Page 18 of 29 FirstFirst ... 81516171819202128 ... LastLast
Results 341 to 360 of 565

Thread: Kingdom Come: Deliverance

1. Back To Top | #341
    @blackjackx (aka ubuntu14)

Sa inteleg ca esti suparat de situatia ta financiara si statusul actual ? incat spamezi toate thread-urile de pe acest forum. Tin sa cred ca pana acum ai realizat cum niciunul de aici nu te poate ajuta sau e interesat de viata ta. Asta e, "unii e prosti", altii au pile, eu meditatii la matematica ...pentru ca parinti. Diferenta e in subtilitate.

Nu vrei tu sa te plangi prin alta parte incat sa nu ne mai deranjezi ?
    Bla bla bla ... noT

2. Back To Top | #342
    Registered User freeman21's Avatar
    M-am uitat vreo ora la un Twitch stream. Mi-a adus aminte de Oblivion cu voice acting mai prost, bug-uri mai multe si grafica mai slaba.

E ok totusi cand mai apare un joc ca asta. Ma face sa apreciez mai mult si sa reinstalez Witcher 3
    Peace sells... but who's buying ?

3. Back To Top | #343
    Registered User strumfi's Avatar
    Si daca te enervezi ce o sa faci ? :-):-):-) iti dau adresa mea daca vrei. Un carnat banat s a gasit sa faca pe lupul moralist. Daca forumul se duce pa cardan ne mutam pe site la Raziel, zice bodaproste ca ii facem trafic :-):-) oricum, ti am spus, esti nedorit aici. Nu ar trebui sa port conversatii cu indigenii. Daca ai venit sa faci comert bine, daca nu, te manam afara cu baioneta.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    Procesor Intel I5-4670 @ 3.4 GHZ , placa de baza Gigabyte GA-B85-HD3 ,ASUS GeForce GTX 980 Ti, Memorii Corsair XMS3 8GB DDR3 1600MHz CL9 Dual channel kit , carcasa Aerocool XPREDATOR X3 Evil Black Edition , hard disk Hard disk Seagate Desktop HDD 2TB 7200RPM 64MB SATA-III, SSD Toshiba THNSNHxxxGCST 128GB SATA-III 2.5 inch

The happy life be these : the quiet mind , the equal friend, no grudge , no strife , wisdom joined with simplicity,the night discharged of all care.

4. Back To Top | #344
    Quote Originally Posted by freeman21 View Post
    M-am uitat vreo ora la un Twitch stream. Mi-a adus aminte de Oblivion cu grafica mai slaba.
    e trolling de 2 lei sau ... ?

5. Back To Top | #345

6. Back To Top | #346
    Parerea generala, nu vorbim de troli obositi ce plang ca au bagat juma de porc apoi alearga in reluare si ii sageteaza banditii din spate si i arunca in rau, este ca jocul are ceva buguri dar nu game breaking. O sa fie un patch mai mult ca sigur. Puteti astepta o saptamana sau o luna, sunt sigur ca le vor remedia.

Procesor Intel I5-4670 @ 3.4 GHZ , placa de baza Gigabyte GA-B85-HD3 ,ASUS GeForce GTX 980 Ti, Memorii Corsair XMS3 8GB DDR3 1600MHz CL9 Dual channel kit , carcasa Aerocool XPREDATOR X3 Evil Black Edition , hard disk Hard disk Seagate Desktop HDD 2TB 7200RPM 64MB SATA-III, SSD Toshiba THNSNHxxxGCST 128GB SATA-III 2.5 inch

The happy life be these : the quiet mind , the equal friend, no grudge , no strife , wisdom joined with simplicity,the night discharged of all care.

7. Back To Top | #347
    Quote Originally Posted by AltShiftKill View Post
    @blackjackx (aka ubuntu14)

Sa inteleg ca esti suparat de situatia ta financiara si statusul actual ? incat spamezi toate thread-urile de pe acest forum. Tin sa cred ca pana acum ai realizat cum niciunul de aici nu te poate ajuta sau e interesat de viata ta. Asta e, "unii e prosti", altii au pile, eu meditatii la matematica ...pentru ca parinti. Diferenta e in subtilitate.

Nu vrei tu sa te plangi prin alta parte incat sa nu ne mai deranjezi ?
    Nu ma plang.
    Nu cersesc ajutor.

Doar vreau sa fiu lasat in pace sa comentez parerile mele despre jocuri fara sa fiu luat pe sus de carcotasi si trolli ca voi care se plictisesc prea tare la job si isi iau salariile pe degeaba, depistandu-mi conturile clona (asta daca chiar aveti joburi precum sustineti ca asa, in spatele unui nickname si postand anonim pe un forum, poti sa pretinzi ca esti orice ca si eu pot sa pretind ca-s bogat ca Tiriac).

8. Back To Top | #348
    Quote Originally Posted by strumfi View Post
    Si daca te enervezi ce o sa faci ? :-):-):-) iti dau adresa mea daca vrei. Un carnat banat s a gasit sa faca pe lupul moralist. Daca forumul se duce pa cardan ne mutam pe site la Raziel, zice bodaproste ca ii facem trafic :-):-) oricum, ti am spus, esti nedorit aici. Nu ar trebui sa port conversatii cu indigenii. Daca ai venit sa faci comert bine, daca nu, te manam afara cu baioneta.

Raziel n-are forum, are blog.
    Oricum, stie ca n-ar posta nimeni in afara de el si eu care suntem cei mai hateri .

Nu ti se pare ca postezi cam multe despre mine si cam deloc despre joc?

Quote Originally Posted by strumfi View Post
    Parerea generala, nu vorbim de troli obositi ce plang ca au bagat juma de porc apoi alearga in reluare si ii sageteaza banditii din spate si i arunca in rau, este ca jocul are ceva buguri dar nu game breaking. O sa fie un patch mai mult ca sigur. Puteti astepta o saptamana sau o luna, sunt sigur ca le vor remedia.
    In cazul asta, de ce l-au lansat acum si nu in martie?

9. Back To Top | #349
    Ok, la mine esti oficial ignore by forum options. Prefer sa nu iti vad postarile si gata. Sper ca va fi foarte marfa sa postezi o opinie la care iti poti raspunde doar tu.
    Bla bla bla ... noT

10. Back To Top | #350
    Registered User Raziel01's Avatar
    Quote Originally Posted by blackjackx View Post
    Raziel n-are forum, are blog.
    Oricum, stie ca n-ar posta nimeni in afara de el si eu care suntem cei mai hateri .
    Sure thing bro...

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

11. Back To Top | #351
    Ii dai degeaba ca oamenii ii dau report isi face clone noi si e din nou pe treaba. Situatia se poate rezolva daca ai avea un pic de control si ai purica manual cererile de creare de conturi , gen vezi ca are Ip de Indonezia, China etc il bagi pe ignore ca nu are cine sa fie decat tacticianul sau vreun bot obosit.

12. Back To Top | #352
    Registered User
    A reusit sa il bata careva pe primul cavaler de te fugareste din sat?

13. Back To Top | #353
    Intru si aflu ca la Otopeni jobul se obtine cu pile samd. Mai greu sa aflu ceva despre joc. A aparut jocul, da, adica nu e vreun preceva?

14. Back To Top | #354
    Quote Originally Posted by wolfenste View Post
    Intru si aflu ca la Otopeni jobul se obtine cu pile samd. Mai greu sa aflu ceva despre joc. A aparut jocul, da, adica nu e vreun preceva?
    A aparut de azi dimineata versiunea piratata daca vrei sa-l testezi inainte sa-l cumperi.

Dar avand in vedere recenziile nu par satisfacatoare , fiind multe buguri raportate, iar patch-ul consistent urmeaza in curand sa fie instalat, mai e de asteptat.
    Adica, vezi ce patesc cei care l-au cumparat...........mi-e cam groaza de ce pot gasi in versiunea piratata.............sau NU!
    Kingdom Come: Deliverance pe Steam

15. Back To Top | #355
    Quote Originally Posted by freeman21 View Post
    M-am uitat vreo ora la un Twitch stream. Mi-a adus aminte de Oblivion cu voice acting mai prost, bug-uri mai multe si grafica mai slaba.

E ok totusi cand mai apare un joc ca asta. Ma face sa apreciez mai mult si sa reinstalez Witcher 3
    TW 1 a fost cam varza in momentul lansării. De atunci până la a treia parte au trecut niste ani...

16. Back To Top | #356
    Nick anterior: OutOfMyMind Out Of My Mind's Avatar
    Quote Originally Posted by Catalinptu View Post
    A reusit sa il bata careva pe primul cavaler de te fugareste din sat?
    Care-i ala?

17. Back To Top | #357
    Am jucat vreo doua ore pana am ajuns la primul castel.
    Imi place cum arata jocul si cat de bine detaliata e lumea (e fix ce ma aspteam dupa cate clipuri am vazut)
    Combatul simt ca o sa-mi mai ia ceva pana ma acomodez cu el
    Povestea, personajele si voice actingul sunt bine realizate, singurul minus aici ar fi lip syncul
    Pe langa asta nu am dat de nici un bug major (niste personaje au picat de sus can am iesit din meniu dar cam atat) si de misca mi s-a miscat foarte bine pe i7, 1070, 32gb ram

Mai am de jucat pana pot sa-mi fac o parere mai solida dar momentan jocul e fix ce parea sa fie si mai nimic din ce spuneau altii (a buggy, unoptimized mess)

18. Back To Top | #358
    Registered User warpath's Avatar
    Combatul este atat de slow ca adorm cat ma uit cum se impung unii 2 ore cu furculita.....si intr-un joc fara elemente de fantasy daca ai combat slab mai bine faci adventure games
    Asus Z97 MAXIMUS VII HERO, Intel® Core™ i7-4790K, 4.0GHz, Gigabyte NVIDIA GEFORCE GTX 980, Kingston HyperX BEAST 8GB DDR3 CL9 , Super Flower Golden King 750W, NZXT Switch 810 Gunmetal Full Tower EATX

19. Back To Top | #359
    E realism. Daca nu ti se pare fun e una dar ce ai fi vrut? Piruete a la Geralt sau swordplay fara nici un fel de impact ca in elder scrolls?

20. Back To Top | #360
    Registered User Raziel01's Avatar
    Eu as fi vrut ceva care sa fie fluid si functional, nu clunky as fuck. Atat calaritul cat si combat-ul au un feeling de parca ai bete in loc de picioare si te rupi in doua cand te misti. AI-ul e si el acolo sus in clasamentul realismului, poate sa te loveasca cu arcul fara sa aiba line of sight si precizia lor cu arcul pe cal e demna de Legolas.
    Cred ca faza cu calul este una din cele mai slabe secvente pe care le-am vazut in viata mea intr-un joc. Este atat de slab pusa in practica incat scoate in evidenta o gramada de probleme.
    Last edited by Raziel01; 13-02-2018 at 23:49.

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

1.  
Page 18 of 29 FirstFirst ... 81516171819202128 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks