Page 5 of 5 FirstFirst ... 2345
Results 81 to 95 of 95

Thread: [Info] PS2 slim scph 70004 - sigurante !!!

1. Back To Top | #81
    Pai daca nu stie nimeni cum e cu 5.1 la DivX (normal daca e AC3), va zic eu saptamana viitoare dupa ce trec pe la Donely sa-l modez...

Ma innebuneste nevasta'mea ca am dat in mintea copiilor . Stie careva care este varsta medie a posesorilor de PS2? Asta ca sa ma linistesc si eu sa nu cred ca sunt nebun...

2. Back To Top | #82
    am mai zis eu am 41....

3. Back To Top | #83
    good cop dark_one's Avatar
    e un thread pe aici multi au peste 25 ani
    Clevo 377SM-A (2015): i7 4910MQ + 16 GB DDR3 G.skill @ 2133 MHz + 1TB M.2 SSD Samsung 840 Evo + 240 GB M.2 SSD + 3x 2TB Seagate + 2x GTX 980m

4. Back To Top | #84
    Eu 32 deci tine boala asta ...

5. Back To Top | #85
    Registered User -=AlukarD=-'s Avatar
    Singura tara unde esti laudat daca esti prost gramada
    Tine...dar nu e boala...era...acum abia se obisnuieste lumea,tot mai multi ajung gameri,si nu stiu de ce ar fi o rusine sa joci ceva care rivalizeaza cu cele mai tari filme,si de obicei esti tu rolul principal...in plus industria jocurilor video in USA a depasit ca profit industria filmului.
    " I am beyond your experience. I am beyond good and evil, legions of the night - night breed - repeat not the errors of the Night Stalker and show no mercy. "

6. Back To Top | #86
    Registered User StarForce's Avatar
    Nu chiar. De fapt industria jocurilor este intr-un usor declin in momentul de fata (din pct de vedere al profiturilor).

Unde este in frunte este timpul petrecut de tineri, mult mai mare in fata jocurilor decat in fata tv-ului, odinioara instrumentul favorit de "pierdut" timpul.
    The conquest of the fear of death is the recovery of life's joy.

7. Back To Top | #87
    Quote Originally Posted by StarForce
    Nu chiar. De fapt industria jocurilor este intr-un usor declin in momentul de fata (din pct de vedere al profiturilor).

Unde este in frunte este timpul petrecut de tineri, mult mai mare in fata jocurilor decat in fata tv-ului, odinioara instrumentul favorit de "pierdut" timpul.
    Ai dreptate StarForce...Jocurile au luat locul vizionarii unui film ca "favourite past-time"...nu stiu unde mi-a fost capul.
    " I am beyond your experience. I am beyond good and evil, legions of the night - night breed - repeat not the errors of the Night Stalker and show no mercy. "

8. Back To Top | #88
    Registered User MSlv's Avatar
    Quote Originally Posted by StarForce
    De fapt industria jocurilor este intr-un usor declin in momentul de fata (din pct de vedere al profiturilor).
    De ce naiba? Nu mai cumpara lumea jocuri?

9. Back To Top | #89
    Pai ma cumpara dar de la Unirea de la tarabe...

10. Back To Top | #90
    Sfarsitul anului 2005 a fost si el mai slab ca aceeasi perioada 2004.Mai ales ca in perioada sarbatorilor in mod normal sunt vanzari mari.Lumea cumpara jocuri,doar ca nu s-a ajuns la un nivel egal sau mai mult cu 2004 sau alti ani.
    Raportul acesta e valabil pentru USA,ca la ei s-a facut studiul,sau cum s-o chema.
    Anul 2005 nu a avut multe titluri asa de "tari" ca 2004.Asta era una din cauze.

11. Back To Top | #91
    Registered User pufulete's Avatar
    AM FOST , L-AM MODAT......MA JOC thx DONELY recomand(un gen de feedback )

12. Back To Top | #92

13. Back To Top | #93
    Donely unde este poza cu consola modata . Astept s-o vad de un an si sunt curios . Tu ai vazut cum lucrez eu si acum sunt eu la rand.
    NU RASPUND LA INTREBARI DESPRE WAREZ

14. Back To Top | #94
    Salut, ps2 meu (da stiu ps2...) incarca sau ce face el acolo si imi sta ledul rosu, apas pe power se face verde si apoi iar rosu, ceva explicati mai simplificate? sau un raspuns util

15. Back To Top | #95
    Quote Originally Posted by CristiZombalau View Post
    Salut, ps2 meu (da stiu ps2...) incarca sau ce face el acolo si imi sta ledul rosu, apas pe power se face verde si apoi iar rosu, ceva explicati mai simplificate? sau un raspuns util
    Pana nu il vad nu stiu exact.
    NEW ! MODARE SOFT XBOX 360 FAT SI 360 SLIM cu FW LT+3.0 sau RGH2 orice versiune de dash !
    "The Chip Master saves the day - Accesorii si modificari console. Experienta in domeniu 18 ani.

0722.766.149 - YM: doncorleony - donely10@hotmail.com

1.  
Page 5 of 5 FirstFirst ... 2345

Bookmarks

Bookmarks