brat [PS3] Care este cel mai bun joc FIFA creat pana acum ?
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 32

Thread: Care este cel mai bun joc FIFA creat pana acum ?

Registered User

Question Care este cel mai bun joc FIFA creat pana acum ?

Ca deschizator de thread, e normal sa imi dau primul cu parerea. Primul Fifa pe care l-am jucat a fost Fifa98 pe Pc. Cert e ca mi-a placut si de atunci in fiecare an am asteptat cu sufletul la gura sa apara urmatorul si urmatorul...si asa mai departe.
    De 2 ani am PS3 si primul joc de Fifa jucat a fost evident 2008. La fel ca pana acum, am asteptat sa apara 09,...10, si de fiecare data am fost dezamagit de schimbarea in rau pe care au facut-o.... si anume se vede mult mai prost si arata dupa parerea mea a joc arcade pentru copii.
    Le-a reusit prea bine Fifa08 si .....poate...2011 se va ridica la asteptari

Registered User Gabell's Avatar
    LCS - 300 - Thread
    Cel mai bun FIFA creat pana acum e cel care iti place tie cel mai mult.
    Canon, trance and a little bit of work.

Registered User gabytzu16's Avatar
    mie unu mi-a placut 2007 dp PC....

CFC & FCSB dejere's Avatar
    Quote Originally Posted by gabytzu16 View Post
    mie unu mi-a placut 2007 dp PC....
    si mie foarte mult. Chiar acum o sapt l-am jucat cu un prieten pana dimineata

referitor la fifa 10, poate ca esti genu de jucator care la 09 fugea cu ronaldo pana in poarta, iar acum acest lucru a disparut, evident, si placerea ta a disparut
    Nick anterior: djrares

in colaborare cu maestrii curvăsăriei ~ Buric & Lofty

Registered User gabytzu16's Avatar
    Quote Originally Posted by dejere View Post
    si mie foarte mult. Chiar acum o sapt l-am jucat cu un prieten pana dimineata

referitor la fifa 10, poate ca esti genu de jucator care la 09 fugea cu ronaldo pana in poarta, iar acum acest lucru a disparut, evident, si placerea ta a disparut
    nu...stai linistit.....nu sunt profesionis intr-ale fotbalului pe calculator.....dar nici chiar sa intru cu jucatorul in poarta....am spus 2007 pt. ca atunci am vazut....sau asa mi s-a parut ....o schimbare foarte mare in gameplay.....de atunci....nu sau mai schibat multe.....putin grafica....modul be a pro....in rest....mai nimic...

Registered User baad newz's Avatar
    cele mai mari schimbari dupa parerea mea s-au facut la trecerea de la 02 la 03 pe pc.Jocul ala mi s-a parut excelent.Cel putin dupa parerea mea Fifa 03 a fost si va ramane The Best

Registered User TheOtherAI's Avatar
    Fifa 10 mi se pare la ani lumina de oricare alt joc din serie.Sigur e mai greu pt "cheeseri" pt ca nu mai poti sa faci minuni cu ronaldo sau messi insa e mult mai real

Registered User
    Eu zic ca cel mai bun FIFA e cel care inca nu a aparut inca.
    Redevenind seriosi, si mie mi se pare ca FIFA 10 este cel mai bun pana acuma.

Registered User red_hound's Avatar
    fifa 2001, fifa 2003, fifa 2006, fifa 2009.. cam astea mi-au placut mie mai mult, iar 2010 nu mi l-am luat inca, dar presupun ca e foarte bine facut, in general fifa a fost un joc care a evoluat.
    I don't care if it was for Mahatma fu#king Ghandi, they asked for medium rare, they're gonna get medium rare. Now get the fu#k outta' my face!

Registered User dariomario's Avatar
    Fifa 05
    Decat sarac si Bolnav, mai bine Sanatos si Bogat...

http://mypsn.eu.playstation.com/psn/...e/aleksiss.png

Nick anterior: TeddyBear23 TeddyBear's Avatar
    FIFA 10 de departe !
    Pass,pass,pass,think 2 steps ahead your opponent,pass,pass, and kill the net !

Metal Gear Solid Nonelito's Avatar
    FIFA 11 e teh sh1t! :|
    FIFA 10

Registered User
    La cat de mare este concurenta pe piata jocurilor, nu stiu daca EA a riscat sa scoata un FIFA 2010, mai prost decat 2003 sa zicem. Fiecare versiune care a aparut , a adus jucatorul cat mai aproape de realitate, dar s-a umblat si la grafica. Momentan 2010 este the best, detronarea o va face 2011 si tot asa.... Este ceva firesc, datorita tehnologiei. Am si eu prieteni care inca mai joaca 2007/2008, insa ptr simplitatea lui, dar si ptr ca pc-urile lor au ramas in urma si nu fac fata lui 2010. Sunt obisnuiti sa dea gol din orice pozitie, sau sa bata orice echipa daca joaca cu real madrid, lucru care a disparut total la 2010. Constructia unei faze de atac cere multa rabdare, inteligenta, totul decurgand aproape de fotbalul real. Eu personal cand a aparut FIFA 2010 si am vazut ca pc-ul meu era in urma si nu-l puteam juca, am mers si am luat pc nou ca generatie. Asta ii sfatuiesc sa faca si pe baietii care zic ca 2010 are grafica nashpa, se misca aiurea sau nu pot da gol de oriunde..... schimbati calculatorul si acceptati realitatea.

Registered User
    Fifa 99, puteai sa faultezi portarul =))

Registered User Bambu81's Avatar
    daca bine tin minte in fifa 98 te puteai arunca de pamant ca si cu te-ar fi faultat careva. Daca nu era jucator langa tine si te aruncai de pamant arbitru iti dadea cartonas galben. Chestia asta mi-a placut la nebunie.

Registered User
    98 the best poate si pentru faptul ca o fost o fost primul care lam jucat dar era super daca mai tineti minte se putea juca si in sala in 2 unu de pe tastatura si celalant de pe mouse era super distractiv.fifa world cup o sa fie cel mai tare am vazut niste video au implementat si sunet la fiecare pasa e mai realistic si multe altele

Registered User ShadowIce16's Avatar
    Fifa 98.Tin minte ca aveai 2 tipuri de alunecari:normala si criminala cu talpa in fata de iti dadea rosu direct )

Registered User
    Quote Originally Posted by ShadowIce16 View Post
    Fifa 98.Tin minte ca aveai 2 tipuri de alunecari:normala si criminala cu talpa in fata de iti dadea rosu direct )
    Da exact ) cand ii ajungea adversarului piciorul in gat )

Banned
    fifa 2003 mi-a placut foarte mult

Registered User
    are dreptate omu cu fifa 98 ) la vremea aia ma uitam la el si ma gandeam mama ce grafica are ...

1.  
    LCS - 728 - Last Post
Page 1 of 2 12 LastLast