Page 19 of 19 FirstFirst ... 916171819
Results 361 to 378 of 378

Thread: Clubul PS Vita

1. Back To Top | #361
    Degeaba puneti intrebari aici , vad ca nu raspunde nimeni , putini useri pe acest thread

Treceti pe Consolegamesforum , acolo se discuta des , despre PS VITA.

2. Back To Top | #362
    Registered User Bylly's Avatar
    Pai la asa intrebare ce raspuns vroiai. Ce sa-mi cumpar: motocicleta, duba sau decapotabila? Sunt 3 jocuri total diferite, e o chestiune ce tine de gusturile personale.
    War does not decide who is right, but who is left.

3. Back To Top | #363
    Nick anterior: tractorist S3rafi's Avatar
    nu e chiar asa, poate sunt diferite dar nu inseaman ca toate 3 exceleaza in categoria lor.

4. Back To Top | #364
    In general , membrii rar posteaza pe acest thread , comparat cu ************.ro

5. Back To Top | #365
    Va rog raman dator , am un ps vita si miam facut cont pe polonia, si la aplicatii social nu imi apare nici skype nici facebook, si cand incerc sa fac un cont pe US si ma loghez cu el pe ps vita imi da "you must login with the linked account with this ps vita". Ce as trebuii sa fac ca sa imi mearga? Va roooog.

---------- Post added 07-01-2013 at 20:28 ---------- Previous post was 06-01-2013 at 22:14 ----------

Buna ziua, am un ps vita si mi'am facut un cont pe Polonia, si cand intru in Ps Store la aplicatii nu imi apare Facebook si Skype, pentru ca era un sub account cu anii sub 18?Si, am mai facut un cont pe Us si cand ma loghez cu el imi zice "You must loggin with the account is linked with this Ps vita" ceva de genul.Va rog, ajutati'ma caut de mult raspunsul la aceasta intrebare.

6. Back To Top | #366
    As putea afla cumva din ce motiv au disparut ultimele posturi de ieri de aici? Daca imi aduc bine aminte am pus o intrebare, am primit si un raspuns. Au fost doar discutii, nu cred ca am incalcat vreo regula.

Daca totusi am incalcat vreo linie din regulament, ma gandesc ca ar fi fost de bun simt din partea moderatorului sa lase un mesaj aici sau pe privat.

7. Back To Top | #367
    Postarile au fost sterse pt. ca incalcau doua puncte din regulamentul ariei (discutii despre warez - vroiai sa joci jocuri de PSP fara sa dai bani pe ele + nu sunt acceptate thread-uri sau discutii despre modarea consolelor. Doritorii se pot interesa de astfel de solutii pe secţiunea Publicitate Console).

Daca as fi fost lipsit de bun simt iti dadeam ban direct ca te linistesti putin. Scuza-ma ca nu am vrut sa te pedepsesc din prima.

E datoria ta sa citesti regulamentul inainte sa postezi, nu a mea sa te invat regulile.
    "Nothing is true, everything is permitted"

8. Back To Top | #368
    Asa o fi cum spui... cer scuze atunci ca am incalcat regulamentul. Nu vin asa des pe aici si asta cel mai probabil nu se va schimba.

On topic: eram in dilema sa cumpar sau nu un ps vita. Analizand din toate punctele de vedere, sincer in momentul de fata nu se merita. Nu neaparat din cauza lipsei posibilitatii de modare, mai degraba din cauza atitudinii sony si a contentului foarte sarac. Consola in sine nu e scumpa, dar sa ceri ~40 eur pe un joc pentru un handheld mi se pare bataie de joc. Hai ca s-ar trece cu vederea daca doar unele titluri AAA ar fi asa si in spate PSN ar fi plin de alte joculete mai ieftine. Iar daca nu ne uitam doar pentru jocuri, ar fi putut sa faca macar browserul de internet calumea.

Ca si concluzie: hardware-ul e genial, pacat ca e de la sony si se numeste ps vita.
    'Alternativa' pe care am ales-o momentan este un Nexus 7.

9. Back To Top | #369
    Persona 4 Golden e genial!

10. Back To Top | #370
    Registered User
    Am si eu cateva intrebari. Sper ca ma puteti ajuta.

Am pe cineva care are PS Vita si cauta jocuri din seria Mario, dar nu a gasit pe nicaieri.

Jocurile din seria Mario pentru PSP functioneaza si pe PS Vita? Daca da, cum? Eu intreb pentru ca nu am niciuna dintre console, dar din ce stiu, cele pentru PSP vin pe acel CD micut, iar la PS Vita se utilieaza un card.

Poate sa ma lamureasca cineva?

Multumesc anticipat.
    Never say never!

11. Back To Top | #371
    Pt. jocuri cu Mario acel cineva trebuia sa se orienteze mai bine spre o consola de la Nintendo.
    "Nothing is true, everything is permitted"

12. Back To Top | #372
    Registered User
    Stiu ca seria Mario a fost facuta in special pentru consolele Nintendo, dar intrebam daca exista si pe PSP sau PS Vita.
    Never say never!

13. Back To Top | #373
    Registered User masacru's Avatar
    Cine vrea sa joace Call of Duty,NFS sau FIFA Football online (ID Americanu23)

P.S : Ofer la schimb little deviants ( 50 lei ) pentru all stars playstation battle sau assasins creed sau alte variante + diferenta din partea mea

Voi ce jocuri spuneti ca ar trebui neaparat sa le joc ?
    O mie de prieteni e prea puţin. Un singur duşman e prea mult.

14. Back To Top | #374
    Registered User SWTFU's Avatar
    Pret foarte bun: http://www.altex.ro/toukiden-the-age-of-demons-ps-vita
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Clubul PS Vita-toukiden.png  
    Star Wars The Force Unleashed

15. Back To Top | #375
    Registered User
    salut care vrea sa joace fifa 14 online ps vita idul meu
    valy965

16. Back To Top | #376
    Schimb Call of Duty Black Ops Declassified si NFS Most Wanted cu:
    Killzone: Mercenary
    Rayman Legends
    Rayman Origins
    The Walking Dead: A Telltale Games Series - The Complete First Season

schimb pe schimb, fara diferenta

17. Back To Top | #377
    Registered User
    Salut, sunt nou pe forum, si vreau si eu sa schimb/cumpar anumite jocuri de PS Vita. Am urmatoarele jocuri in carcasa si cu carticelele: Gravity Rush, Little Big Planet, Uncharted, Assasin`s Creed, Unit 13. M-ar interesa Batman Blackgate, Need for Speed, Killzone, Virtua Tennis 4, Metal Gear Solid, Call of Duty...pot sa ma intalnesc in Targoviste si Bucuresti.

18. Back To Top | #378
    salut, ieri am primit un card de 8 GB si mi-am activat pe el un cont de Romania. Am incercat de cateva ori aseara si azi sa bag bani in Wallet, dar nu reusesc, tot ptrimesc erori legate de billing information.

Stiti cumva cum as putea sa rezolv asta?

http://i59.tinypic.com/6ghsea.png

1.  
Page 19 of 19 FirstFirst ... 916171819

Bookmarks

Bookmarks