brat [PS3] FIFA 13
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 29

Thread: FIFA 13

catalinfifa12 SWTFU's Avatar

DHB14 - 300 - Thread
    Pentru cei care au routere si au nevoie de porturile care trebuie forwardate:

https://help.ea.com/article/what-onl...en-for-fifa-13

Registered User
    Mai multe bug-uri si erori de joc se poate ? Ca am impresia ca jocul asta e maxim ! Nu exista zi sa nu trebuiasca un restart sau doua....plus multe alte probleme gen nenorocirea aia de pass code .

Dezamagitor si in acelas timp revoltator !

Quote Originally Posted by shady_home View Post
    Mai multe bug-uri si erori de joc se poate ? Ca am impresia ca jocul asta e maxim ! Nu exista zi sa nu trebuiasca un restart sau doua....plus multe alte probleme gen nenorocirea aia de pass code .

Dezamagitor si in acelas timp revoltator !
    Ce-ai patit cu pass codul?

Registered User
    Nu de putine ori se intampla ca atunci cand intru in joc sa si incerc sa intru online imi zice ca nu e activat pass code , tre sa dau quit game si apoi sa intru iar , ca sa nu mai zic ca se blocheaza zilnic in arena atunci cand astept sa inceapa un meci online....si sungura solutie ramane , din nou , quit game !

Registered User
    Salut, am si eu o intrebare, exista in fifa13 un game mode de creat o liga offline de X echipe si sa poti sa joci cu mai multi playeri offline in ea? Cam cum era community-ul de la pes care tocmai a fost scos in 13 ?

Ms.

Quote Originally Posted by MouseCriss View Post
    Salut, am si eu o intrebare, exista in fifa13 un game mode de creat o liga offline de X echipe si sa poti sa joci cu mai multi playeri offline in ea? Cam cum era community-ul de la pes care tocmai a fost scos in 13 ?

Ms.
    Incearca la tournaments in meniul jocului daca merge sa creezi turnee.

Registered User
    Salut, ceva surse de cumparare pentru FIFA 13 pentru PS3 ? Am renuntat la Ultimate Team pentru PC din cauza codatilor, vreau sa ma ''portez'' pe PS3 fiindca am unul. De unde pot cumpara la un pret mai convenabil jocul? Mersi.

Quote Originally Posted by bdevil View Post
    Salut, ceva surse de cumparare pentru FIFA 13 pentru PS3 ? Am renuntat la Ultimate Team pentru PC din cauza codatilor, vreau sa ma ''portez'' pe PS3 fiindca am unul. De unde pot cumpara la un pret mai convenabil jocul? Mersi.
    Da la search doar in titlu "FIFA 13" si o sa gasesti care vinde jocul. Mai poti incerca pe ************ forum sau pe okazii.ro.

Registered User
    Salut, am si eu o intrebare! Detin jocul Fifa 13 original si o consola PS3 cu 2 joystick-uri. Imi poate spune si mie cineva unde trebuie sa dau ca sa pot juca cu un prieten in aceeasi echipa de la aceeasi consola pe online? Multumesc,

Quote Originally Posted by johnny_31 View Post
    Salut, am si eu o intrebare! Detin jocul Fifa 13 original si o consola PS3 cu 2 joystick-uri. Imi poate spune si mie cineva unde trebuie sa dau ca sa pot juca cu un prieten in aceeasi echipa de la aceeasi consola pe online? Multumesc,
    La modul Seasons, unde sunt meciuri ranked, la modul Online la Head to Head si la Lobby-uri la Head to Head. Apesi pe butonul triunghi pe al doilea controller inainte sa dai search for opponent, la Seasons, si dupa ce te-ai conectat, la H2H.

Registered User

FIFA 13

Salutare, la Fifa 13 ps3 online la head to head nu pot sa joc la game type decât la unranked, ma poate ajuta cineva sa schimb optiunea?

Quote Originally Posted by emi24k2000 View Post
    Salutare, la Fifa 13 ps3 online la head to head nu pot sa joc la game type decât la unranked, ma poate ajuta cineva sa schimb optiunea?
    Numai unranked se poate juca la H2H. Daca vrei ranked baga-te la Season.

Registered User

FIFA 13

Multumesc, id :emi24k200 pt Fifa 13 !

Registered User
    se poate juca cu tastatura sony ps3 wireless keyboard, cea pe bluetooth ?
    ma intereseaza daca pot sa joc cu tastele redefinite wasd ca pe pc sau doar cu cele predefinite de sus ?

Registered User
    @blinky182 Nu. Tastatura este doar pentru scris...

Registered User floreaalex's Avatar
    Am si eu o intrebare...la utlimate team in dreapta jos langa bara de experienta am niste monezi.Imi poate spune cineva la ce folosesc?Multumesc

Registered User
    Nu este la Ultimate Team. Le ai si cand esti in meniul principal, doar ca sunt in partea de sus, intotdeauna langa punctele de expierenta. Cu ele cumperi din EAS FC Catalog.
    http://gamingbolt.com/wp-content/upl...b_Store_WM.jpg

Registered User
    Quote Originally Posted by floreaalex View Post
    Am si eu o intrebare...la utlimate team in dreapta jos langa bara de experienta am niste monezi.Imi poate spune cineva la ce folosesc?Multumesc
    daca joci UT atunci iti recomand sa iti cumperi toate coin boost-urile available cu monezile acelea .
    de la level 30+ ai 1000 coins +/ match .

1.  
    LCS - 728 - Last Post
Page 1 of 2 12 LastLast