Page 6 of 831 FirstFirst ... 34567891656106506 ... LastLast
Results 101 to 120 of 16613

Thread: Produse la pret redus (Oferte online si retail)

1. Back To Top | #101
    Quote Originally Posted by GeeGeeKhu View Post
    Lichidare de stoc tricouri The Mountain:
    Toate produsele : Magic T-Shirts, Tricouri magice
    Reduceri intre 20-35% la intreg stocul.

Sper sa nu se considere reclama (nu-mi ascund legatura directa cu magazinul). Reducerea a inceput acum 2 zile si e valabila in limita stocului disponibil.
    stiu ce-mi va aduce mos craciun!

2. Back To Top | #102
    Quote Originally Posted by GeeGeeKhu View Post
    Lichidare de stoc tricouri The Mountain:
    Toate produsele : Magic T-Shirts, Tricouri magice
    Reduceri intre 20-35% la intreg stocul.

Sper sa nu se considere reclama (nu-mi ascund legatura directa cu magazinul). Reducerea a inceput acum 2 zile si e valabila in limita stocului disponibil.
    Si eu am facut comanda de 2. Sunt asa reale ca in poza?

3. Back To Top | #103
    ~*~ Hot As Hell ~*~ silviu007's Avatar
    Quote Originally Posted by d4ny07 View Post
    am luat si eu acum ceva vreme un astfel de tricou fara sa ma uit atent la pozele de pe site (cel cu animale "), dar se vede clar ca sunt Photoshopuite desenele pe tricourile de pe site, nu sunt pozele reale ale desenelor de pe produse, arata mult mai decolorat in realitate, sa zic asa... Oricum, atrag priviri si atentie garantata daca sunt purtate de copii!

4. Back To Top | #104

5. Back To Top | #105
    Quote Originally Posted by d4ny07 View Post
    Pozele de pe site sunt pozele preluate de pe site-ul oficial. Tricourile sunt din bumbac 100% si nu pot arata la fel de stralucitoare ca in poza. Eu zic ca arata foarte bine, mai ales comparativ cu alte tricouri asemanatoare. Este o impresie personala totusi. Daca vi se pare ca tricourile nu corespund asteptarilor, le puteti returna (in Bucuresti chiar si prin predare personala) fara nicio problema.
    Am atasat si o poza photoshopata doar in zona capului.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Produse la pret redus (Oferte online si retail)-270888_127984067285135_4335652_n.jpg  

6. Back To Top | #106

7. Back To Top | #107

8. Back To Top | #108
    Yes, I am great! Ducu's Avatar
    Salut, ce stiti despre hifistore? Am sunat sa intreb info despre un samsung 48H6400 si mi-au spus ca nu mai au 6400 dar au 6470 si ca mi-l lasa la 3000ron. Neluand o decizie pe loc, am spus ca revin eu cu un telefon iar dupa ceva timp m-a sunat acelasi domn sa ma intrebe daca mai sunt interesat si ca imi fac oferta pentru 6470 la acelasi pret ca 6400, ridicare din sediul lor.

Nu imi dau seama daca este un gest frumos sau se urmareste altceva aici. Oferta pare "prea buna de refuzat" si stim toti cum se sfarsesc astfel de oferte ...

A mai cumparat careva de acolo?
    Prioritate mereu va fi PM-ul pe acest forum - Cititi ultimul post intotdeauna - Imi rezerv dreptul de a-mi alege clientul

o724228632 - Vodafone

Zona Cotroceni - Metrou Eroilor - Iesirea dinspre Spitalul Municipal

9. Back To Top | #109
    Registered User
    Poate o fi expus in sediu. Fiind cu ridicare din sediu nu ai decat sa mergi pana acolo si sa vezi. Poti verifica si daca ai garantie direct la samsung si daca e asa nu te opreste nimic sa-l cumperi daca iti convine (poate o fi chiar nou si e o oferta foarte buna).

10. Back To Top | #110
    Da, am luat decizia sa nu ma risc. Sunt cateva review-uri aici, parerile sunt impartite, este un domn acolo foarte nemultumit de serviciile lor. Pentru 100lei nu are rost sa risc. Multumesc.

p.s. unele revie-uri pozitive, par prefabricate
    Prioritate mereu va fi PM-ul pe acest forum - Cititi ultimul post intotdeauna - Imi rezerv dreptul de a-mi alege clientul

o724228632 - Vodafone

11. Back To Top | #111
    Registered User Merlin's Avatar
    Nici nu stiu daca sa creez un alt topic pe VALEA PLANGERII sau ce sa le scriu mai exact in email la reply, dar mi s-a pus capsa deja pentru toate reclamele mincinoase si de neseriozitate si scuze care de care mai penibile. Ce reply ma sfatuiti sa le dau, eu as vrea in prima instanta sa le zic ca umplu forumul acesta si pe softpedia, oricum se indexeaza in google mi se pare pedeapsa capitala pentru orice firma online de genul ! Si nu, nu este vorba de un produs si de 100-200 ron in plus, ci de un principiu caci toti procedeaza la fel - baga un pret bomba, dupa care revin cu scuze penibile dar te invita sa "cumperi" in continuare de la ei.

Laptop Acer ES1-512-206Q Intel Celeron Quad Core N2920 1.86 GHz, 4GB RAM, 500GB HDD - 15.6 inch - Acer - Culoare: Negru - Display: Diagonala: 15,6 inch este vorba de acest laptop, am dat comanda miercuri cand am si postat pe aici (vezi postul #59), dupa care am tot asteptat, nu le-am dat niciun telefon, am si fost destul de prins, cand iata ce email primesc, am sters doar numele in rest citez :

Buna ziua ............... ,

Ne pare rau sa te informam ca nu vom putea onora comanda cu nr 1A3Z1Y1B2C3X8.

In momentul pregatirii comenzii, produsele de mai jos erau disponibile cu stoc limitat pe site-ul elefant.ro, dar in depozit acestea sunt deteriorate si nu au putut fi incluse in comanda.

Din acest motiv comanda nu va putea fi expediata si a fost anulata.

Ne cerem scuze pentru neplacerile create si iti multumim pentru intelegere.

Pentru orice alte informatii, iti stam la dispozitie.

O zi frumoasa,
    Elefant.ro
    Produse care nu vor putea fi livrate:
    Laptop Acer ES1-512-206Q Intel Celeron Quad Core N2920 1.86 GHz, 4GB RAM, 500GB HDD - 15.6 inch
    Culoare: Negru, Marime: OS

Cantitate
    1
    Iti multumim ca ai ales Elefant.ro,

Echipa Elefant.ro.

12. Back To Top | #112
    Deci un alt magazin de tot ''rahatul'' si acest elefant...

13. Back To Top | #113
    Quote Originally Posted by Merlin View Post
    Nici nu stiu daca sa creez un alt topic pe VALEA PLANGERII sau ce sa le scriu mai exact in email la reply, dar mi s-a pus capsa deja pentru toate reclamele mincinoase si de neseriozitate si scuze care de care mai penibile. Ce reply ma sfatuiti sa le dau, eu as vrea in prima i(...) :
    Chiar ma gandeam sa il iau si eu ...

o724228632 - Vodafone

14. Back To Top | #114
    Registered User Merlin's Avatar
    Deci cum sa vii cu o asmenea scuza penibila, nici macar un telefon si asta totusi in 2014 !!! Chiar m-a umplut de nervi, ma kk pe ei la propriu si mai pun 1-200 ron si iau de la alt magazin plm . Dar bineinteles ca le trimit un email de toata frumusetea (poate mai aveti idei ceva) si o sa scriu peste tot de ei negativ daca nu se rezolva diplomatic problema. Sa se spele pe cap .... din partea mea

P.S. in continuare produsul apare pe site la acelasi pret Laptop Acer ES1-512-206Q Intel Celeron Quad Core N2920 1.86 GHz, 4GB RAM, 500GB HDD - 15.6 inch - Acer - Culoare: Negru - Display: Diagonala: 15,6 inch 12.12.2014 , ca sa nu se creada ca fabulez am atasat si un ss...

LE: a reparut si este si in stoc, dar data estimare de livrare abia pe 19 decembrie - hmm wtf, incearca sa ia clientii de la alte firme sau care-i faza, ca sincer nu inteleg ce strategii de kkt pot sa aiba...

http://www.elefant.ro/fashion/electr...-70947-28.html
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Produse la pret redus (Oferte online si retail)-elefant.jpg  
    Last edited by Merlin; 12-12-2014 at 18:06.

15. Back To Top | #115
    Cica site-ul roxer.ro a a avut preturi de 0 lei la aparate xerox profesionale de pana la 14000E.Ieri la 18 s-a intamplat "minunea''.Pe un alt forum au dat userii zeci de comenzi.Acum site-ul e down.Sa vedem daca le onoreaza.

16. Back To Top | #116
    Evident ca nu o sa le onoreze. Lol.
    Cyanide & Happiness!

17. Back To Top | #117
    Registered User AlexHypnose's Avatar
    E-n lucrari de mentenanta. Revin frumos la un backup cu 1h inainte de problema, dispar comenzile si problem solved
    Nu e clar ca nu vor onora?

18. Back To Top | #118

19. Back To Top | #119
    Bazinga!
    Quote Originally Posted by Doggfather View Post
    Smart TV Full HD LG 32LB5700, 80 cm, ready, LED | Domo

Exista ceva mai bun la prețul ăsta?
    Din cate vad, nu.
    Da' 1599 nu e pretu lui real.
    Eu as lua asta .

20. Back To Top | #120
    P for Vendetta viezure's Avatar
    Ba sa stii ca e pretul lui real

Dogg, am eu modelul asta in dormitor si e foarte ok, ti-l recomand.

1.  
Page 6 of 831 FirstFirst ... 34567891656106506 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks