Results 1 to 10 of 10

Thread: Rog ajutor de la cineva pentru - Test de baterie / incarcator PSP

1. Back To Top | #1

Rog ajutor de la cineva pentru - Test de baterie / incarcator PSP

Salutare... am un PSP model vechi care atunci cand il pun la incarcat nu se aprinde nici un beculet... si trebuie sa stiu daca este de la baterie sau de la incarcator mai intai.... (deci am nevoie de cineva care poate sa ma ajute cu un test la colnsola mea PSP cu bateria lui... sau incarcatorul lui... ) ca sa stiu daca s`a ars ceva la psp sau este problema de la consola...pt ca nu se mai aprinde si nu mai primeste curent...

Eu stau in zona Pantelimon, dar daca este posibilitate sa ma deplasez oriunde in Bucuresti e ok pt mine....
    astept un raspuns de la cineva.... mersi mult.

2. Back To Top | #2
    Z ZorracK's Avatar
    te pot ajuta eu daca vii la Casa presei vineri intre 10-17 sau duminica oricand, am si incarcator si baterie

3. Back To Top | #3
    Aha..ok..mersi.. e bine si mai tarziu decat deloc , in caz ca nu rezolv pana atunci, am sa apelez la tine.... azi nu poti deloc deloc ? (da`mi te rog un pm cu nr tau de tel.... )
    monitorizare ? de ce ?

4. Back To Top | #4
    Z ZorracK's Avatar
    ai casuta plina, mai sterge din mesaje!

5. Back To Top | #5
    ok..mersi..vezi..acum..
    monitorizare ? de ce ?

6. Back To Top | #6
    Inca caut...azi , maine , cineva ?
    monitorizare ? de ce ?

7. Back To Top | #7
    caut...
    monitorizare ? de ce ?

8. Back To Top | #8
    inca caut ...
    monitorizare ? de ce ?

9. Back To Top | #9
    inca caut.... chiar nimeni ?
    monitorizare ? de ce ?

10. Back To Top | #10
    Buna. Te pot ajuta eu cu o proba de incarcator de PSP. Am si o baterie, insa e pentru modelul 2004. Tu probabil ai modelul mai grosut, nu? Oricum, lasa-mi PM daca mai ai nevoie.
    If anybody's out there, you can come out. And if you're a monster or a ghost, you can stay where you are.

PS1 x 2, PS2, PS3, PSP, N64, Gameboy, Gameboy Color, Gameboy Advance SP, DSi XL, NES, SNES NTSC,Dreamcast

1.  

Bookmarks

Bookmarks