Thread Introduction
▪ Link-uri utile pentru PSP: Ultimate PSP Guide | PSP Homebrew | PSP Vault | PSP Updates | PSP Crazy | PSP Revolution | PSP Hacks.

▪ Pentru a nu primi warn/ban pentru intrebari la care exista deja raspuns, verificati aici intai.

▪ Pentru a nu exista problema cu "cenzura":
- Discuţiile generale despre homebrew, emulatoare, modchip-uri si linkuri catre paginile acestora sunt permise.
- Discuţiile despre iso-uri sau rularea lor nu sunt permise (includem aici şi backup-urile făcute după "UMD-uri originale").
Page 70 of 70 FirstFirst ... 206067686970
Results 1,381 to 1,384 of 1384

Thread: Pune o intrebare, primeste un raspuns

1. Back To Top | #1381
    Nick anterior: merde Florent's Avatar
    Salut , am si eu un psp slim -2004 cu data code 8c si mai de mult am incercat sa-i fac upgrade la fireware parca si l-am brickuit . Pe vremea aia nu-i puteam face unbrick si va intreb daca acum se poate sa-i fac unbrick fara a-i schimba placa de baza ? multumesc anticipat
    Trebuie incercat , sunt sanse ..in functie de placa de baza
    ID Yahoo Messenger florent_ro
    Info despre mine

2. Back To Top | #1382
    Salut! Aveti idee cum pot juca cu un prieten un joc (care este compatibil pt 2 playeri) fiecare de pe psp lui . Imi trebuie un cablu ceva? Unul dintre PSP uri nu are internet .

3. Back To Top | #1383
    Registered User dcracea's Avatar
    As dori sa achizitionez o ps vita acum ca e mult mai ieftina si as dori sa stiu daca pot juca jourile de pe ps4 de acasa si cand sunt in deplasare in tara. am instalat The division si urmeaza ghost recon si for honor si altele sa le cumpar pe ps4, dar le pot juca si pe vita fara sa cumpar acele carduri? vreau sa iau vita strict pentru remote play, sa joc pe drum in continuare pe ps4. Viteza de net de acasa este destul de mare (asta nefiind o problema, cred), iar viteza pe mobil de la care fac hotspot este 4G, iar cand nu sunt pe drum, sigur am undeva un wireless. Multumesc anticipat pentru raspuns.

4. Back To Top | #1384
    Registered User ciocanul's Avatar
    Nu cred sa mearga bine. O sa mearga ca ceapa. Doar acasa si sa ai router ca lumea pt cand pe TV se uita soacra/prietena 3 ore la Dansezi pt tine. Si atunci sunt mici pb de latenta.
    Last edited by ciocanul; 02-03-2017 at 21:46.
    The world ain't all sunshine and rainbows. It is a very mean and nasty place. It will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me or nobody is going to hit as hard as life. But it ain't about how hard you hit, it is about how hard you can get hit and keep moving forward, how much can you take and keep moving forward. That's how winning is done! Rocky Balboa

1.  
Page 70 of 70 FirstFirst ... 206067686970

Bookmarks

Bookmarks