Page 3 of 11 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 41 to 60 of 216

Thread: Kingdom Come: Deliverance

1. Back To Top | #41
    Registered User Necrosero's Avatar
    Mai au 2 ani sa-l faca, ii ia mama dracului daca nu iese ceva bun din asta. Mai ales la cat de bine arata DEJA.

P.S. Bag si eu banul. Merita.
    I never seem to understand, the time the place and who I am, define a way to stay alive, it's like I'm living a lie

2. Back To Top | #42
    Wow, peste 940k stransi si mai au o zi jumatate. Ultimele zile a crescut in draci back-urile, ff posibil sa faca si ultimul strech goal.
    Cat despre stream-ul de aseara pacat ca nu au putut raspunde la intrebari mai pertinente, ff multi trolli, puberi care se holbau la nuri si extrem de multe intrebari legate de MP. Ce dracului frate au oamenii astia cand nu inteleg conceptul de rpg sp,axat pe poveste, cum de altfel e si seria TES,Witcher, chiar nu inteleg de ce multi cer asta. Ce nu prea mi-a placut, si e culmea la ce eforturi s-au facut pt. imersiune in joc, faptul ca simti ca esti acolo, poti sa-ti vezi corpul tot timpul (aici iar mod-urile au ajutat din Skyrim ), faptul ca tot ce faci in joc chiar si vezi actiunea pt. asta, insa e total aiurea cand intri in conversatii cu NPC-uri si-ti apare acel panou.

L.E. - Kingdom Come: Deliverance promises the world – and looks set to deliver
    Last edited by Skazzy; 19-02-2014 at 11:21.

3. Back To Top | #43
    Arată foarte bine, iar în doi ani au timp să-l finiseze ca la carte. Parcă încet-încet ne îndreptăm spre next gen-ul ce trebuia să existe de ceva vreme.

4. Back To Top | #44
    S.T.A.L.K.E.R.™ Sir Dracu's Avatar
    Am vazut doar ultimele minute cand se plimba ala prin campul de flori dar am ramas , cam aceiasi impresie pe care am avut-o cand am vazut prima oara gothic 3 in actiune acum multi ani

5. Back To Top | #45
    Nu s-a gasit nimeni sa salveze stream-ul?

6. Back To Top | #46

7. Back To Top | #47
    Nick anterior: OutOfMyMind Out Of My Mind's Avatar
    Deci, da. Primul proiect la care merita sa contribui si eu.

8. Back To Top | #48
    Cred ca asta ar fi cea mai mare teapa din istoria gamingului vizavi de asteptari, daca nu iese sau fug astia cu banii in caraibe nu cred ca am mai avut asa mari asteptari de la un joc.. niciodata.
    I never seem to understand, the time the place and who I am, define a way to stay alive, it's like I'm living a lie

9. Back To Top | #49

10. Back To Top | #50
    Quote Originally Posted by Necrosero View Post
    Cred ca asta ar fi cea mai mare teapa din istoria gamingului vizavi de asteptari, daca nu iese sau fug astia cu banii in caraibe nu cred ca am mai avut asa mari asteptari de la un joc.. niciodata.
    Check Star Citizen/Squadron 42. Frumos că au ajuns să colaboreze între ei, win-win.

11. Back To Top | #51
    Quote Originally Posted by Necrosero View Post
    Pentru 10 euro ai mei sa mor de nu ma duc dupa ei

12. Back To Top | #52
    Registered User slicker's Avatar
    Jocul asta iese in 2016, mai e de mancat mult si bine. Promite prea multe, cu prea putini bani. Daca le iese, cu mare drag le platesc full price cand apare

13. Back To Top | #53
    Nu doar banii ăştia intră în facerea lui, mai există şi investitori particulari, plus că vor merge pe sistemul Star Citizen - magazin online propriu, iar prin Cehia costurile sunt mai mici decât în... US of A. Hai să fim serioşi, nu e ceva chiar atât de fantastic, doar pare când ai o acută lipisă de inovaţie într-un domeniu prins în restrictii majore date de vechile console şi un mod de-a gândi centrat pe ce vor o grămadă de average Joe, gamerii de weekend. Dacă mai pui la socoteală colaborarea cu Chris Roberts şi echipa lui, şansele să iasă ceva frumos cresc cu atât mai mult.

---------- Post added 20-02-2014 at 11:47 ---------- Previous post was 19-02-2014 at 17:07 ----------

https://www.kickstarter.com/projects...me-deliverance

Au trecut de 1 milion de lire şi mai sunt câteva ore.

14. Back To Top | #54
    ^^ this.
    Am ajuns sa ne udam pentru o chestie in esenta simpla. Asta spune multe despre cat de multa ”inovatie” e pe piata.

15. Back To Top | #55
    E asa de simpla, incat nimeni nu a mai facut-o pana acum. Intr-adevar, mai e pana in 2016, dar premisele jocului sunt intr-adevar extraordinare. Cine nu vede asta, well... back to Diablo, son.

16. Back To Top | #56
    Păi... ţi-ai zis şi ei de ce nu a mai fost făcută: publisherul nu vede o piaţă suficientă pentru aşa ceva, aşa că preferă una ce-i mai uşor de ţintit. ArmA face mai mult sau mai puţin acelaşi lucru într-un lume modernă (sigur, ceva mai complex), Gothic şi TES fac la rândul lor acelaşi lucru, dar mai puţină rafinată treaba etc. Şi repet, ce puteai face pe vechile console? Mai nimic, tot aceaşi cirobă reîncălzită. Momentan de ce se tem şi ei, ţine de AI, chipurile nu fiindcă hardware-ul n-ar fi în stare, ci ei să fie la înălţimea provocării. Din fericire, dacă colaborează cu o universitate, măcar pe aproape tot vor fi.

17. Back To Top | #57

18. Back To Top | #58
    Registered User AxelF's Avatar
    What we think, or what we know, or what we believe is, in the end, of little consequence. The only consequence is what we do.

19. Back To Top | #59

Campania de crowd founding continuă pe pagina lor - Home - Kingdom Come: Deliverance Pledge

20. Back To Top | #60

1.  
Page 3 of 11 FirstFirst 123456 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks