brat Cumpar tricou oficial de joc Rapid Bucuresti.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 28

Thread: Cumpar tricou oficial de joc Rapid Bucuresti.

Veveroi jijea's Avatar
    Feedback Score
    14 (100%)

Imagini Info

ComputerGames Forum nu recomanda vanzarea / cumpararea produselor a caror provenienta este incerta.

Responsabilitatea privind provenienta si/sau functionarea
    corecta a produsului vândut/cumparat apartine în totalitate utilizatorilor.

Cumpar tricou oficial de joc Rapid Bucuresti.

Astept oferte cu poze.

Nu ma intereseaza cele Lotto care se gasesc peste tot cu 70 RON. Sunt tare urate, nici macar nu imita bine originalul.

ACM 1899 Dante's Avatar
    Telekom - 300 - Thread
    a fost iacum 2-3 luni pe okazii cineva care vindea echipamentul complet de joc al lui M.constantin.Nu stiu daca mai e.Dar cerea 150 de euro
    AC MILAN per sempre

Veveroi jijea's Avatar
    Foarte scump.

Nu vreau tricouri purtate de jucatori, ii admir oarecum, dar nu as purta ceva care a fost foarte transpirat.

Poate nu am precizat, as dori unul nou.

Registered User radu1987's Avatar
    echipamentul l-am luat eu cu un tovaras ala cu marius constantin si nu am dat 150 de euro . am dat un trening pe el si 800 de mii. un trening nike. oricum nu cerea 150 ci 120 de euro. sa te mai uiti pe okazii ca tipul ala a zis ca mai aduce. el ii cunoaste pe aia de la rapid si de acolo le are. sunt exact alea de le poarta jucatorii.
    Vodafone: 0723771057

ACM 1899 Dante's Avatar
    nu am fost f atent la licitatia resperctiva.si asa este, asta e cam singura metoda sa faci rost de echipamentul de joc.asa am facut si eu rost de echipamentul complet al stelei de anul trecut, tot prin cineva care avea "legaturi" cu magazia echipei :P
    AC MILAN per sempre

Veveroi jijea's Avatar
    Si 120 EUR mi se pare o suma imensa pentru un tricou.

Pana atunci mai astept oferte la preturi decente.

Registered User TheBreaker's Avatar
    jijea 120 de euro pt tricou si pantaloni...oricum dupa parerea mea tot este mult dar daca chiar iti doresti sa ai asa ceva

Veveroi jijea's Avatar
    120 EUR inseamna cam 430 RON.

Doar mie mi se pare un pret foarte mare ? Tricourile de joc ale echipelor mari din intreaga lume nu se vand (in general) cu mai mult de 50-60 EUR.

Nu spun ca sunt exact ca cele cu care se imbraca fotbalistii (in sensul ca nu au numar pe spate), insa sunt copii fidele. Acele copii fidele se presupune ca sunt cele Lotto despre care vorbeam, la 70 RON, insa numai copii fidele nu sunt.

Iar cum noi ne aflam in Romania, ma asteptam la un pret de maxim 50 EUR pe tricou. Si asa mi se pare destul de mult, m-as gandi inainte sa cumpar la banii astia. Insa 120 EUR, chit ca vine si cu pantaloni, nu e pret de Romania.

ACM 1899 Dante's Avatar
    tricourile care se vand la 60 de euro in magazinele cluburilor sunt pentru fani si nu sunt identice decat ca design cu cele purtate de jucatori.De ex la Nike se vand tricouri cu steaua facute in China si au pretul de 1,7 mil in timp ce alea cu care joaca jucatorii sunt facute in Portugalia si au tehnologii de ultima ora si nu se scot la vanzare. Poate asta e doar situatia de la noi dar cred ca e la fel si in afaral
    AC MILAN per sempre

Banned kreasta's Avatar
    si inafara e la fel. tricourile care le poarta jucatorii sunt tricouri special facute ptr ei ptr joc, pe cand tricourile de vanzare in magazine sunt tricouri de design de vrajeala de "bisnis" ale firmelor de haine

Banned
    Nu e chiar asa. Dri-Fit, Climacool, sphere-nushtcum nu sunt in tricourile noastre, dar sunt in cele din exterior, ca si in ale jucatorilor. La noi se incearca scoaterea unui profit maxim pe tricouri din cel mai prost poliester posibil, in loc sa vanda un tricou similar ca tehnologie cu cel de pe jucatori. Un tricou Nike de joc sare de 70 USD si pe eastbay, unul cu sigla echipei, exact ca cel al jucatorului e un pic mai scump. 1.7 milioane, cat costa un asa zis Nike Steaua la noi, nu e chiar 70 USD, chiar daca puteau sa vanda la 140 USD fake-ul ala nenorocit, ca bizonul cumpara.

La Manchester U, Real Madrid, etc., cumperi exact tricoul de joc al echipei, cu aceleasi tehnologii. La Real stiu first-hand asta

Apropo, jijea, numarul NU se brodeaza in tricourile de joc, alea sunt fake-uri & stuff. Numarul se pune cu autocolant... ai vazut si tu ca mai picau litere inclusiv la World Cup.

Veveroi jijea's Avatar
    Tocmai asta e si ideea, ca brodat ca lumea se gaseste doar la magazinele oficiale. Ma uitasem doar pe siteurile Real Madrid si Fc Barcelona cand am zis 50-60 EUR tricoul (care nu este identic cu cel de joc, dar este o copie fidela).

Nu vreau cu nume si numar, nu vreau cu nimic.

Pur si simplu vreau o amarata de copie fidela, nu tricoul jalnic de la Lotto.

Totusi, are cineva asa ceva de vanzare... ?

Registered User TheBreaker's Avatar
    eu personal iti urez succes

Veveroi jijea's Avatar
    Merci.

Up !

Veveroi jijea's Avatar
    Up !

Veveroi jijea's Avatar
    Nu are nimeni asa ceva ?

Veveroi jijea's Avatar
    Up !

Veveroi jijea's Avatar