Thread Introduction
▪ Link-uri utile pentru PSP: Ultimate PSP Guide | PSP Homebrew | PSP Vault | PSP Updates | PSP Crazy | PSP Revolution | PSP Hacks.
▪ Pentru a nu primi warn/ban pentru intrebari la care exista deja raspuns, verificati aici intai.
▪ Pentru a nu exista problema cu "cenzura":
- Discuţiile generale despre homebrew, emulatoare, modchip-uri si linkuri catre paginile acestora sunt permise.
- Discuţiile despre iso-uri sau rularea lor nu sunt permise (includem aici şi backup-urile făcute după "UMD-uri originale").

▪ Arhivă: Clubul PSP v1.0
Page 5 of 24 FirstFirst ... 234567815 ... LastLast
Results 81 to 100 of 471

Thread: Clubul PSP v2.0

1. Back To Top | #81
    satinelle ice: se pot trimite cam orice fisiere dar intre psp si psp. intre psp>telefon se poate trimite prin wifi, dar doar cu patch'uri si multe chinuri. nu te sfatuiesc sa incerci, chiar nu ai nevoie de inca un brick prin casa...
    Nu.

2. Back To Top | #82
    Nick anterior: dark_alex darkboy's Avatar
    cu WIFI? nam auzit pana acuma sa trimiti tel>psp cu WIFI.
    Trimit invitatii Lockerz, PM cu Mail valid .

Pentru cele mai bune situri PTC si PTU dati PM

Dau invitatii pe Freebiejeebies, un site gen Lockerz, doar ca premiile sunt disponibile tot timpul nu odata pe luna . PM pentru invitaite .

3. Back To Top | #83
    /DRIVE R@Z0R's Avatar
    cu asa ceva merge cam orice music, picture, iso http://dl.qj.net/PSP-Auto-Transfer-P...6403/catid/151
    This kid also enjoys vitamin H .

4. Back To Top | #84
    .. doar imagini se pot trimite
    -fals

cu asa ceva merge cam orice music, picture, iso http://dl.qj.net/PSP-Auto-Transfer-P...6403/catid/151
    -mi-ai luat-o inainte , little bastard
    )

Pe PM - raspund in max 12 ore

( /\ O X [] ) Playstation 2 phat + softmod + 2 joy + 1 card = Crew Entertaiment System

Fighting the war against stupidity since 1991!

5. Back To Top | #85
    ma ajuta si pe mine cineva cu PSP-Auto-Transfer ca nu inteleg ce trebe sa fac!

Dau invitatii pe Freebiejeebies, un site gen Lockerz, doar ca premiile sunt disponibile tot timpul nu odata pe luna . PM pentru invitaite .

6. Back To Top | #86
    Ia'ti un telefon la care sa poti insera carduri Memory Stick Pro Duo si scapi mai usor.

7. Back To Top | #87
    listeaza tu unele loc pentu Memory Stick Duo!
    --------------------
    Editare ulterioară
    --------------------
    scz pentru primu post am vrut sa scriu:
    Listeaza tu unele cu loc pentru Memory stick pro duo!
    Last edited by darkboy; 23-03-2008 at 21:07. Reason: Automerged Doublepost

8. Back To Top | #88
    Salut, daca un ecran are vreo 5 pixeli morti inseamna ca urmeaza sa faca in continuare pana se strica ? E ok sa stau cu el asa, sau..ce pot sa-i fac ? De asemenea,pentru zgarieturi pe ecran, a folosit cineva cu succes pasta asta, Displex sau alte metode de gen ?

9. Back To Top | #89
    Banned
    am inteles deci se poate doar foarte greu ......naspa de naspa
    pacat pentru ca e foarte util mai faci o poza mai una alta...
    PSP Auto Transfer nam inteles cum se face!!!

10. Back To Top | #90
    ma ajuta si pe mine cineva cu PSP-Auto-Transfer ca nu inteleg ce trebe sa fac!
    IMI CER MII DE SCUZE - VORBEAM DESPRE CU TOTUL ALT HOMEBREW . Este vorba de Adhoc File Transfer . LAM ATASAT LA POST (descarcat si testat de mine pe 3.90 m33) - o sa ii fac o prezentare detaliata maine pe acest thread . numai bine si inca o data scuze

il pui in ms0:\PSP\Game -> il rulezi
    /\ X O si [ ] - scrie in partea stanga jos ce face fiecare buton .
    din sagetele selectezi folderele
    cu L si R intri in ele
    ~!~ dupa ce selectezi send ( /\ triunghi) o sati apara in stanga jos "Network iniatializing ... waiting for client coming" . pentru a putea receptiona fisierele trebuie selectat de pe pspul care primeste Receive ( [] patrat) si o sati aprata "searching for a server" ~!~

Ia'ti un telefon la care sa poti insera carduri Memory Stick Pro Duo si scapi mai usor.
    nup . mai gandestete ca nu sunt aceleasi foldere & stuff ... plus ca nu se trimit asa greu fisierele ... WOO 2 (daca iti dai seama bine , daca nu iarasi bine) de 138 mb lam trimis in ~ 3 minute 22 de secunde ( pe ceas :P )

doar nu incepi sa trimiti fisiere de 3 gb ) faci peri albi
    Salut, daca un ecran are vreo(1) 5 pixeli morti inseamna ca (2)urmeaza sa se strice de tot ?(3) E ok sa stau cu el asa, sau..ce pot sa-i fac ? De asemenea,pentru zgarieturi a folosit cineva cu succes pasta asta, Displex sau alte metode de gen ?
    1. la 7 sau 8 pixeli morti (nu cunosc contractele / legislatia exact) poti sal duci la garantie cu dreptul de inlocuire .
    2. nu o sa se strice de tot , posibil sa apara cu timpul si altii (vezi 1.) . nu ai ce face - e din fabricatie (cel mai mare defect al ecranelor LCD)
    3. da e ok . daca pixelii sunt negri sunt morti definitiv . daca sunt de alta culoare inseamna ca sunt blocati . incearca PSP Stuck Pixel Fixer ( lasal sa ruleze peste noapte)
    Attached Files Attached Files
    Last edited by andreyc91_CG; 23-03-2008 at 22:16.

Pe PM - raspund in max 12 ore

( /\ O X [] ) Playstation 2 phat + softmod + 2 joy + 1 card = Crew Entertaiment System

Fighting the war against stupidity since 1991!

11. Back To Top | #91
    Banned
    daca ai peste 5 pixeli morti sau blocati poti sa le ceri sa iti schimbe ecranul

12. Back To Top | #92
    ^ PSP-ul sau ecranul ti'l schimba ?

13. Back To Top | #93
    /DRIVE R@Z0R's Avatar
    banuiesc ca ecranul .. doar nu or fi atat de darnici astia sa iti dea un psp nou ..
    This kid also enjoys vitamin H .

14. Back To Top | #94

Unhappy

Quote Originally Posted by andreyc91_CG View Post
    IMI CER MII DE SCUZE - VORBEAM DESPRE CU TOTUL ALT HOMEBREW . Este vorba de Adhoc File Transfer . LAM ATASAT LA POST (descarcat si testat de mine pe 3.90 m33) - o sa ii fac o prezentare detaliata maine pe acest thread . numai bine si inca o data scuze

il pui in ms0:PSPGame -> il rulezi
    / X O si [ ] - scrie in partea stanga jos ce face fiecare buton .
    din sagetele selectezi folderele
    cu L si R intri in ele
    ~!~ dupa ce selectezi send ( / triunghi) o sati apara in stanga jos "Network iniatializing ... waiting for client coming" . pentru a putea receptiona fisierele trebuie selectat de pe pspul care primeste Receive ( [] patrat) si o sati aprata "searching for a server" ~!~

nup . mai gandestete ca nu sunt aceleasi foldere & stuff ... plus ca nu se trimit asa greu fisierele ... WOO 2 (daca iti dai seama bine , daca nu iarasi bine) de 138 mb lam trimis in ~ 3 minute 22 de secunde ( pe ceas :P )

doar nu incepi sa trimiti fisiere de 3 gb ) faci peri albi

1. la 7 sau 8 pixeli morti (nu cunosc contractele / legislatia exact) poti sal duci la garantie cu dreptul de inlocuire .
    2. nu o sa se strice de tot , posibil sa apara cu timpul si altii (vezi 1.) . nu ai ce face - e din fabricatie (cel mai mare defect al ecranelor LCD)
    3. da e ok . daca pixelii sunt negri sunt morti definitiv . daca sunt de alta culoare inseamna ca sunt blocati . incearca PSP Stuck Pixel Fixer ( lasal sa ruleze peste noapte)
    ma ajuta si pe mine cineva cu PSP STUCK PIXER FIXER ca lam pus in toate felurile pe stick da la videos imi zice cai gol! any ideas? Pls

15. Back To Top | #95
    Registered User
    Quote Originally Posted by Benpsp View Post
    listeaza tu unele loc pentu Memory Stick Duo!
    --------------------
    Editare ulterioară
    --------------------
    scz pentru primu post am vrut sa scriu:
    Listeaza tu unele cu loc pentru Memory stick pro duo!
    Sony ericsson W810, K750, W800 si mai sunt dar nu le stiu pe toate. Oricum nu merge sa bagi cardu dintr-unu in altul, trebuie formatat in aparatul respectiv

16. Back To Top | #96
    Cum a zis si UZIWOOD trebe formatat in fiecare aparat ca sal citeasca(daca il formatezi in psp nu til mai citeste in mobil deci este nefolositor!)

17. Back To Top | #97
    Nick anterior: alexnestian Bobby's Avatar
    Foloseste si tu curaj cratima. Liniuta ce desparte cuvintele : sa-l , ti-l si asa mai departe

18. Back To Top | #98
    ciudat, eu am se w810 si schimbam cardurile de pe tel pe psp fara probleme si format..
    Nu.

19. Back To Top | #99
    Registered User
    si eu am tot w810 dar mie imi cere format... da corrupt data cand il bag in telefon formatat de pe PSP

20. Back To Top | #100
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    ciudat, eu am se w810 si schimbam cardurile de pe tel pe psp fara probleme si format..
    Asa mi se intampla si mie la fostul W810i.

1.  
Page 5 of 24 FirstFirst ... 234567815 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks