Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 61 to 78 of 78

Thread: TUTORIAL Desfacere / Schimbare ecran PSP

1. Back To Top | #61
    Registered User
    N-am vazut nicio intrebare, dar iti dau totusi un raspuns: e spart
    I do not have a signature

2. Back To Top | #62
    aha,mersy de raspuns. si se poate inlocui ma gandesc nu? cam cat ar costa?

3. Back To Top | #63
    Registered User
    Se poate schimba. Ce model e PSP-ul?

4. Back To Top | #64

5. Back To Top | #65
    Registered User desktopor's Avatar
    care are de vanzare sau stie unde este ecran pt psp 3004? dar nu ca la videogames cu 250 RON si pe deasupra is descompuse din alte psp-uri.
    [email protected]
    ID Mess desktopor
    Tel. 0758 392 033
    @ Cinstea nu se cumpara, nici nu se vinde.

6. Back To Top | #66
    Registered User
    Aveti PM amandoi, sa nu suparam pe cineva

7. Back To Top | #67
    un analog stick pentru psp unde gasesc si eu sa cumpar ?
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails TUTORIAL Desfacere / Schimbare ecran PSP-psp_2000_analog_stick.gif  

8. Back To Top | #68
    Registered User Oktogon's Avatar
    Quote Originally Posted by tw1st3d93 View Post
    un analog stick pentru psp unde gasesc si eu sa cumpar ?
    Faci comanda aici,are mrENigma un thread deschis aici,si eu am mai luat cate ceva ce nu gaseam usor in Romania,in cateva zile ajunge la tine....bafta

9. Back To Top | #69
    Registered User
    Cred ca mi s-a ars ecranul/l-am stricat/nu mai merge/oricum are ceva. http://forum.computergames.ro/attach...0&d=1176059642 Prima clema care inchide cordeluta aia de la ecran la mine nu mai este.Va face contact ecranul fara chestia aia?

10. Back To Top | #70
    Vlad Tepes Monstru's Avatar
    slabe sanse sa faca contact fara
    -Folii Slickwraps - Iphone / Samsung Galaxy / HTC ONE / LG etc - din stoc sau pe comanda
    -Moderator "indisciplinat" ? Loc pentru dreptate
    -ATENTIE!
    Începând cu 14 octombrie 2009, orice thread nou care nu contine datele de contact ale vanzatorului / cumparatorului va fi sters, iar userul este pasibil de ban.
    -Private Message-ul nu este acceptat ca mod unic de contact si nici trecerea acestor informatii în semnătură.

11. Back To Top | #71
    Registered User
    Si cum as putea sa fac rost de asa ceva, sau sa improvizez?Daca imi poti da o idee ceva..

12. Back To Top | #72
    Registered User
    Nu stiu daca ajuta pe cineva, dar ecranul merge fara acele cleme, face contact, numai ca am nimerit unul cu niste pixeli morti sus(o linie).Macar vad ceva, nu ca inainte.

13. Back To Top | #73

Post ...

Aici vorbim de clasicul psp 1000,deci atunci cand ii schimbi ecranul(bine ca nu sunt toate bune) e normal sa nu se mai vada asa bine.

14. Back To Top | #74
    Vlad Tepes Monstru's Avatar
    e ilogic ce spui, ce leg are achimbarea ecranul cu vazutul prost?faci dif intre 2 lcd-uri sharp ptr psp100x?

15. Back To Top | #75
    Salut! Problema mea constă în faptul că am cumpărat un display nou pentru PSP 2004 şi când am vrut să-l înlocuiesc s-a desprins de pe placa de bază mufa (sau cum s-o numi) în care se introduce panglica aceea lată de la display. Nu ştiu dacă se mai poate lipi cumva sau care ar fi soluţia. Orice ajutor pentru a mă alege cu un PSP 2004 funcţional ar fi binevenit. Ştiu, o placă de bază nouă, dar mi se pare prea scumpă, s-au vândut mai ieftin console cu display spart, dar din păcate acum nu găsesc aşa ceva. Sunt din Bucureşti şi dacă se pricepe cineva i-aş fi recunoscător. Mulţumesc, baftă!

16. Back To Top | #76
    Trebuie sa cumpar ecranul? In jur de cat ma costa?

---------- Post added at 16:46 ---------- Previous post was at 16:36 ----------

Da-mi id-ul tau de mess te rog sa vorbim

17. Back To Top | #77
    Registered User x64's Avatar
    Imi pare rau dar a trecut atata timp de cand am postat asta ...

De atunci am mai imbatranit, am pus PSP-ul "la colectie" ... L-am inlocuit cu "gizmo-uri" de felul iPad ... Si ma ocup de alte lucruri ... Dezvoltare pe platforma IOS.

Din pacate nu am si nu am avut niciodata facebook si nici ymessenger. Unii zic ca sunt antisocial, eu zic ca imi place sa cer numere de telefon si sa socializez cu lumea (femeile) personal, in oras sau la o cafenea ... Sau ...

Poate sunt de moda veche (nici tanar nu mai sunt) dar ... Asa sunt eu.

Pe bune acum NU am voie sa folosesc ymessenger la lucru si din cauza asta (ca acasa nu am dece) nu mi-am mai facut cont. Iti dau mail sau skype pe PM daca vrei . Nu stiu exact de unde poti lua un ecran dar sigur trebuie sa gasesti nou sau second hand undeva. Garantat.

Te salut cu respect !

18. Back To Top | #78
    salut nu resuesc sa desfac clamele de la butoanele select

1.  
Page 4 of 4 FirstFirst 1234

Bookmarks

Bookmarks