Page 35 of 35 FirstFirst ... 2532333435
Results 681 to 690 of 690

Thread: Kingdom Come: Deliverance

1. Back To Top | #681
    trippin' duKeZZ's Avatar
    salut baieti.

Locuitorii din Rattay ma cam urasc, tre sa ii platesc ca sa vb cu mine. Ceea ce nu e avantajos. Din ce am vazut, pot discuta cu personajele importante, dar la traderi si pesani... imi iau cu flit.
    Ce as fi putut face asa cumplit sa devin indezirabil? Si pot scapa de chestia asta? Influenteaza ceva, cumva cursul jocului (ma intereseaza main quest)

thnks

2. Back To Top | #682
    Registered User strumfi's Avatar
    nu merita sa ii platesti . Facand main quests iti creste treptat rep la loc. Ala de repara armele si armurile e oricum cel mai important si ala vb cu tine oricum. L-ai omorat sau batut pe ala de fura de la morti, e de la rahatul ala de quest cu morarul ce oricum nu are nici o valoare daca nu te hotarasti sa te faci ciorditor. Jocul se poate termina si daca ai o reputatie proasta.Sunt mai multe orase in joc, mergi si tu undeva unde nu te scuipa taranii.
    Procesor Intel I5-4670 @ 3.4 GHZ , placa de baza Gigabyte GA-B85-HD3 ,ASUS GeForce GTX 980 Ti, Memorii Corsair XMS3 8GB DDR3 1600MHz CL9 Dual channel kit , carcasa Aerocool XPREDATOR X3 Evil Black Edition , hard disk Hard disk Seagate Desktop HDD 2TB 7200RPM 64MB SATA-III, SSD Toshiba THNSNHxxxGCST 128GB SATA-III 2.5 inch

The happy life be these : the quiet mind , the equal friend, no grudge , no strife , wisdom joined with simplicity,the night discharged of all care.

3. Back To Top | #683
    trippin' duKeZZ's Avatar
    Pai oricum nu ii platesc sa stam de vorba, fuckem. O sa fac tot ce tine de main q in Rattay si o tai de aici

4. Back To Top | #684
    Oricum later on vei avea suficienţi bani încât să faci "donaţii" câte vrei - cu ceva loot and sell sau vânătoare plus vândut la morar.

5. Back To Top | #685
    Registered User Necrosero's Avatar
    https://wccftech.com/kingdom-come-de...nce-patch-1-5/

Adica astia vor sa vanda ce pot face deja cu moduri gratis? Marș.

P.s. sper sa fie gluma de 1 aprilie :d

6. Back To Top | #686
    Registered User Wolfe's Avatar
    Normal ca e o gluma..
    *Know* that when death comes for you, *know* that I shall meet its blade with mine.

7. Back To Top | #687
    Registered User Raziel01's Avatar
    Cineva nu stia ca e 1 aprilie.

||ASUS ROG STRIX Z370-H||I7 8700K||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Hyper-X Predator 2x8GB DDR4 3000Mhz||EVGA GTX 1080 TI FTW3||HyperX SSD 3k 480GB||WD Blue 1Tb 64MB||Thermaltake Versa C23||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 V2||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||Razer Black Widow Ultimate Stealth 2016||DELL S2417DG/BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

8. Back To Top | #688
    Daca stai sa te gandesti, glumele de 1 aprilie pe anul asta in domeniul gaming-ului/IT au fost sarace si seci in comparatie cu anii anteriori.

9. Back To Top | #689
    Quote Originally Posted by Raziel01 View Post
    Cineva nu stia ca e 1 aprilie.
    Da bine ma poftim
    I never seem to understand, the time the place and who I am, define a way to stay alive, it's like I'm living a lie

10. Back To Top | #690
    Gata, l-am terminat, Steam imi arata 78 de ore. Pot spune ca de mult timp nu am mai petrecut atat de mult timp cu un joc (cred ca de la Witcher 3), iar asta spune totul. Nu imi pare rau de un leut din banii dati pe el. Sigur, a avut si parti aiurea (unele bug-uri si sentimentul de nefinisare), dar este totusi un joc excelent, chiar daca rough around the edges.
    Cu mici exceptii, voice acting bun, grafica frumoasa si atmosferica, sunete OK, muzica grozava, gameplay decent (nu-s mare fan al chestiei cu realismul dar deh, aia e), dar ca de obicei, de la mijloc incolo (ba chiar mai devreme daca esti ciorditor ca mine) jocul devine borefest, ii omori pe toti imediat.
    Lumea realizata e fabuloasa, pur si simplu te simti acolo, iar asta a contat enorm pentru mine. Nu am avut vreun game breaking bug, dar asta nu scuza cu nimic dezvoltatorii. Puteau sa mai stea juma' de an sa-l finiseze, dar na, foame de bani. Povestea iar mi s-a parut inchegata, side questuri ok si ele, nu am simtit ca fac filler content. Personajele chiar simpatice, mai ales Henry (la inceput credeam ca o sa fie plat rau de tot, dar n-a fost chiar asa), Radzig (loved that guy) si Hanush si Capon. Personaju' negativ cam meh, mai mult mi-au placut cumanii, am mai invatat putina maghiara.
    M-a cam lasat in coada de peste, dar a mers. Nu credeam ca o sa gasesc un joc in care sa stau sa vanez iepuri cate o ora intreaga prin padure, dar se pare ca kcd mi-a dovedit contrariul. Bravo, bun. Astept continuarea cu mare interes.
    I never seem to understand, the time the place and who I am, define a way to stay alive, it's like I'm living a lie

1.  
Page 35 of 35 FirstFirst ... 2532333435

Bookmarks

Bookmarks