brat Cumpara o licenta de CS 1.6 prin SMS! - Page 201
Thread Introduction
Pentru a plati produsele prin SMS va rugam sa accesati ComputerGames Shop iar la metoda de plata alegeti SMS

Tutorial de cumparare prin SMS

ATENTIE!

* Pentru jocurile Counter-Strike 1.6 si Counter-Strike: Condition Zero, Day of Defeat, Counter-Strike:Source, Team Fortress 2
Aceste key-uri va permite sa jucati online Counter-Strike 1.6 si Counter-Strike: Condition Zero,Counter-Strike:Source sau Team Fortress 2 prin intermediul serviciului Steam si pot fi utilizate doar in urmatoarele tari : Romania, Bulgaria, Cehia, Slovacia, Polonia, Ungaria, Letonia.
NU veti putea utiliza aceste cd-key-uri in alte tari decat cele mentionate.

* S.C ComputerGames Online S.R.L nu este raspunzatoare pentru mesajele trimise la un alt numar de telefon decat cel specificat pe pagina de plata (https://secure.mobilpay.ro) sau un alt text diferit de cel specificat in SMS-ul de confirmare a unei comenzi.
Page 201 of 209 FirstFirst ... 101151191198199200201202203204 ... LastLast
Results 4,001 to 4,020 of 4173

Thread: Cumpara o licenta de CS 1.6 prin SMS!

Registered User
    Buna ziua.Am trimis o comanda prin sms pentru CS1.6 si am primit un SMS in care imi spune asa:COMANDA 138418 ESTE DEJA ACHITATA.si nu am primit nici un cod de validare.Va rog ajutati-ma!

Registered User
    Salut, am primit factura de la romtelecom pentru ca am sunat de pe fix si la factura mi-a aparut dublu ... eu am luat doar o licenta steam de CS 1.6 , 10 euro . dar la factura apare 2 apeluri telefonice , 20 euro, si aici pe site imi apare ca doar un produs am luat in valoare de 10 euro iar pe factura scrie 20 euro. Am sunat la ei iar dupa cam 2 saptamani am primit o scrisoare in care mi s-a zis ca e vina celor care mi-au dat licenta ca au pus dublu, deci eu ce fac, daca stiu ca dau 20 de euro macar sa primesc inca o licenta steam ... vreau sa stiu ce fac in acest caz ? ...

Registered User

ajutor

..buna..am si eu o problema deci azi am cumparat contu cu cs..dar cand vreau sa intri..scriu srv in consola si se incarca doar 2 lini dinalea..si dupa scrie Connection failed after 4 retries..pe srv goale pot sa intru dar pe dinastea populate nu..va rog sa faceti cv..multumesc

azd
    azd is offline
    Registered User azd's Avatar
    sNake9 - verifica te rog adresa de email.

fro1d1 - contacteaza te rog Mobilpay(021-527.77.27). Cu siguranta s-a intamplat ceva aiurea si din pacate nu am cum sa te ajut eu.

cristiano78 - e posibil ca serverele la care incerci sa te conectezi sa nu fie Steam only sau firewall-ul tau sa nu permita accesul pentru conectare.

Registered User
    Salut, incerc sa dau sms si imi zice numarul introdus este incorect, sunt pe vodafone dar in roaming, sa fie de la roaming? Nu merge in roaming acest serviciu?

Registered User
    Salut , am trimis azi un mesaj pentru cs steam , da nu am primit mesajul cu cd-keyu ce sa fac ?

Registered User
    Ma ajuta si pe mine cineva ?

azd
    azd is offline
    @ak47rush - nu merge. Trebuie sa ai numar de Romania.

@kisu - ai verificat adresa de email? Esti sigur ca ai fost taxat? Da-mi te rog PM cu numarul de telefon de pe care ai trimis SMS.

Registered User
    Da am verificat si mail-u si nu am primti nimic si am fost taxat . Ti-am trimis mesaj cu numarul dupa care am dat sms .

Registered User PERV's Avatar
    Am trimis azi mesaj cu codul LICENTA la 7654 la ora 7:21. Nu am primit codul si am fost taxat.
    SWTOR : LEVEL 50 | PERVERSITY (SNIPER) | LEGIONS OF LETTOW
    AION : LEVEL 55 | ELYSIA (CLERIC) | NEXUS
    DIABLO 3 : SKYFALL#1373 | LVL 60 MONK | LVL 60 WIZ | EU
    HON : PERV`QQ | EU
    C9 : SKYFALL | 15+ Hunter | EU

azd
    azd is offline
    @kiSu - Cei de la Mobilpay mi-au zis ca nu gasesc numarul tau de telefon in baza de date. La ce numar ai trimis SMS si cu ce text?
    @PERV - de pe ce numar de telefon ai trimis SMS?

Registered User
    Am trimis la 7654 cu textul LICENTA . Am mai trimis asa si acuma 5 luni si mi-a venit in 3 minute . Da acuma nu mi-a venit nimic , cu toate ca am fost taxat de cei 10 euro .
    Last edited by kiSu; 30-05-2012 at 13:48.

Registered User
    imi pare rau de banii investiti

Registered User
    Azd , ramanem taxati si fara licenta ?!

azd
    azd is offline
    Kisu - numarul 7654 nu apartine de noi...Suna la Orange si cere sa-ti realoce creditul. Singura modalitate prin care se poate cumpara prin SMS este ComputerGames Shop – Jocuri in format digital – Jocuri SMS

Registered User
    Salut !
    Stau in Franta si as vrea sa cumpar un steam (pe aici nu gasesc nimic), vreau sa vorbesc cu un amic in Romania sa dea el mesaj la numarul respectiv pentru cd-key, intrebarea mea este, cd-key-ul pe care-l va primi este utilizabil si aici ? Raspundeti repede va rog !

azd
    azd is offline
    Salut,

Scrie mai sus ca nu.

* Pentru jocurile Counter-Strike 1.6 si Counter-Strike: Condition Zero, Day of Defeat, Counter-Strike:Source, Team Fortress 2
    Aceste key-uri va permite sa jucati online Counter-Strike 1.6 si Counter-Strike: Condition Zero,Counter-Strike:Source sau Team Fortress 2 prin intermediul serviciului Steam si pot fi utilizate doar in urmatoarele tari : Romania, Bulgaria, Cehia, Slovacia, Polonia, Ungaria, Letonia.
    NU veti putea utiliza aceste cd-key-uri in alte tari decat cele mentionate.

Registered User
    Eu inca astept la topicul nu am primit sms . Ti-am dat acolo toate datele , nu mia venit nimik pe mail . Te rog ajutama ... Ca totusi banii sunt investiti , si in plus astept de 48 de ore cat mi sa spus la mobile pay ... Azi o sa sun din nou ...

Registered User
    Adica, daca il cumpar din romania, il adaug pe contul meu de steam din romania (vorbesc cu un prieten sa faca asta) cand o sa intru pe steam din franta, nu o sa am jocul ?

azd
    azd is offline
    Da, exista posibilitatea asta.

1.