Thread Introduction
Page 5 of 106 FirstFirst ... 23456781555105 ... LastLast
Results 81 to 100 of 2120

Thread: Clubul Xbox 360 v2.0

1. Back To Top | #81
    Registered User Mika's Avatar
    ******** este la inaltimea numelui.

Miercuri: o sa aveti jocul in 2 zile mai mult ca sigur.
    Vineri (azi - 5 pm): firma de curierat are program pana la orele 19. daca pana atunci nu vine jocul va rugam sa ne contactati....luni .

Desi nu am fost mare cumparator sau client la GS, aceasta este clar ultima comanda de la ei.

In alta ordine de idei, eu zic sa mutam discutiile despre CoD4 pe thread-ul http://forum.computergames.ro/121-xb...n-warfare.html, sa nu aglomeram degeaba thread-ul asta.

2. Back To Top | #82
    Nick anterior: alexnestian Bobby's Avatar
    C'est la vie

3. Back To Top | #83
    Registered User dtancu's Avatar
    C'est la Roumanie, bre!

4. Back To Top | #84
    c'est vrai aussi

5. Back To Top | #85
    Este doar ********... Sa nu generalizam acum. Cred ca o singura persoana daca va lua preordere, eventual chiar si cu banii in avans ca sa fie sigur, vi le aducea instant. Uite ca cei care au vrut, au jocul... si mai ieftin, si mai rapid. De ce va plangeti, nu inteleg ? Carduri se fac pe toate drumurile, majoritatea shop-urilor accepta comenzi din RO acum, taxe vamale din UE nu mai sunt, transportul e mai scump prin curier in Romania decat posta din orice alta tara in .RO... asa ca, stop crying si actionati ca atare. Iar toti fanii GS (care pana mai ieri mai ca nu-i pupau undeva pentru "actiunea" lor de a sta departe de gameri) sa fie sanatosi si sa-si admire stickerele cu "Serviciul XBOX Live NU este disponibil pe teritoriul Romaniei."

6. Back To Top | #86
    @MonkY: toti de pe forum (cu exceptia lui Greyhound, din cate stiu) au jocul de pe ********. Toti il au de joi. Eu in cel mai bun caz il primesc luni. Si ca fapt divers nu ai de unde sa il iei din strainatate: PlayAsia nu are jocuri Region Free de la EA si la ShopTo ajunge mai scump.

7. Back To Top | #87
    Monky, stickerele alea nu erau la Media Galaxy? Mai nou si le-a insusit si ******** ? Oricum lumea de pe forum isi schimba atitudinea de pe o zi pe alta asa ca nu e de mirare ca intr-o zi vorbesc ceva si a doua zi au cu totul alta opinie

GTA IV Multiplayer Details
    15 modes, 16 jucatorui, caracterele personalizate... ce mai putem cere?

Super Trailer pentru Alone in the Dark

8. Back To Top | #88
    Mika: in afara de PlayAsia mai sunt si alte surse. Cat despre shopto si sendit nu cunosc, n-am mai luat lately de la ei. In rest, nu stiu care "toti" au de la ei, pentru ca eu n-am citit decat de plangeri, ba ca n-au venit, ba ca s-au terminat... Whatever, nu stau sa fac anti-reclama GS, doar ca nu-i mai ridicati atata in slavi...

Bobby: erau de la MG, insa pe jocuri distribuite de catre Best Distribution. Care ******** e marca Best... Cat despre atitudinea fiecaruia, nu pot sa zic decat ca fiecare este liber sa-si exprime punctul de vedere si sa aiba ce atitudine doreste. La urma urmei e o atitudine care se simte si la buzunar

9. Back To Top | #89
    Marca Inregistrata Sandman's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    @MonkY: toti de pe forum (cu exceptia lui Greyhound, din cate stiu) au jocul de pe ********. Toti il au de joi. Eu in cel mai bun caz il primesc luni. Si ca fapt divers nu ai de unde sa il iei din strainatate: PlayAsia nu are jocuri Region Free de la EA si la ShopTo ajunge mai scump.
    Pai daca nu ma insel toti care au primit jocu' de la ******** sunt din Bucuresti, iar tu stai in Bacau si de-aia.
    The problem with the world is stupidity. I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

10. Back To Top | #90
    ce sa mai spunem de GS (e vorba de niste fufe care raspund la telefon si uita ce au vorbit imediat ce au inchis telefonul).....am avut precomanda la consola xbox360(in ianuarie)...cam la o saptamina am fost sunat sa confirm comanda si mi s a spus sa fiu acasa ca in maxim 2 zile o sa ajunga coletul...toate bune si frumoase ...dupa 2 zile pe seara dupa asteptari si nerabdare sun din nou la GS sa i intreb cum e cu comanda mea...raspunde aceeasi fufa intepata care ma intreaba de nume ..ce comanda am..cind am dat o...si surpriza imi spune ca nu figurez cu nici o comanda ...ii dau iar comanda cu mare atentie ca ma asteptam la orice si astept din nou 2 zile ...pe seara ii sun din nou ...cum e cu comanda mea...curierul lucreaza pina la 19 ...daca nu vine azi vine luni sigur...logic ca m am umplut de bucurie dar m am consolat asta e...macar sa vina ce am comandat si intreg...am avut noroc totusi ...pe la 18.30 m a sunat curierul sa ma intrebe cum ajunge la adresa ...toate bune si frumoase ....bucurie maxima ...dar asta nu e tot ...luni m suna alt curier sa mi zica ca are un colet de la best si cum ajunge la mine ......eu putin uimit ii zic ca deja am primit coletul vineri nu am ce sa mai fac cu o consola ...
    sper ca nu v am plictisit ...a fost doar o confirmare a ceea ce probabil multi dintre voi stiti...GS e de c...t

11. Back To Top | #91
    Forza Motorsport 2 Exclusive DLC Trailer HD
    Un trailer cu masinile ce vor fi adaugate in Forza Motorsport 2 cu ocazia DLC ce trebuie sa apara pe 19 Martie.GreyhounD, esti pe fir ?

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=dJSo-msQ2Fk"]YouTube - Forza Motorsport 2 Exclusive DLC Trailer[/ame]

12. Back To Top | #92
    Quote Originally Posted by Sandman View Post
    Pai daca nu ma insel toti care au primit jocu' de la ******** sunt din Bucuresti, iar tu stai in Bacau si de-aia.
    Cand am luat X360-ul de la ei mi-au zis ca imi vine in 2 zile, dar mi-a venit a doua zi. Pe atunci era promotia cu Fantastic Four bundle cadou. Ei au uitat sa trimita jocul, dar am vorbit cu RvsS si l-au trimis. Tot asa: mi-a zis ca imi vine in maxim 2 zile si mi-a venit a doua zi.

N-am zis nimic ca cei din Bucuresti l-au primit a doua zi, bv lor. Dar macar in 2 zile puteam sa il primesc si eu.

PS: sa nu mai zic ca mi-au dat numarul de la firma de curierat la care am sunat 2 ore incontinuu si era ocupat. I-am sunat pe cei de la ******** de ce e ocupat tot timpul si au zis ca nu stiu si ca ei tot asa trebuie sa insiste cand vor sa dea de ei si m-au sfatuit sa mai insist.
    Last edited by Mika; 15-03-2008 at 13:50.

13. Back To Top | #93
    Registered User GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Un trailer cu masinile ce vor fi adaugate in Forza Motorsport 2 cu ocazia DLC ce trebuie sa apara pe 19 Martie.GreyhounD, esti pe fir ?
    Cum sa nu, de abia astept sa iasa, ca sa imi imbogatesc colectia de masini
    Hey Sam, if it's always getting later and later, then how come it's early sometimes ?

14. Back To Top | #94
    Registered User ady27tdi's Avatar
    ce ziceti despre acest joc ? mie mi se pare destul de ok si parca putin peste smackdown vs raw ... http://www.gamespot.com/xbox360/acti...act/index.html

15. Back To Top | #95
    Registered User nops66's Avatar
    TNA sucks...jocul e putin peste SvR daca esti fan TnA...
    bow down to the king
    the king of kings

16. Back To Top | #96
    nu sunt fan tna din potriva imi place foarte mult wwe si nici nu ma prea uit la tna ,insa mi se pare parca mai detaliat putin

17. Back To Top | #97
    Registered User nops66's Avatar
    da...are jeff jarret o fata de zici ca nu a mai fost la wc de 3 zile...
    bow down to the king
    the king of kings

18. Back To Top | #98
    Quote Originally Posted by ady27tdi View Post
    ce ziceti despre acest joc ? mie mi se pare destul de ok si parca putin peste smackdown vs raw ... http://www.gamespot.com/xbox360/acti...act/index.html
    In poze arata bine

19. Back To Top | #99
    Polish game publication GRY Online claims to have learned from a trusted source that a sequel to Test Drive Unlimited is already in production at Eden Studios with a target release scheduled for March, 2008. According to the story, Test Drive Unlimited 2 will introduce off-road racing, dynamic weather, and over 2400 km of roads.

Uite ca anuntul a fost facut din vara anului 2007 si a venit si luna martie a anului 2008 si nici macar de un trailer al jocului n-am avut parte. Stie cineva cam cand va fi lansat jocul ?

20. Back To Top | #100
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    In poze arata bine
    Eu tot astept UFC 2009

http://www.gametrailers.com/player/22433.html?type=flv

Ce ziceti ?

1.  
Page 5 of 106 FirstFirst ... 23456781555105 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks