Results 1 to 8 of 8

Thread: Salvari jocuri

1. Back To Top | #1
    Nick anterior: pricopt pricop_t's Avatar

Salvari jocuri

salutare

stie careva cum fac sa imi pastrez salvarile de la jocuri in momentul in care sterg un joc? cine stie poate in viitor mai revin la el si as vrea sa am toate masinile de ex. sa nu o mai iau de la inceput.
    Am un Xbox cu hdd de 60 de gb deci am loc pt salvari :P

mersi de raps

2. Back To Top | #2
    Registered User Kain666's Avatar
    Ele raman salvate si dupa ce stergi jocul de pe hard. De pierd doar daca stergi tot de pe hard.

3. Back To Top | #3
    Banned
    in setings/memory
    acolo unde ti s-a instalat jocul e si salvarea
    de exemplu daca ai instalat gta iv o sa iti arata in dreapta lui 6.7Gb
    si mai jos salvarea care consta in cativa MB
    si stergi doar jocul
    you dig?

4. Back To Top | #4
    Registered User
    salvarile si achievementurile se pot transfera pe un alt profil ?si daca da cum se poate acest lucru
    se poate sterge un joc din memoria xboxului pt a aparea ca si cum acel joc nu a fost introdus in consola niciodata ?
    scuze de intrebari dar sunt la inceput cu subiectul asta
    Comenzi saptamanale haine&parfumuri de pe MandMdirect,ASOS,sportsdirect,fragrancedirect
    id:skilo_maniacs@yahoo.com
    tel:0766 516 077

5. Back To Top | #5
    Achievementurile sigur nu se pot transfera pe alt profil, despre salvari nu sunt asa sigur, dar inclin spre parearea, ca pot fi copiate/mutate de pe un profil pe altul cu mici exceptii (vezi Lost Planet ).

6. Back To Top | #6
    bagator de seama chacaron's Avatar
    ilo se pot sterge doar jocurile la care nu ai achievementuri.ai putea sa incerci mai intai sa stergi salvarile jocului ca sa stergi achievementurile iar apoi sa stergi jocul de pe pagina din profil.treaba e ca nu cred ca merge decat cand esti intr-un joc,apesi butonul Xbox in timpul jocului dai in stanga intri in achievements si iti apare in dreptul jocului delete game details parca.mie mi-a mers :-??

7. Back To Top | #7
    Registered User
    ms de informatii ,o sa incerc azi
    Comenzi saptamanale haine&parfumuri de pe MandMdirect,ASOS,sportsdirect,fragrancedirect
    id:skilo_maniacs@yahoo.com
    tel:0766 516 077

8. Back To Top | #8
    Help... nu raman salvarile la jocuri dupa reboot. Am un xbox modat care merge perfect. Idei ce ar putea fi gresit ?

1.  

Bookmarks

Bookmarks