Page 2 of 13 FirstFirst 1234512 ... LastLast
Results 21 to 40 of 254

Thread: Kingdom Come: Deliverance

1. Back To Top | #21

Video#2- Sistem customizare caracter

2. Back To Top | #22
    Imi aminteste de Witcher la inceputurile sale. Atat de mult potential!

3. Back To Top | #23

4. Back To Top | #24

5. Back To Top | #25

6. Back To Top | #26
    Registered User Necrosero's Avatar
    Jocul asta tocmai a devenit cel mai asteptat pentru mine, laolalta cu Cyberpunk 2077.
    I never seem to understand, the time the place and who I am, define a way to stay alive, it's like I'm living a lie

7. Back To Top | #27

8. Back To Top | #28

Video Update #5: Living world

9. Back To Top | #29
    Bethesda si CDP Red ar putea lua exemplu.

10. Back To Top | #30
    Registered User Johnnyan's Avatar
    Bethesda chiar ar trebui sa vada asta, poate isi fac un update la Radiant AI care e cam crap.
    I am what I am. Someone has to be.

11. Back To Top | #31
    AI-ul in lupte e cu adevarat o evolutie si faptul ca NPC-urile isi pot schimba programul obisnuit (care nu mai este de mult ceva nou, si in primul Gothic NPC-urile isi aveau propriul program) in functie de anumite schimbari care intervin in mediul inconjurator. Insa ce a fost amuzant in trailer e modul cum au prezentat inteligenta animalelor de a riposta la atacuri si au aratat in acel moment acele miorite. Acum lasand gluma la o parte, mai avem un singur video update cu un alt gameplay, asta fiind surpriza promisa cu ceva timp in urma de catre D.Vavra.

12. Back To Top | #32
    Even though we don't have dragons, we have... CHICKENS!!! Nice stab @ witcher si skyrim, oare?

Ar fi foarte frumos daca ar fi foarte usor modabil acest joc.

13. Back To Top | #33
    Registered User edlund's Avatar
    Excelent se misca baietii astia, bravo lor.

14. Back To Top | #34
    Pentru cei care au intrebari pentru cei de la Warhorse Studios - LIVE AMA on Reddit

---------- Post added 18-02-2014 at 10:31 ---------- Previous post was 17-02-2014 at 20:56 ----------

Kingdom Come: Deliverance Will Be As Hard But Not Similar To Dark Souls, Size Similar To Oblivion | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

15. Back To Top | #35
    Da, merita citit AMA-ul, ca ce au extras DSOGaming acolo sunt informatii pentru consolari

16. Back To Top | #36

17. Back To Top | #37

18. Back To Top | #38
    Arata chiar interesant,am vizionat primele 20 minute de gameplay,evident mai sunt niste chestii de facut pe acolo,genul sa faca AI-ul mai bun,parca jocul nu se misca tocmai fluid,habar nu am poate doar asa mi se pare. Grafica arata bine,insa in multe zone vezi anumite scanduri,copaci,frunze whatever care arata urat,out of place,de parca ar avea grafica din 2006,evident astea vor fi reparate pe parcurs si din cate pare o sa aibe grafica dementiala daca o tine tot asa.

Altfel e binevenit limbajul din acea era,plm sunt arhisatul de niste pustani care daca aud forsooth in loc de indeed sau mayhap in loc de perhaps instant trebuie sa se planga,bine ca nu se cere sa vorbeasca in jargoane de tot rahatul si emoticons sa tina si caracterele medievale pasul cu moda. Tin minte ca asa au inceput sa trolleze jocul two worlds,au incercat sa vina cu ceva autentic din acea era,instant au sarit kinderii plin de cosuri pe ei. Imi placuse si faza ca de data asta chiar ridici marul si il pui in buzunar,nu doar prin magie dispare marul si instant apare in inventory.

19. Back To Top | #39
    Registered User Necrosero's Avatar
    E atat de frumos jocul asta. Ma rog la doti dumniezaii existenti si inexistenti sa nu dea chix cu el. ptiu drace
    I never seem to understand, the time the place and who I am, define a way to stay alive, it's like I'm living a lie

20. Back To Top | #40
    S.T.A.L.K.E.R.™ Sir Dracu's Avatar
    fss am uitat de ala, m-am luat cu noul hib si uitai de stream

1.  
Page 2 of 13 FirstFirst 1234512 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks