Thread Introduction
▪ Link-uri utile pentru PSP: Ultimate PSP Guide | PSP Homebrew | PSP Vault | PSP Updates | PSP Crazy | PSP Revolution | PSP Hacks.
▪ Pentru a nu primi warn/ban pentru intrebari la care exista deja raspuns, verificati aici intai.
▪ Pentru a nu exista problema cu "cenzura":
- Discuţiile generale despre homebrew, emulatoare, modchip-uri si linkuri catre paginile acestora sunt permise.
- Discuţiile despre iso-uri sau rularea lor nu sunt permise (includem aici şi backup-urile făcute după "UMD-uri originale").

▪ Arhivă: Clubul PSP v1.0
Page 24 of 24 FirstFirst ... 1421222324
Results 461 to 471 of 471

Thread: Clubul PSP v2.0

1. Back To Top | #461
    Se pare ca postez singur pe aici...slab, putini gameri pe la noi

Nu prea mi-a placut deloc controlul la GO, motiv pt care am renuntat la oferta, iar acum imi caut un Memory Stick de 16/32 GB

Am gasit asta, dar nu sunt sigur cat de "Legit" e: Amazon.com: TOPRAM 32GB (16GB x 2) microSD microSDHC Card Class 4 with Memory Stick Pro Duo Adapter: Electronics

Ar fi bestial asa...mai ales ca impreuna cu un microsd de la Sandisk de 16 GB (care sa il folosesc la telefon) m-as scoate la 80$

2. Back To Top | #462

Exclamation Bye, bye PSP Go

Daca vreti, cumparati unul cat mai aveti ocazia: "Report: Sony stops PSP Go production".
    "Nothing is true, everything is permitted"

3. Back To Top | #463
    ce ziceti am o oferta sa dau un ps2 phat cu o maneta si un joc +50 lei (nemodat) pe un psp 2004 nemodat fara card cu fifa 2007?
    mie mi se pare cam ciudat

4. Back To Top | #464
    Registered User ghost15's Avatar
    Ce parere aveti despre faptul ca in vara asta nu este programat niciun joc pentru PSP ?
    In curand voi scrie o carte cu titlul : De ce injura lumea RDS-ul?

5. Back To Top | #465
    Faptul ca PSP-ul e mort si ca ar fi bine sa te gandesti sa scapi de el pentru ca nu se vor mai produce jocuri pentru el

6. Back To Top | #466
    Nu ti se pare ca cei care au cumparat PSP GO si-au lot o mare teapa. Mi se pare inadmisibil sa lansezi o consola si dupa 1 an jumate sa nu mai existe jocuri noi pentru ea .

7. Back To Top | #467
    Salut am si eu o mica problema cu wireless-ul la PSP.Cand vreau sa ma conectez la aceea banda de wireless nu ma lasa deoarece are parola.Imi arata conexiunea full dar la "Specification" imi apare "Not suportted".Stie cineva cum o pot rezolva.Mersi mult daca stie cineva cum sa o fac adaugatima la adresa de mess al98ex
    Mersi inca odata.

8. Back To Top | #468
    Here I am.
    Îmi trebuie iar un PSP ca să îmi mai pierd vremea când sunt în deplasări. Am mai avut unul în urmă cu 2 ani, modelul 2004 sau 3004. Nu mai ştiu sigur.
    M-am uitat pe aria de publicitate a forumului şi văd că acum sunt super ieftine. Dacă atunci am dat vreo 700 lei pe unul acum găseşti lejer la 200-300 lei. Totodată am văzut că a apărut şi o alta versiune PSP GO. Care sunt diferenţele între 2004/3004/GO? Vreau să achizitionez una în zilele următoare.

9. Back To Top | #469
    Stie cineva daca un PSP care nu citeste UMD se poate moda ?

10. Back To Top | #470
    @ghost15
    Un psp se poate moda chiar si fara un umd care nu citeste, deoarece ai nevoie doar de un card de memorie si niste programe date jos de pe internet!

11. Back To Top | #471
    Merita sa treci de la 2004 la un 3004 ? Are ecran mai bun?

1.  
Page 24 of 24 FirstFirst ... 1421222324

Bookmarks

Bookmarks