Page 748 of 762 FirstFirst ... 248648698738745746747748749750751758 ... LastLast
Results 14,941 to 14,960 of 15238

Thread: Produse la pret redus (Oferte online si retail)

1. Back To Top | #14941
    Quote Originally Posted by KORN] View Post
    this one.
    Cum se poate? este epuizat de cel putin 1 saptamina. Ai gasit resigilat?

2. Back To Top | #14942
    Sage KORN]'s Avatar
    Nu. Am intrat random pe site, vazut produsul, comandat.
    Banuiesc ca a anulat cineva comanda de a revenit in stoc. Stiu ca la cateva minute dupa ce am plasat comanda, am intrat iar pe site si era out of stock.

CPU Intel i7 5820k, COOLING Corsair Hydro 110, MB AsRock x99m Killer Fatal1ty, RAM 16 GB DDR4, GPU TBA, PSU CoolerMaster v650, CASE Chieftec Stallion Black, STORAGE SSD Corsair Force Series LX 256GB, Display LG 23MP68VQ-P + PHILIPS 43PUH6101/88, Peripherals Mouse Asus Cerberus Black, Keyboard Razer Blackwidow, Sennheiser G4me Zero, DX Racer Formula

LENOVO Y700, RAM 12GB DDR4, STORAGE m.2 TBA, Kingston 120GB, Peripherals Mouse SteelSeries Rival 100 Dota2, Razer Chimaera 5.1

3. Back To Top | #14943
    Registered User papa12's Avatar
    Ieri la Altex dupa multe refresh-uri am reusit sa cumpar un desktop(era ori in magazin la Bucuresti ori stoc epuizat). Ciudati rau astia de la Altex cu site-ul lor. https://altex.ro/sistem-it-powered-by-asus-myria-digital-14-intelr-coretm-i5-7400-pana-la-3-5ghz-8gb-1tb-nvidia-geforce-gtx-1060-6gb-ubuntu

4. Back To Top | #14944
    Redupedia ala e chiar penal rau...nu mai faceti spam aiurea in topic pls cu reclamele site-urilor voastre etc.

Unii poate nu postam asa des, dar intram pentru o informatie utila ceva etc...ala e plin de teamdeals si evomag sh*t...si balarii de 5%.

Maine poimaine se dau linkuri de pe zumzi aici.

5. Back To Top | #14945
    Registered User _-livio-_'s Avatar
    Quote Originally Posted by andreiiulian90 View Post
    Uite aici:
    https://www.flanco.ro/lg-43uh661v-smart-tv-led-109-cm-ultra-hd-4k.html
    sau
    https://m.emag.ro/televizor-led-smart-lg-108-cm-4k-ultra-hd-43uh661v/pd/D6BKC3BBM/
    De la lg merita doar 50uh635v si varianta mai mare, cele cu ips nu sunt 4k adevarat, au mai putini pixeli rgb. Asta pana la cele cu oled.
    isn't that cute....BUT IT'S WRONG

6. Back To Top | #14946
    Salut, la sellgros am vazut Samsung 40KU6092 la 1799 si acelasi model 50KU6092 la 2299 parca

Sent from my HTC One using Tapatalk

7. Back To Top | #14947
    Registered User cashonly's Avatar
    e prea mare pentru mine de 50, 43inch ar fi maximum pentru camera mea.
    la modelul asta intr-adevar dau si eu tarcoale: https://m.emag.ro/televizor-led-smar.../pd/D6BKC3BBM/
    are tot ce am eu nevoie.

urmatoarea intrebare ar fi: difera mult fata de modelele din 2017? adica am vazut ca au aparut TV-uri de anul asta la LG cu 2099lei, fara mufa de casti dar cu webos3.5, mai sunt si alte diferenta majore? (la display sau etc.)
    "Give a man a beer, he'll waste an hour. Teach a man to brew, and he'll waste a lifetime."

8. Back To Top | #14948
    Light Budweiser's Avatar
    De ce nu intrebi pe topicul de tv-uri?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

9. Back To Top | #14949
    Registered User
    mergi cu incredere intr-un magazin si testeaza. sau aici: http://forum.computergames.ro/54-dig...e-theatre.html

10. Back To Top | #14950
    Bravoss

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

11. Back To Top | #14951
    Sent from my iPhone using Tapatalk

12. Back To Top | #14952
    Registered User 2dor's Avatar
    Be nimble as a greyhound, as tough as leather, as hard as Krupp steel and so you shall be the German warrior incarnate.

13. Back To Top | #14953
    Cred ca toti cei care am comandat camera aia suntem interesati de mai multe aspecte;
    -in cat timp ajunge
    -se platesc taxe
    -un mini review al camerei, nu cred ca e offtopic..

14. Back To Top | #14954
    Quote Originally Posted by 2dor View Post
    Daca il vreti pt wireless nu recomand. Tine bateria maxim 3 ore...motiv pt care l-am returnat
    Altfel ok,

15. Back To Top | #14955
    Registered User
    Quote Originally Posted by ^fLu^ View Post
    Legat de camera xiaomi yi dashcam de pe Tomtop.

În aplicația de tracking mi-a apărut faptul ca vineri ajunsese în Germania și apoi CRED ca luni coletul a predat postei romane.... Ca de atunci, de luni, nu mai stiu nimic de colet, în aplicația 17track mi-au dispărut toate informațiile. Am intrat și pe site-ul postei romane unde cica au link către un site de tracking pentru coletele extreme dar degeaba, nu-mi găsește nimic.... Produse la pret redus (Oferte online si retail)Produse la pret redus (Oferte online si retail)posta vieți...

La mine ieri a plecat din Germania deci te anunț daca patesc la fel. Am patit și pe Ali Express ceva de genul dar până la urmă ajunge

Sent from my XT1650 using Tapatalk

16. Back To Top | #14956
    Ati putea la fel de bine sa deschideți un topic pentru produsul respectiv, pe aria dedicata. Nu-i mai simplu? Puneti un link aici catre subiectul respectiv si cei interesati se uita acolo.

17. Back To Top | #14957
    Registered User albert00's Avatar
    Quote Originally Posted by Cosmin82 View Post
    Daca il vreti pt wireless nu recomand. Tine bateria maxim 3 ore...motiv pt care l-am returnat
    Altfel ok,
    Nu tine 3 ore.Am si eu si aseara m am jucat de la8 -9 la 1 dimineata si nu a murit nici o baterie.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

18. Back To Top | #14958
    CoBr4's Avatar
    Nici eu nu recomand Mamba-ul, bateria tine foarte putin si scroll-ul scartaie dupa nici un an de utilizare. Ca mouse wired in schimb la pretul ala e ok.

19. Back To Top | #14959
    Registered User rex's Avatar
    Quote Originally Posted by ^fLu^ View Post
    Pai nu te interesează pe tine dar poate pe cei care au comandat ii interesează și vor sa știe cum decurg lucrurile. Mai ales ca eu sunt cu câteva zile în înainte fata de ei cu livrarea. Si vreau sa ii țin la curent. Asa cum aici când apare nu stiu ce ofertă la nu stiu ce produs și se vorbește despre el 10 zile ca daca a ajuns la cineva, ca dacă a fost onorată comanda si asa mai departe, asa vb si noi despre produsele noaste. Sau ești cumva gold digger si iti este frica sa nu pierzi samsung uri la 1 leu????
    chiar si cei care am comandat tot nu ne intereseaza. exita tracking, exista notificare de la posta ca ai un colet sau mai exista si "mergi la posta si intreaba"
    GPL = ori zambesti in masina , ori zambesti in peco !!!

20. Back To Top | #14960
    Registered User

Produse la pret redus (Oferte online si retail)

Tine mai mult de 3 ore.l-am testat și eu acum ceva timp de la un prieten și chiar nu am avut probleme de genul asta. Poate cine ca a avut probleme cu bateria sa fi nimerit un model defect din păcate

1.  
Page 748 of 762 FirstFirst ... 248648698738745746747748749750751758 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks