Page 3 of 760 FirstFirst 1234561353103503 ... LastLast
Results 41 to 60 of 15183

Thread: Produse la pret redus (Oferte online si retail)

1. Back To Top | #41
    Quote Originally Posted by Merlin View Post
    Daca era pentru mine as fi luat SH, dar asa pentru maicamea - stii cum sunt parintii (ma rog oamenii mai in varsta) vor lucru nou, nu vreau sa aiba probleme + ca nici cine stie ce configuratie nu are nevoie pentru browsing si office. Dar ma gandeam ca pentru 2014 un 4 gb ar fi totusi un minim. Plus ca poate mai rulam si eu una alta cand mai treceam pe la ei ...

Iau in considerare oferta Oktal, nu zic nu, dar parca as mai astepta ceva...(nu stiu ce ca sigur oferte bune nu o sa mai prind, daca nu am prins cu BF)...
    E destul de naspa celeron dual core, mai cauta, zic eu.
    Si da, what AFX said, CPU ar trebui sa fie cel mai important la genu asta de configuratii, ala-i bottlenecku' principal, chiar si pentru browsing/office.
    Cyanide & Happiness!

2. Back To Top | #42
    Am cumparat eu un laptop asemanator, cu celeron dual core si 2GB ram.
    Laptopul este pentru prietena, adica un casual, filme full hd, office, si ceva jocuri micute. Este excelent si mai mult nu trebuie.

Sidenote: Iti trebuie neaparat ssd. Daca il lasi cu hdd-ul intern, o sa mearga greut.
    Cu ssd in el, zboara pe langa alte laptopuri cu valoare mai mare si procesor mai bun.
    [GIGABYTE Z97X-Gaming 3][Intel Core i7-4790K][CM HAF X][Seasonic X-1050]
    [Gigabyte GTX 1080 Xtreme Gaming 8GB DDR5X][4*4GB HyperX Savage 1866MHz][Corsair H80i]
    [Samsung EVO 250GB SSD / Samsung PRO 256GB SSD / Seagate 2TB][LiteOn iHAS122]
    [Logitech G203 / Corsair K95 RGB Platinum MX Speed][Logitech Z506][LG IPS 34" UW 144Hz 34UC79G]

3. Back To Top | #43
    Are tigai la Altex la jumatate de pret. Stiu ca sunt multi doritori pe aici care si le-ar dorii chiar mai ieftine, poate chiar gratis.

4. Back To Top | #44
    Poate este cineva interesat: camer web Logitech FullHD redusa cu 50%

Camera web LOGITECH HD C615, 1920 x 1080 pixeli, USB, negru | ALTEX

5. Back To Top | #45
    Registered User Merlin's Avatar
    Quote Originally Posted by Fallen View Post
    Am cumparat eu un laptop asemanator, cu celeron dual core si 2GB ram.
    Laptopul este pentru prietena, adica un casual, filme full hd, office, si ceva jocuri micute. Este excelent si mai mult nu trebuie.

Sidenote: Iti trebuie neaparat ssd. Daca il lasi cu hdd-ul intern, o sa mearga greut.
    Cu ssd in el, zboara pe langa alte laptopuri cu valoare mai mare si procesor mai bun.
    Deci ziceti pana la urma ca ar merge un Celeron de genul dar mai puternic de genul -n2930 quad core ? Era o varianta tot la Asus dar doar pe la 1100 ron si avea si 4 gigei de RAM
    Bine, presupun ca un i3 d-asta de laptop ar fi ideal, dar preturile sunt cam mari pentru buget sincer...

Ideea este ca nu vreau sa dau un ban si sa ruleze ca mosneagul ca mai bine nu mai iau, are deja unul pe care inca ruleaza Windows XP, mai bine o las cu asta decat sa iau ceva "nou" doar de dragul de a lua ceva..."nou"

Daca mai auziti de vreo configuratie de genul si aveti idee va rog LINK sau PM (poate chiar si SH pana la urma dar sa aiba un pret bun si sa fie fara probleme!), va multumesc pentru sfaturi si ajutor! Oricum daca mai gasesc ceva o sa mai postez si pe aici, poate mai ajuta pe unul altul si la fel poate mai primesc niste sfaturi pro/contra

6. Back To Top | #46
    I Nerazzurri Bulan's Avatar
    Notebook / Laptop Acer 15.6" Aspire ES1-512-206Q, Procesor Quad Core Intel® Celeron® N2920 1.86GHz, 4GB, 500GB, GMA HD, Win 8.1 Bing, Black - PC Garage

procesor - quad core celeron - checked
    ram - 4gb - checked
    sistem de operare preinstalat - checked
    nou - checked
    Nu cred ca o sa gasesti ceva mai bun.
    Winners Never Quit, Quitters Never Win.

7. Back To Top | #47
    Quote Originally Posted by lucas22010 View Post
    am comandat-o eu, va spun daca se intampla ceva. oricum, stoc limitat probabil inseamna <5buc.
    evident a fost teapa. desi cand am dat comanda aparea ca fiind pe stoc, iar "stocul este actualizat in timp real", evident ca produsul nu era (poate nici n-a fost) pe stoc. raspunsul plictisitei de la telefon a fost ca "au fost foarte multe comenzi". probabil onorate zero...

8. Back To Top | #48

9. Back To Top | #49
    Registered User Fuzz's Avatar
    bulan - plus reducere 2,5% - aprox 32 ron checked
    ...u biciz :shifty:

10. Back To Top | #50
    Quote Originally Posted by Bulan View Post
    Notebook / Laptop Acer 15.6" Aspire ES1-512-206Q, Procesor Quad Core Intel® Celeron® N2920 1.86GHz, 4GB, 500GB, GMA HD, Win 8.1 Bing, Black - PC Garage

procesor - quad core celeron - checked
    ram - 4gb - checked
    sistem de operare preinstalat - checked
    nou - checked
    Nu cred ca o sa gasesti ceva mai bun.
    Cred ca de sistemul asta vorbeam, mai astept poate prind ceva discount de Craciun, nu-i urgenta, dar da...cam la ceva de genul ma gandisem initial Cred ca este mai mult decat un compromis pentru un lucru mai bun Ca se poate rula orice aplicatie tip Office si cu 2 gb ram nu neg dar asa ca idee parca mai bine ne simtim cu 4 gigei de memorie si un proc quad core

11. Back To Top | #51
    Quote Originally Posted by lucas22010 View Post
    evident a fost teapa. desi cand am dat comanda aparea ca fiind pe stoc, iar "stocul este actualizat in timp real", evident ca produsul nu era (poate nici n-a fost) pe stoc. raspunsul plictisitei de la telefon a fost ca "au fost foarte multe comenzi". probabil onorate zero...
    ma asteptam...am zis ca mi s-a parut dubios dupa ce am citit termenii generali si garantii
    oricum aia sunt pa pt mine, in veci nu mai intru pe mizeria lor de site

12. Back To Top | #52

13. Back To Top | #53

14. Back To Top | #54

15. Back To Top | #55
    Yes, I am great! Ducu's Avatar
    Salut, ma intereseaza o tastatura gaming iluminata, cat mai ieftina, si cu lumina alba. Stie careva unde mai sunt promotii pentru tastaturi?
    Tot asa, ma intereseaza o pereche de casti cu microfon, ceva ieftin.
    Prioritate mereu va fi PM-ul pe acest forum - Cititi ultimul post intotdeauna - Imi rezerv dreptul de a-mi alege clientul

o724228632 - Vodafone

Zona Cotroceni - Metrou Eroilor - Iesirea dinspre Spitalul Municipal

16. Back To Top | #56
    Registered User Bugsy004's Avatar
    Am eu căşti LX6000 noi. PM me.

17. Back To Top | #57

18. Back To Top | #58
    Se gaseste si in Europa pentru cine vrea sa comande:
    ViewSonic VX2880ML 71,1 cm Multimedia LED Monitor: Amazon.de: Computer & Zubehör
    "Doua lucruri sunt nesfârsite în lumea asta: universul si prostia omeneasca... si nu sunt asa de sigur despre univers". (Einstein)

"Sa omori un om e o crima, sa omori o mie e o chestiune de statistica.." (Stalin)

19. Back To Top | #59
    Quote Originally Posted by Merlin View Post
    Cred ca de sistemul asta vorbeam, mai astept poate prind ceva discount de Craciun, nu-i urgenta, dar da...cam la ceva de genul ma gandisem initial Cred ca este mai mult decat un compromis pentru un lucru mai bun Ca se poate rula orice aplicatie tip Office si cu 2 gb ram nu neg dar asa ca idee parca mai bine ne simtim cu 4 gigei de memorie si un proc quad core
    La PCGarage deja nu mai este oferta si m-am panicat si l-am gasit aici -> Laptop Acer ES1-512-206Q Intel Celeron Quad Core N2920 1.86 GHz, 4GB RAM, 500GB HDD - 15.6 inch - Acer - Culoare: Negru - Display: Diagonala: 15,6 inch asa ca vreau sa si dau comanda, sper sa fie ok si sa nu am probleme ceva in caz de garantie...

LE: daca aveti cumva vreun cod promotional de reducere si nu aveti ce face cu el PLS me asap, thx

20. Back To Top | #60
    Registered User Fuzz's Avatar
    Eu am luat de la ei si am avut si de facut retur etc si nu au fost probleme. Poti intreba sa vezi si de la ce furnizor vine ca sa verifici cu garantia.
    ...u biciz :shifty:

1.  
Page 3 of 760 FirstFirst 1234561353103503 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks