Page 63 of 63 FirstFirst ... 135360616263
Results 1,241 to 1,250 of 1250

Thread: XBOX LIVE! - Intrebari, probleme si solutii

1. Back To Top | #1241
    Buna ziua. Am nevoie de ajutorul vostru. Am cumparat un xbox360 de la Altex cu un joc inclus. Jocul este reprezentat de un carton care are 2 coduri de cate 25 de caractere.

Nu stiu cum sa l descarc. Am introdus codurile la reedem code, apoi mi a aratat ca descarca jocul si apoi s-a oprit si nu l gasesc nicaieri descarcat. oare nu stiu eu unde sa ma uit? Trebuie sa bag iar codurile ? Va rog sa ma ajutati. Sunt o mamica si fiul meu ma toaca la cap sa joace jocul acela cu masini iar eu nu stiu sa il pun. Help......

2. Back To Top | #1242
    [RO] cartus's Avatar
    Poti sa mai incerci si aici Xbox 360 - Page 60 - Forumul Softpedia
    sau aici http://www.con solegames.ro/forum/f9-microsoft-xbox-360/
    (sterge spatiile)
    Last edited by cartus; 27-03-2017 at 11:58.

3. Back To Top | #1243
    Multumesc frumos

4. Back To Top | #1244
    hei. am cumparat un cod black ops 3 si am primit un cod. am vrut sa il pun si nu a mers. mia venit o idee si am facut vpn pe US si am pus codu. siteul de la xbox mi-a spus succes eu sperand ca merge. am vrut sa vad daca am jocu dar nimic. a doua zi am fost la media galaxy si un om mi-a spus sa il iau de pe xbox marketplace. eu l-am luat de pe xbox marketplace si la 80% descarcarea se oprea. ma puteti ajuta

5. Back To Top | #1245
    Asamblat in Romania CdinT's Avatar
    Banuiesc ca e pentru xbox 360. In cazul asta cred ca trebuie sa-l downloadezi tot prin vpn. Am avut problema asta cu citeva dintre jocurile GwG.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    blog cristache: It's about flights of fantasy. And the nightmare of reality. Terrorist bombings. And late night shopping. True Love. And creative plumbing.

6. Back To Top | #1246
    Salut!

Acum cativa ani am cumparat de la Haltex un xbox360 Halo Edition si a stat in cutie vreo 6luni. Acum avand mai mult timp la dispozitie am zis sa.l pun in functiune. Uimire, nu se mai conecteaza la xbox live. Se conecteaza la net dar nu si la live. Am sters conturile, am formatat hdd, am deschis porturile la router, am scos firewall, nu vrea sa se conecteze de nici o culoare. ISP = AKTA, cu ip dinamic. Stie cineva vreo solutie si daca e amabil sa o impartaseasca si cu mine.

7. Back To Top | #1247
    Buna ziua , am si eu o intrebare .. este compatibil Fifa 18 Legacy edition xbox360 cu Fifa 18 xbox one Standard ? sa te poti juca online ..

8. Back To Top | #1248
    Salutare. Am luat si eu un joc (Carnival Games: MSMD) de pe cdkeys dar cand incerc sa dau redeem code, primesc urmatoarea eroare:
    XBOX LIVE! - Intrebari, probleme si solutii-whatsapp-image-2017-12-28-15.59.20.jpg
    Am incercat sa dau redeem code si din contul de xbox live, pe site, dar primesc eroare xbos-4000.
    Incercarile de mai sus le-am facut pe un cont de uk, pe un cont de us, pe un cont de RO.
    Niciunul nu a mers.
    Le-am scris si celor de la cdkeys (am pp ca e o problema cu code-ul) dar mi-au zis ca e totul ok la ei.

Aveti idee de ce nu merge sau ce trebuie sa ii fac? Nu reusesc sa dau de supportul de la xbox pe chat..
    Orice sugestii sau idei sunt apreciate.
    G3258 | Gigabyte GA-Z97-D3H | 8 GB DDR3 | 1 x SSD Samsung 850 EVO 120 GB + Seagate 500 Gb ST3500320AS | Antec 900 | AntecTruepower 420W | Samsung 24"

9. Back To Top | #1249
    Registered User silver2's Avatar
    Buna,
    vreu sa cumpar un cod Xbox Live pe 12 luni, sa il fac cadou, de unde e recomandat sa il iau? si ce sa verific in momentul cand il cumpar, mai ales ca e digital key.
    De exemplu:
    - emag: 285 lei
    - gdoiplay: 200 lei
    sunt probleme cu activarea, gen regiune sau altele? o recomandare de site de unde pot cumpara?

10. Back To Top | #1250
    Fyl's Avatar
    eu am cumparat de doua ori Live-ul de 12 luni de pe cdkeys (prin paypal) si n-au fost probleme

1.  
Page 63 of 63 FirstFirst ... 135360616263

Bookmarks

Bookmarks