Page 3 of 19 FirstFirst 12345613 ... LastLast
Results 41 to 60 of 378

Thread: Clubul PS Vita

1. Back To Top | #41
    Registered User buble's Avatar
    pretul anuntat este de 299 $

2. Back To Top | #42
    Registered User
    Oare dupa lansarea PSP2(NGP) PSP 3000 se va mai produce??
    buble, am citit pe un site ca NGP va costa mai mult decat NINTENDO 3DS deci...

3. Back To Top | #43
    Nick anterior: Jumper klausn's Avatar
    Am o intrebare,jocurile ngp pot rula pe psp ?
    The end is near

4. Back To Top | #44
    Registered User
    In niciun caz. Hardware-ul este radical schimbat.
    Dar toti ne bucuram ca apare acest nou PSP cu tot felul de minunatii, dar am uitat functia de baza a unui PSP, PORTABILITATEA. Oare acest PSP va avea o autonomie mai mare de 2 ore? Tinand cont ca un iPhone 4 are autonomie de 1 zi si are specificatii mult mai omenesti, acest gadget cu display de 5 inch si procesor quad core cat va tine?

5. Back To Top | #45
    Nick anterior: Satan666_RO GraX's Avatar
    Quote Originally Posted by Jumper View Post
    Da, se vor putea juca toate titlurile de PSP achizitionate in regim digital (adica de pe PSN). Avand in vedere ca NGP nu va avea drive optic, e logic ca jocurile pe suport UMD nu vor putea fi rulate.
    Think outside the box!

Trenurile prind cainii sub sine... Ciuu! Ciuu!

6. Back To Top | #46
    Registered User
    El a intrebat daca jocurile ce vor iesi pentru NGP vor putea rula pe un PSP actual. Si raspunsul este NU pentru ca NGP ca avea un hardware mult mai potent si jocurile ce vor iesi vor fi asemanatoare cu cele de pe PS3.

7. Back To Top | #47
    Registered User
    Quote Originally Posted by Jumper View Post
    Probabil ca da, cum e fifa 11 ps3 si fifa 11 ps2, depinde de cum vad producatorii psp-ul dpdv al numarului de clienti

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Back To Top | #48
    Registered User
    Quote Originally Posted by claualex91 View Post
    Sony's next PSP, codenamed NGP -- Engadget

e tare. numai ca va avea aceeasi soarta ca xbox 360. dupa ceva timp toate jocurile vor fi asemanatoare si plicticoase. nu mai sunt surprize placute gen arhitectura cu latime de banda imensa gen ps2 cu bus de 2560 bit la placa video, bus de 512 bit la video gen psp sau cell processor cu 8 spu extrem de performante si flex io gen ps3. hardware asemanator cu cel al iphone-ului si al multor telefoane. acelasi cortex si sgx. doar ca multiplicat quad si la procesor si la grafica. foarte puternic, va rula jocuri complete de ps3 la 20 fps
    Work on PlayStation 4 underway, may include fewer custom parts
    Idem, rusine sony, in ritmul asta ajungem sa ne jucam pe ipad3 si sa intrebam... ai playstation? ...esti retro?

9. Back To Top | #49
    Registered User
    Last edited by claualex91; 31-05-2011 at 05:51.

10. Back To Top | #50

11. Back To Top | #51
    Nick anterior: vimannlok vimann's Avatar
    Tampit nume si-au ales... PSVita....
    Most ironic of all, was the last gift that Raziel had given me. More powerful than the sword that now held his soul, more acute even than the vision that his sacrifice had accorded me. The first, bitter taste of that terrible illusion: hope.

12. Back To Top | #52
    Registered User Bylly's Avatar
    Ps vita - nume mizer Pretul e mai mic decat ma asteptam. Sa vedem si ce nivel de pret vor avea jocurile.
    War does not decide who is right, but who is left.

13. Back To Top | #53
    Registered User sadycus's Avatar
    Care-i treaba cu 3G-ul de pe PS Vita?Va putea fi folosit in orice retea sau doar in AT&T?
    Când mori, nu simți nimic. E greu doar pentru ceilalți.
    Tot așa e și când ești prost

14. Back To Top | #54
    Nick anterior: tractorist S3rafi's Avatar
    aici poti face precomanda, eu unu mi-am vandut psp-ul ca sa castig ceva bani si ai tin la ciorap, cand o sa iasa vita pe psp o sa iei cat pentru un pet la 2l de suc. 1200 lei nu-i un pret mare, inseamna 300 euro, asta-i varianta fara 3g

15. Back To Top | #55
    Registered User sadycus's Avatar
    Quote Originally Posted by S3rafi View Post
    aici poti face precomanda, eu unu mi-am vandut psp-ul ca sa castig ceva bani si ai tin la ciorap, cand o sa iasa vita pe psp o sa iei cat pentru un pet la 2l de suc. 1200 lei nu-i un pret mare, inseamna 300 euro, asta-i varianta fara 3g
    Tu cu cine vorbesti...???
    Când mori, nu simți nimic. E greu doar pentru ceilalți.
    Tot așa e și când ești prost

16. Back To Top | #56
    Nick anterior: tractorist S3rafi's Avatar
    era doar o informatie generala , am vazut ca poti face precomanda in romania si m-am gandit ca ar fi bine sa anunt lumea. Mie unu nu-mi trebuie 3g, daca am wi-fi e ok.

17. Back To Top | #57
    Registered User
    Sony's next PSP, codenamed NGP -- Engadget

e tare. numai ca va avea aceeasi soarta ca xbox 360. dupa ceva timp toate jocurile vor fi asemanatoare si plicticoase. nu mai sunt surprize placute gen arhitectura cu latime de banda imensa gen ps2 cu bus de 2560 bit la placa video, bus de 512 bit la video gen psp sau cell processor cu 8 spu extrem de performante si flex io gen ps3. hardware asemanator cu cel al iphone-ului si al multor telefoane. acelasi cortex si sgx. doar ca multiplicat quad si la procesor si la grafica. foarte puternic, va rula jocuri complete de ps3 la 20 fps
    Next Xbox Codenamed "Loop", Runs On Modified Windows 9

vad ca microsoft ma asculta. bravo baieti! bagati si voi cpu cu spu-uri, ca arhitectura 360 ati facut-o doar pentru profit rapid, s-a domolit de tot

---------- Post added at 11:04 ---------- Previous post was at 10:55 ----------

Work on PlayStation 4 underway, may include fewer custom parts
    Idem, rusine sony, in ritmul asta ajungem sa ne jucam pe ipad3 si sa intrebam... ai playstation? ...esti retro?
    acum vrea si sony quick cash-ul, ca prea au mers pe pierdere in primii ani de 3

in ritmul acesta, plus tabletele, pc-ul va fi mort in cativa ani

18. Back To Top | #58

19. Back To Top | #59
    Chiar ca suna urat PS Vita lol , zici ca e ca aia cu biscuitii BelVita Start looool , poate face si motto: "trezeste-te cu pofta de viata" looool...Mi-am luat si eu PSP recent sunt dependent de Midnight Club si am o gramada de jocuri de jucat , asa ca pot astepta pana PS Vita va avea un pret mai decent
    P.S:Ce tare ar fi sa-mi iau warning pt reclama mascata loool
    Vand Asigurari Generale+Viata pentru necesitatile fiecaruia dintre noi !

20. Back To Top | #60
    Oare pe consola PS VITA se pot juca jocuri PC ? , Gen gta san andreas , nfs ,...daca nu ,jocuri mai vechi 2d ,gen ,Jazz jackrabbit , s-au warcraft 3 ,age of empires 3 ...

---------- Post added at 18:30 ---------- Previous post was at 18:28 ----------

M-ar interesa sa pun jocul Jazz Jackrabbit 2 pe consola PSP GO , dar nu are rost sa imi pierd vremea , deoarece are source code-ul pierdut , nu prea sunt solutii , ma gandeam poate PS VITA imi poate oferi aceste solutii , de a juca mai multe tipuri de jocuri.

1.  
Page 3 of 19 FirstFirst 12345613 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks