Page 5 of 760 FirstFirst ... 23456781555105505 ... LastLast
Results 81 to 100 of 15183

Thread: Produse la pret redus (Oferte online si retail)

1. Back To Top | #81
    Registered User
    Are pret intreg.....

2. Back To Top | #82
    g700 e in mod normal vreo 450
    Pretul ala e f ok

3. Back To Top | #83
    Registered User
    E 281 la Flanco...

4. Back To Top | #84
    Registered User AlexHypnose's Avatar
    Quote Originally Posted by karlos12 View Post
    "Formati *100*2*1*1*1#
    e un cadou de craciun de la orange
    si iti da minute si prostii
    dureaza 3 luni''

Nu am incercat ca nu am orange.Am gasit pe un forum acum 2 ore.Cine are orange(probabil numai cartela).
    Merge doar pentru PrePay si e valabil doar pentru cei care au o optiune mai mare de 6 Euro. E ceva legat de nelimiteazate.ro - Orange Young.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Produse la pret redus (Oferte online si retail)-img-20141211-wa0000.jpg   Produse la pret redus (Oferte online si retail)-screenshot_2014-12-11-02-16-18.jpg  

5. Back To Top | #85
    Tu ai incercat sa activezi pe abonament?
    Acolo apare asa cum ai printscreen
    Maica-mea are optiune de 5 euro, a bagat codu ala si a primit 1000 nationale si inca 300 parca internationale pt 3 luni
    Frate-miu are optiunea de 7 sau 8 , nu mai stiu exact si a primit acelasi lucru.

6. Back To Top | #86
    Registered User
    Vad ca la metro este Samsung de 58" Televizor LED Full HD 146cm Samsung 58H5200 - METRO Magazin Online : De la hartie la laptopuri! Adauga-ne la favorite! chel, fara nimic dar macar are diagonala mare. Nu stiu nimic de el, cat de performant este...

7. Back To Top | #87
    Quote Originally Posted by s1lviu View Post
    E 281 la Flanco...
    Pe site-ul flanco daca te uiti la sectiunea mouse, nu apare DELOC G700s. Daca dai search dupa el apare la pretul respectiv.
    Ascund bine ofertele astia de la Flanco.

8. Back To Top | #88
    @Cosmin82: Dupa cum am spus, cu optiune 5 activa au dat doar ce e in primul SS. Al doilea am testat doar pentru a arata ca nu e valabil si pe abonament.

9. Back To Top | #89
    Registered User MrDjBthu's Avatar
    Quote Originally Posted by karlos12 View Post
    "Formati *100*2*1*1*1#
    e un cadou de craciun de la orange
    si iti da minute si prostii
    dureaza 3 luni''

Nu am incercat ca nu am orange.Am gasit pe un forum acum 2 ore.Cine are orange(probabil numai cartela).

super, mersi! mi-am activat cele 1000 de minute nationale pt 3 luni. oricum am 300 pe luna dar nu strica nimic in plus

10. Back To Top | #90
    + Tocmai am primit un mesaj de la Orange. Repet, la oferta de 5 Euro nu este oferit bonusul, trebuie sa aveti o optiune de minim 6 Euro.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Produse la pret redus (Oferte online si retail)-screenshot_2014-12-11-14-55-28-1-.png  

11. Back To Top | #91
    Yes, I am great! Ducu's Avatar
    Buna ziua,

Stie careva un magazin online unde pot gasi Samsung 48H6400 la pret bun? Am gasit aici dar este suspect ...
    Poate aveti idee de o promotie, in afara de emag/pcg/azerty etc.
    Prioritate mereu va fi PM-ul pe acest forum - Cititi ultimul post intotdeauna - Imi rezerv dreptul de a-mi alege clientul

o724228632 - Vodafone

Zona Cotroceni - Metrou Eroilor - Iesirea dinspre Spitalul Municipal

12. Back To Top | #92
    Registered User Fuzz's Avatar
    Oktal sunt ok - ai grija ca e resigilat cu un pixel mort.
    ...u biciz :shifty:

13. Back To Top | #93
    Multumesc Fuzz pentru atentie. Mi-am dat seama putin inainte sa postezi tu.

Am sa mai caut, nu doresc resigilat
    Prioritate mereu va fi PM-ul pe acest forum - Cititi ultimul post intotdeauna - Imi rezerv dreptul de a-mi alege clientul

o724228632 - Vodafone

14. Back To Top | #94
    Salut,

Sunt interesat sa cumpar consola PS4 bundle cu GTA 5 sau Consola PS4 standalone fara joc (sa fie cu garantie in Romania)

15. Back To Top | #95
    @Ducu

Cautam si eu un TV dar de la Black Friday pana acum n-am gasit nici o oferta atractiva. Am vazut azi modelul ala la 2800 lei dar nu mai tin minte numele siteului. Ma-ndoiesc ca vei gasi la un pret mai mic...deocamdata.

16. Back To Top | #96
    Quote Originally Posted by UppGr4de View Post
    @Ducu

Cautam si eu un TV dar de la Black Friday pana acum n-am gasit nici o oferta atractiva. Am vazut azi modelul ala la 2800 lei dar nu mai tin minte numele siteului. Ma-ndoiesc ca vei gasi la un pret mai mic...deocamdata.
    2800 este ok deoarece atat este bugetul meu (daca ma extind maxim). Eu l-am gasit la azerty si mediadot la 2950. Daca iti mai amintesti/browser history site-ul, si este ceva credibil, te rog sa imi dai un hint. Multumesc

o724228632 - Vodafone

17. Back To Top | #97
    Lichidare de stoc tricouri The Mountain:
    Toate produsele : Magic T-Shirts, Tricouri magice
    Reduceri intre 20-35% la intreg stocul.

Sper sa nu se considere reclama (nu-mi ascund legatura directa cu magazinul). Reducerea a inceput acum 2 zile si e valabila in limita stocului disponibil.

18. Back To Top | #98
    Quote Originally Posted by Ducu View Post
    2800 este ok deoarece atat este bugetul meu (daca ma extind maxim). Eu l-am gasit la azerty si mediadot la 2950. Daca iti mai amintesti/browser history site-ul, si este ceva credibil, te rog sa imi dai un hint. Multumesc
    L-am gasit dar nu-ti pot zice daca e credibil sau nu pentru ca n-am comandat de la ei si personal n-am auzit de magazinul asta.

TV LED Smart Samsung UE48H6400 121cm Argintiu

19. Back To Top | #99
    Quote Originally Posted by GeeGeeKhu View Post
    Lichidare de stoc tricouri The Mountain:
    Toate produsele : Magic T-Shirts, Tricouri magice
    Reduceri intre 20-35% la intreg stocul.

Sper sa nu se considere reclama (nu-mi ascund legatura directa cu magazinul). Reducerea a inceput acum 2 zile si e valabila in limita stocului disponibil.
    Mi-am comandat si eu 2 tricouri, mersi de info

20. Back To Top | #100
    Registered User goguberida's Avatar
    Ce parere aveti de Edifier M3280BT sunt la oferta la pcg cu 210 lei. Se aud bine, isi merita banii? Le.as cumpara pt. o fata care asculta in mare parte dubstep si sa.l conecteze direct prin bluetooth cu laptopul.

1.  
Page 5 of 760 FirstFirst ... 23456781555105505 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks