Thread Introduction
Page 3 of 106 FirstFirst 1234561353103 ... LastLast
Results 41 to 60 of 2120

Thread: Clubul Xbox 360 v2.0

1. Back To Top | #41
    Registered User Taw's Avatar
    Nicely said h0stile, mai bine de atat nu se putea puncta.
    Probabil lui Sandman ii plac mai mult floricelele, copii si lupta cu pomii fantastici.Joaca-le pe amandoua cel putin 3-4 ore ca sa-ti faci o parere cu privire la gameplay,sistemul de batalii, magii, imersiune.

2. Back To Top | #42
    Registered User mihaif27's Avatar
    Am terminat si eu Mass Effect: Bring Down the Sky. Daca se poate zice am terminat . Mai bine zis am facut un sidequest.
    Dureaza cam o ora. Depinde cat de rpd te misti. Mie personal mi-a placut, si chiar merita cei 5$.
    Iti mai da si 50 pct de achievement. Si in plus cred ca face o mica introducere pentru Mass Effect 2 .

3. Back To Top | #43
    Marca Inregistrata Sandman's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    Lucrul cu care eu nu pot fi de acord este ignoranta de care dai dovada cind spui ca astfel de personaje sunt "gay".
    Frate, nu e vorba de ignoranta, pur si simplu mi se face greata cand vad caracterele din joc, mai ales pe ala cu cercei in urechi de seama cu niste cirese. Pentru mine sunt gay, end of story, n-am zis nimanui sa nu-si ia jocul din motivul asta.

Quote Originally Posted by Taw View Post
    Probabil lui Sandman ii plac mai mult floricelele, copii si lupta cu pomii fantastici.Joaca-le pe amandoua cel putin 3-4 ore ca sa-ti faci o parere cu privire la gameplay,sistemul de batalii, magii, imersiune.
    N-ai tu idee ce-mi place mie, mai degraba suport copii si floricele din Eternal Sonata decat sa mi se intoarca stomacul de greata la Lost Odyssey.
    The problem with the world is stupidity. I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

4. Back To Top | #44
    eu incercam doar sa iti spun ca exista o explicatie pentru aspectul gay al personajelor asiatice si ca nu se datoreaza perceptiei (eronate de altfel) ca toti asiaticii sunt gay. gusturile nu se discuta, asa ca fiecare este indreptatit la propria opinie, insa uneori e bine sa iei la cunostiinta si opiniile altora ca deh, poate mai afli lucruri noi, ceea ce pina la urma nu are cum sa fie rau.

PS sorry daca te-ai simtit jignit, insa efectiv nu pot sa inteleg rostul de a te incapatina asa. they are not gay, they are PERFECT (in fond chiar in joc afli ca ala e nemuritor, so it kinda proves a point)
    Signature failed to load.

5. Back To Top | #45
    Sandman tati, tu esti fan altor genuri de jocuri, e clar. Asa cum eu am scos Mass Effect-ul dupa fix 10 minute de joc desi am dat o groaza de bani pe el sigilat full-english, probabil ca tu simti (sau ai simti) la fel referitor la Lost Odyssey.Pentru mine (repet, pentru mine) e cel mai bun joc de pe xbox 360 la momentul actual.

Unii adora jocurile facute de japonezi, iar cel mai concludent exemplu sunt eu. Toate jocurile pe care le astept si mi le doresc...culmea ,sunt facute de SEGA, inclusiv Beijing 2008, joc care tie poate ti se pare o prostie.

6. Back To Top | #46
    Marca Inregistrata Sandman's Avatar
    @h0stile - am prins ideea cu ce e in mintea asiaticilor, da' nu ma incalzeste cu nimic. Dar nu inteleg de ce mi-ati sarit asa in cap, ca nu cred ca am zis pe undeva "nu jucati jocul ca e naspa"

@Taw - nu ma lua cu "tati", ca nu cre' ai mai mult de 2-3 ani fata de mine
    The problem with the world is stupidity. I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

7. Back To Top | #47
    Registered User SanjuroSatsuma's Avatar
    Unii adora jocurile facute de japonezi, iar cel mai concludent exemplu sunt eu. Toate jocurile pe care le astept si mi le doresc...culmea ,sunt facute de SEGA, inclusiv Beijing 2008, joc care tie poate ti se pare o prostie.
    Cel mai concludent exemplu eşti tu? Tu şi care armată?

SEGA...dacă nu iei Condemned 2, degeaba, înseamnă că n-ai jucat nimic din catalogul lor pe viitorul apropiat. Chiar aşa...De Condemned 2 nu e nimeni hyped? Văd că nu a pomenit nimeni de el până acum. Abia aştept să bag meth-adds cu căpăţânile prin televizoare.
    Take cover, take cover! Quality shots fired!

8. Back To Top | #48
    Drujbarul din Fetesti angelcrying's Avatar
    Lost Oddyssey este frumos.. imi place si il joc, dar..... a devenit frustrant... fac 2 pasi, poc lupta, iar 2 pasi, poc lupta... nici nu mai stiu ce trebuie sa fac... sunt la discul 3 si trebuia sa daram niste bolovani... pana am ajuns la bolovanii respectivi m-am luptat de exact 7 ori... si sincer? am masurat si sunt 5 pasi de personaj
    Oh my days...

Xbox 360

PS3

9. Back To Top | #49
    Quote Originally Posted by Sandman View Post
    @Taw - nu ma lua cu "tati", ca nu cre' ai mai mult de 2-3 ani fata de mine
    E irelevanta varsta fiecaruia, eu folosesc apelativul alaturi de "frate, mane, mosule, etc". Nu e cazul sa te simti ofensat, nu a fost o insulta la adresa ta, stai linistit.

@Sanjuro
    Da, e de ajuns sa fim cativa, nu am precizat faptul ca ar fi milioane de iubitori ai acelor jocuri. Exista bineinteles, dar ei sunt pe alt continent. Europenii nu au "what it takes" ca sa guste stilul japonezilor, cel putin nu toti.

@angelcrying
    Exact acelasi lucru am spus si eu in review, uneori chiar nu am chef de batalii, poti folosi cu succes optiunea lui Jansen(sau Kaim, nu mai tin minte) de a da flee.

10. Back To Top | #50
    Drujbarul din Fetesti angelcrying's Avatar
    pai dai flee.. dar cu cat dai mai mult, cu atat ajungi sa faci doar un pas si lupta
    Oh my days...

Xbox 360

PS3

11. Back To Top | #51
    Registered User Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by SanjuroSatsuma View Post
    Cel mai concludent exemplu eşti tu? Tu şi care armată?

SEGA...dacă nu iei Condemned 2, degeaba, înseamnă că n-ai jucat nimic din catalogul lor pe viitorul apropiat. Chiar aşa...De Condemned 2 nu e nimeni hyped? Văd că nu a pomenit nimeni de el până acum. Abia aştept să bag meth-adds cu căpăţânile prin televizoare.
    Din review-ul de pe GameTrailers pare criminal jocul . Ideea cu bautura e funny rau .

12. Back To Top | #52
    nu am jucat primul Condemned, iar cu Alone in the Dark si Dark Sector dupa colt, plus LO care deja a iesit, cred ca o sa ii cam dau skip.

13. Back To Top | #53
    Pentru mine nu e neaparat un must-buy, deoarece nici eu nu l-am jucat pe primul.

La fel, AitD si Dark Sector sunt prioritare. Eu sper sa reusesc mai tarziu sa pun mana pe amandoua si sa le joc .

14. Back To Top | #54
    Registered User DUCIBAL's Avatar
    lasa-ti..grozaviile astea...(am jucat condamned 15..min...prea intuneric pentru mine)..si hai diseara la un cod4...
    ps. eu o tin una si buna...cod..cod...cod...
    GAMERTAG DUMYMIX
    ------VAND OPEL VECTRA A ------

15. Back To Top | #55
    Registered User nops66's Avatar
    la cod ma bag si io in seara asta...l'am primit azi(thx whiskas_thedogg)
    bow down to the king
    the king of kings

16. Back To Top | #56
    Ce-mi place Ducibal ca el joaca inaintea tuturor noile aparitii.
    Sper sa-mi vina si mie COD4 diseara si sa dam una ca baietii.

17. Back To Top | #57
    Registered User DUCIBAL's Avatar
    Ce-mi place Ducibal ca el joaca inaintea tuturor noile aparitii.
    Sper sa-mi vina si mie COD4 diseara si sa dam una ca baietii.
    ce sa facem fiecare cu norocul..lui.....ok blazer2k8...diseara..cod4..te asteptam tauxxx....sa ma ierte cei pe care ii stresez cu invitatiile cod4 live.....eu nu stiu care au si care nu au jocul...si daca nu au sa si-l cumpere..:P..si daca il au sa-l bage naiba in consola..
    GAMERTAG DUMYMIX
    ------VAND OPEL VECTRA A ------

18. Back To Top | #58
    si eu joc CoD4, insa in majoritatea cazurilor intru dupa ora 24 pentru ca am de lucru.

19. Back To Top | #59
    Nick anterior: alexnestian Bobby's Avatar
    Sandman tati, tu esti fan altor genuri de jocuri, e clar. Asa cum eu am scos Mass Effect-ul dupa fix 10 minute de joc desi am dat o groaza de bani pe el sigilat full-english, probabil ca tu simti (sau ai simti) la fel referitor la Lost Odyssey.Pentru mine (repet, pentru mine) e cel mai bun joc de pe xbox 360 la momentul actual.

Nu pricep de ce i-ai dat 84 atunci daca zici ca e cel mai bun joc de pe Xbox ?

Eu am terminat primul Condemned si astept sa apara Condemned 2 :P E bun de jucat seara, mai ales noaptea cu o muzica buna pe fundal
    --------------------
    Editare ulterioară
    --------------------
    Quote Originally Posted by DUCIBAL View Post
    lasa-ti..grozaviile astea...(am jucat condamned 15..min...prea intuneric pentru mine)..si hai diseara la un cod4...
    ps. eu o tin una si buna...cod..cod...cod...
    Condemned 1 sau 2 ? Ca 2 nici varianta pirat nu a aparut. Deci Taw, Ducibal nu se referea la 2 (cred)
    Last edited by Bobby; 12-03-2008 at 18:01. Reason: Automerged Doublepost

20. Back To Top | #60
    CoD4 diseara sa fie atunci .

1.  
Page 3 of 106 FirstFirst 1234561353103 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks