Thread Introduction
▪ Link-uri utile pentru PSP: Ultimate PSP Guide | PSP Homebrew | PSP Vault | PSP Updates | PSP Crazy | PSP Revolution | PSP Hacks.

▪ Pentru a nu primi warn/ban pentru intrebari la care exista deja raspuns, verificati aici intai.

▪ Pentru a nu exista problema cu "cenzura":
- Discuţiile generale despre homebrew, emulatoare, modchip-uri si linkuri catre paginile acestora sunt permise.
- Discuţiile despre iso-uri sau rularea lor nu sunt permise (includem aici şi backup-urile făcute după "UMD-uri originale").
Page 3 of 70 FirstFirst 1234561353 ... LastLast
Results 41 to 60 of 1384

Thread: Pune o intrebare, primeste un raspuns

1. Back To Top | #41
    Registered User
    Uite sunt la mare ,si as vrea sa pun un film ceva pe psp ,problema este k nu am usb-ul si singura conexiune cu care as putea lega psp la laptop este prin ap de langa hotel.Exista vreo metoda sa accesez cardul psp-ului prin wi-fi de pe laptop ?

2. Back To Top | #42
    Registered User bitza2005's Avatar
    si cum e la mare?cald,frumos toplessuri?poate trag si eu o fuga in weekend.Poate are laptopul slot pt card,altfel nu cred ca poti face legatura intre ele,sau poate are cineva un cablu de la o camera foto/video.
    play more

3. Back To Top | #43
    Addict .inc
    Quote Originally Posted by tTrust View Post
    Uite sunt la mare ,si as vrea sa pun un film ceva pe psp ,problema este k nu am usb-ul si singura conexiune cu care as putea lega psp la laptop este prin ap de langa hotel.Exista vreo metoda sa accesez cardul psp-ului prin wi-fi de pe laptop ?
    Trebuie sa existe la mare un magazin de camere foto/video de unde poti achizitiona un cablu.Nu e mai mult de 5 lei.
    Banii nu aduc fericirea dar o intretin..

MODEZ PS3 IN BUCURESTI

4. Back To Top | #44
    Registered User
    am facut rost pana la urma de la un vecin ,eram curios daca se poate ,ce sa zik cel putin aici la neptun e cald si fain dar singura chestie care m-a dezamagit este apa care este cam jegoasa ,m-am reprofilat pe piscina,prin venus si costinesti ce mai e mai bine ,si sa nu zicem ca a fost atat offtopic ,exista vreo posibilitate sa pun radio21 pe psp ,stream cum e cu celelalte radiouri
    --------------------
    Editare ulterioară
    --------------------
    si cum tot nu m-am putut abtine ,am gasit si o metoda de a pune filme ,musica si poze pe psp totul prin wireless fara nici un alt cablu,foarte simplu,toata treba include sa downlodati wamp web server ,e un programel care iti emuleaza o pagina web ,pui filmul ,informatia respectiva pe webul emulat dupa care il downlodezi cu web browseul psp-ului ,si sa nu va ganditi k merge slab ,am downlodat cu psp-ul in medie cu 500 de kilo de pe wireless.
    Last edited by tTrust; 19-08-2008 at 23:15. Reason: Automerged Doublepost

5. Back To Top | #45

casti

imi poate zice si mie cineva cum se aude muzica pe castile originale de la psp??ca vreau sa imi iau si eu casti...dar poate aveti alta propunere...multumesc

6. Back To Top | #46
    Registered User Chifteluta's Avatar
    Belea de bine. Unii zic ca se aude cam incet, dar mie-mi ajunge. Poti sa-ti iei si alte tipuri de casti, daca le consideri mai performante, dar pierzi telecomanda.

7. Back To Top | #47
    acu depinde ce pretentii ai.eu unul pe cele originale le consider slabe ,avand in vedere ca in Europa le-au scazut puterea (protejarea urechii).Eu folosesc Sony MDR-EX71 (scumpe dar sunt multumit de ele.Daca vrei sa auzi ceva bine si sa nu fii deranjat de ce se intampla in jurul tau,recomand orice casta intrauriala (doape) dar ascultand prea mult la maxim s-ar putea sa ai probleme cu urechile.bafta!
    play more

8. Back To Top | #48
    Registered User paulpc's Avatar
    Va rog terminati cu discutii de genu. Cititi regulamentul.

9. Back To Top | #49
    Registered User
    aveti careva vreo idee dc psp-downlodeaza prin wireless cu 300 de kilo cand ecranu este aprins iar cand sting ecranul sare la 540 ? akm am obs cand downloadam un film

10. Back To Top | #50
    am o intrebare: daca cumpar un psp nou nemodat cu garantie si il modez imi pierd garantia?

11. Back To Top | #51
    nu,nu-ti pierzi garantia.se modeaza software,deci nu se desface nimic.si oricum la garantie aia nu scrie ce versiune de soft ai tu pe psp.
    play more

12. Back To Top | #52
    ciudat, eu stiam ca trebuie dus in service cu OFW, nu CFW , cine stie, la mintea lor te trezesti fara garantie
    This kid also enjoys vitamin H .

13. Back To Top | #53
    ce inseamna OFW si CFW??

14. Back To Top | #54
    ofw= oficial firmware
    cfw= custom firmware

google it
    play more

15. Back To Top | #55
    turboskill DedV's Avatar
    Am si eu o intrebare...am vazut niste jocuri de psp care erau GREATEST HITS...
    dn cate stiu/am vazut ca GH e doar pentru jocurile ntsc din US(cel putin asa e la PS2). Si intrebarea mea e daca mi-ar merge,ca am intrebat-o si pe vanzatoare si a zis ca da...dar parea cam paralela asa ca nu stiu daca sa am incredere sau nu. Consola mea e cumparata din Romania(MG). Daca poate cnv sa-mi raspunda....sper ca nu e o intrebare stupida
    Never hesitate to reach for the last beer or the last slice of pizza , but not both , that's just greedy.

16. Back To Top | #56
    Registered User paulpc's Avatar
    O sa iti mearga. Jocurile de PSP sunt region-free, chiar daca pe carcasa scrie region 1,2 etc.

17. Back To Top | #57
    va salut pe toti, sunt nou pe aici si as vrea sa va intreb si io ceva. ii o mare diferente intre un psp normal si intre unu slim & littein afara de memoria ram si chestia ai cu UMD-u? va multumesc

18. Back To Top | #58
    turboskill DedV's Avatar
    Quote Originally Posted by paulpc View Post
    O sa iti mearga. Jocurile de PSP sunt region-free, chiar daca pe carcasa scrie region 1,2 etc.
    Aha..ok.Multumesc
    Never hesitate to reach for the last beer or the last slice of pizza , but not both , that's just greedy.

19. Back To Top | #59
    Quote Originally Posted by oCSigen View Post
    Aha..ok.Multumesc
    Am eu doua jocuri Gratest Hits si imi merg pe psp slim-ul pe care-l am (GTA LCS si Smackdawn vs Raw 2007).

Quote Originally Posted by darkzhilo View Post
    va salut pe toti, sunt nou pe aici si as vrea sa va intreb si io ceva. ii o mare diferente intre un psp normal si intre unu slim & littein afara de memoria ram si chestia ai cu UMD-u? va multumesc
    vezi ca s-a mai discutat despre asta,da un search.
    play more

20. Back To Top | #60

1.  
Page 3 of 70 FirstFirst 1234561353 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks