , kickstartere etc. Nici aianu au dreptul la infos, rite ?
    Pentru ce jocuri finantate de publisheri/developeri ai primit raportul atat de des ? Developerii care ofera constant informatii sunt cei care lucreaza la jocuri in drum spre Early Access sau care sunt deja acolo si bineinteles, proiectele crowdfunded. Arata-mi informatiile cu stadiul de development pentru: The Witcher 3, The Phantom Pain, Battlefield X, Assassin's Creed X sau alte jocuri de calibru.
    Unde au facut preorder, kickstarter? Cred ca au facut doar alte nebunii pentru ca jocul nu se poate precomanda oficial si n-a avut crowdfunding.

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

2. Back To Top | #302
    Registered User strumfi's Avatar
    Quote Originally Posted by Raziel01 View Post
    Pentru ce jocuri finantate de publisheri/developeri ai primit raportul atat de des ? Developerii care ofera constant informatii sunt cei care lucreaza la jocuri in drum spre Early Access sau care sunt deja acolo si bineinteles, proiectele crowdfunded. Arata-mi informatiile cu stadiul de development pentru: The Witcher 3, The Phantom Pain, Battlefield X, Assassin's Creed X sau alte jocuri de calibru.
    Unde au facut preorder, kickstarter? Cred ca au facut doar alte nebunii pentru ca jocul nu se poate precomanda oficial si n-a avut crowdfunding.
    Da ? Atunci lasa i sa munceasca da i in kkt. Daca ei cred ca mergi ca melcu 5 ani pa burta si iesi la lumina precum cartita dupa atata timp si lumea isi aduce aminte ca ai fost mare scula inainte sa intri in puscarie , apoi poti sa le trimiti un mail sa le spui ce cred. Dar bine ca ai timp de lore dar nu ai timp sa scrii 10 randuri cu ce ai facut in ultimele 4 luni. Tot e bine. Tynan care lucreaza la Rimworld a zis ca 5 ani este extrem de mult la un joc in ziua de azi si nimeni nu sta sa munceasca la el. Si el il lanseaza cu versiunea 1.0 pt ca este o strategie proasta sa il tii atata timp . Poti sa adaugi ulterior alte chestii, oricum si primul era vraiste fara mods si plin de gandaci. Nimeni nu se asteapta la perfectiune.
    Procesor Intel I5-4670 @ 3.4 GHZ , placa de baza Gigabyte GA-B85-HD3 ,ASUS GeForce GTX 980 Ti, Memorii Corsair XMS3 8GB DDR3 1600MHz CL9 Dual channel kit , carcasa Aerocool XPREDATOR X3 Evil Black Edition , hard disk Hard disk Seagate Desktop HDD 2TB 7200RPM 64MB SATA-III, SSD Toshiba THNSNHxxxGCST 128GB SATA-III 2.5 inch

The happy life be these : the quiet mind , the equal friend, no grudge , no strife , wisdom joined with simplicity,the night discharged of all care.

3. Back To Top | #303
    Nick anterior: OutOfMyMind Out Of My Mind's Avatar
    Ziceti unde e ieftin preorder la asta, vreau sa gasesc un nigger in Boemia.

4. Back To Top | #304
    Chiar merita baietii astia. 32 e pe instant gaming . Poate iti da raziel vreun cod ceva si mai ciupesti din pret.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    Procesor Intel I5-4670 @ 3.4 GHZ , placa de baza Gigabyte GA-B85-HD3 ,ASUS GeForce GTX 980 Ti, Memorii Corsair XMS3 8GB DDR3 1600MHz CL9 Dual channel kit , carcasa Aerocool XPREDATOR X3 Evil Black Edition , hard disk Hard disk Seagate Desktop HDD 2TB 7200RPM 64MB SATA-III, SSD Toshiba THNSNHxxxGCST 128GB SATA-III 2.5 inch

The happy life be these : the quiet mind , the equal friend, no grudge , no strife , wisdom joined with simplicity,the night discharged of all care.

5. Back To Top | #305
    Ala e deja pret decent. Sa traiesti

6. Back To Top | #306
    Registered User Raziel01's Avatar
    Quote Originally Posted by strumfi View Post
    Da ? Atunci lasa i sa munceasca da i in kkt. Daca ei cred ca mergi ca melcu 5 ani pa burta si iesi la lumina precum cartita dupa atata timp si lumea isi aduce aminte ca ai fost mare scula inainte sa intri in puscarie , apoi poti sa le trimiti un mail sa le spui ce cred. Dar bine ca ai timp de lore dar nu ai timp sa scrii 10 randuri cu ce ai facut in ultimele 4 luni. Tot e bine. Tynan care lucreaza la Rimworld a zis ca 5 ani este extrem de mult la un joc in ziua de azi si nimeni nu sta sa munceasca la el. Si el il lanseaza cu versiunea 1.0 pt ca este o strategie proasta sa il tii atata timp . Poti sa adaugi ulterior alte chestii, oricum si primul era vraiste fara mods si plin de gandaci. Nimeni nu se asteapta la perfectiune.
    Eu ii las sa munceasca, animatiile, texturile si parul pot fi imbunatatite si lumea asteapta modding tools la lansare. Isi aduce lumea aminte de tine cand ai un joc lansat de 8 ani si inca e in top la vanzari cand sunt promotii, are scor overwhelmingly positive pe Steam si e jucat lejer de 10k+ playeri unici pe zi. Tu ce zici?

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

7. Back To Top | #307
    de importanta extrema pentru oameni:

Situația actuală din România, protestele și cum aruncă evreii și marionetele lor vina pe dușmanii lor pentru ce fac chiar ei

https://www.seruah.com/situatia-actu...-chiar-ei.html

Eroii sunt denigrați și eliminați, hoția și non-valorile sunt promovate: România, trezește-te, educă-te, reacționează!

https://www.seruah.com/eroii-sunt-de...ctioneaza.html

8. Back To Top | #308
    Quote Originally Posted by Kampfer1 View Post
    de importanta extrema pentru oameni:

Situația actuală din România, protestele și cum aruncă evreii și marionetele lor vina pe dușmanii lor pentru ce fac chiar ei

https://www.seruah.com/situatia-actu...-chiar-ei.html

Eroii sunt denigrați și eliminați, hoția și non-valorile sunt promovate: România, trezește-te, educă-te, reacționează!

https://www.seruah.com/eroii-sunt-de...ctioneaza.html

A cui clona esti,si ce cauta chestiile astea gen alex jones, david icke and company, pe un topic despre un joc medieval. Sa imi luminezi si mie mintea, unde exact se intalnesc aceste lucruri.

9. Back To Top | #309

10. Back To Top | #310

11. Back To Top | #311
    I-am dat pre-order ca avea niste bonusuri dragute acolo. Sper sa nu dezamageasca

12. Back To Top | #312
    Era si altceva in afara de treasure map? Bine, eu nici pe aia nu stiu daca o primesc

13. Back To Top | #313

14. Back To Top | #314
    6 ANI AM ASTEPTAT JOCUL ASTA!

Vom vedea maine daca asteptarea a meritat!
    Sa fie un marti 13 intr-un ceas bun!

15. Back To Top | #315
    Sunt tare curios daca il vom putea juca in limba ceha (audio) si cu subtitrare in engleza (text).

Daca are optiunea asta, GOTY scrie pe el.

La Metro se poate sa joci in limba rusa cu subtitrari in engleza, la The Witcher 3 se poate si acolo sa te joci in limba poloneza cu subtitrare in engleza (desi parca imi place mai mult vocea lui Geralt in engleza si fiind Fantasy, e scuzabil).

16. Back To Top | #316
    Registered User
    8AM UK time o sa am un ''long stream'' pe canal , daca vreti sa vedeti ceva gameplay sau aveti intrebari......sunteti bineveniti De asemenea si ceva giveaways pt amatori. Fara troll , "mistouri" si alte cele va rog .....Tks.

17. Back To Top | #317
    Se poate face preload pe Steam.

18. Back To Top | #318
    Quote Originally Posted by blackjackx View Post
    6 ANI AM ASTEPTAT JOCUL ASTA!
    6 ani ai asteptat sa il piratezi vrei sa spui. Bine ca ai pretentii. Sa ne pui te rog frumos mailul ce demonstreaza ca l ai cumparat si respecti munca oamenilor astia. Da, Tacticiene ?

19. Back To Top | #319
    Lasa-l, ba. Mai bine imi zici mie de ce instant gaming nu mi-a dat mail cu key-ul, ca e 13 deja

20. Back To Top | #320
    Pt ca e preorder si il capeti cand se lanseaza. Si pt ca se uita si la om. Uita te la orders pe site si vezi ca iti da acolo key-ul. Daca spune sa astepti, asteapta. Stii ca jocul se lanseaza dupa 11, nu ?

1.  
Page 16 of 24 FirstFirst ... 613141516171819 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks