Page 1 of 424 12341151101 ... LastLast
Results 1 to 20 of 8464

Thread: Unde gasim...

1. Back To Top | #1

Question Unde gasim...

Uhm...m-am hotarat sa deschid acest thread (nu am gasit altul asemanator ) deoarece multi dintre noi cauta anumite produse sau prestari de servicii...si ar fi mai usor sa post-am intr-un singur thread si sa acordam ajutor la gasirea lor
    Sper sa-l folositi
    Well...eu caut o *lampa flexibila* (daca nu pentru USB, cel putin care se poate conecta la alte surse de alimentare like http://www.thinkgeek.com/gadgets/lights/5a84/. Am cautat in cateva magazine, fara succes
    Os iusti meditabitur sapientiam, et lingua eius loquetur iudicium. Beatus vir qui suffert tentationem, quoniam cum probatus fuerit, accipiet coronam vitae. Kyrie, ignis divine, eleison. Oh quam sancta...Quam serena...Quam benigna...Quam amoena...Oh castitatis Lilium.

2. Back To Top | #2
    Registered User Baracuda's Avatar
    Ok...eu caut radiatoare de memorii (modelul care acopera stick-ul complet, nu doar chipurile) mai caut http://www.emag.ro/product_info.php?...9223&pindex=13 la o firma care il are pe stoc sau il poate aduce la comanda intr-o saptamana.

Mai caut si un car kit pe bluetooth pentru nokia 7610
    I wasn't born to follow.

3. Back To Top | #3
    Radioatoare de memorii like http://www.quartz.ro/produse/coolere/ec_mk.html ?
    Os iusti meditabitur sapientiam, et lingua eius loquetur iudicium. Beatus vir qui suffert tentationem, quoniam cum probatus fuerit, accipiet coronam vitae. Kyrie, ignis divine, eleison. Oh quam sancta...Quam serena...Quam benigna...Quam amoena...Oh castitatis Lilium.

4. Back To Top | #4
    Registered User Baracuda's Avatar
    Daca ar avea si pe stoc...
    Am fost deja la ei ca sunt aici aproape de mine. Dar nu aveau pe stoc.
    Eu vreau undeva unde gasesc pe stoc sigur, nu sa ma duc si sa nu fie. Multumesc
    I wasn't born to follow.

5. Back To Top | #5
    Uhm...poti incerca la un magazin Alienware (langa P-ta Veteranilor...pot verifica eu, daca nu astazi, maine )

6. Back To Top | #6
    Registered User luckylu's Avatar
    Ce magazin Alienware ??

7. Back To Top | #7

avioane WWII

caut fotografii cu avioane din WWII sau mai vechi.daca aveti asa ceva si nu aveti ce face cu ele poate ne intelegem...platesc bine!

8. Back To Top | #8
    Registered User teryro's Avatar

cutie de bijuterii

vreau sa-i cumpar prietenei mele o cutie de bijuterii ca a inceput sa aiba cam multe si le tine in cateva pungutze...total neadecvat....ceva o cutie care sa arate bine, sa cante cand o deschizi, ceva...
    Which is worse: not knowing or ignorance?
    I don't know and I don't care.

9. Back To Top | #9
    Încearcă la Sara Blu'.. au multe chestii mişto, deşi nu cred că vreuna cântă.
    is thiiiis my voice?

10. Back To Top | #10
    Quote Originally Posted by luckylu
    Ce magazin Alienware ??
    Am gresit ...AEMD Computers (componente, overclocking...dar m-a pacalit sigla )...am intrebat dar au zis ca nu mai au radioatoare pentru memorii... :\

11. Back To Top | #11
    Nick anterior: Scorpio83
    Z4m0lx3, in caz ca mai cauti lampa, gasesti la http://www.atc.ro/AtcWeb/redesign/eu...c=0&prod=22936
    Si am mai vazut si la Media Galaxy, in Mall.

12. Back To Top | #12
    the fifth element understar's Avatar
    unde gasesc sa imi trimit melodii polifonice gratuite?
    In a league of my own

13. Back To Top | #13
    10q Scorpio

14. Back To Top | #14
    Registered User luckylu's Avatar
    mariko - unde e Sara Blu' ?

teryro - am vazut cutii chinezesti de plastic care canta si sincer sunt oribile. Cred ca mult mai inspirata ar fi una din lemn. Una din asta caut eu! .... cadoo

Daca stiti pe unde... sariti!

15. Back To Top | #15
    Moderator
    Eu caut hartie autocolanta, pentru a lipi un puzzle. Dimensiunile nu la stiu exact, dar e bine sa fie cat mai mare. Stie cineva?

Sara Blu este de exemplu in Unirea, dar mai au magazine si in alte parti.
    Mourrons pour des idées, d'accord, mais d'une mort lente

16. Back To Top | #16
    Leather SM's Avatar
    cutii au la totem

17. Back To Top | #17
    Registered User
    super tare threadul:

martisoare misto/deosebite/ciudate ... sau pur si simplu diferite de tot ceea ce gasesti pe toate drumurile ?

18. Back To Top | #18
    expert de forum zoso's Avatar
    la romana, printre kitchurile alea am gasit azi 2 martisoare foarte speciale. acuma mai am unu de gasit si sunt salvat.
    forumiștii nu au dubii, forumiștii au numai certitudini.

19. Back To Top | #19
    Registered User tzek1's Avatar
    @axelG
    vrei sa lipesti un puzzle finalizat ptr a nu se desface ulterior?
    iti trebuie folie autocolanta. in TM stiu unde gasesc asa ceva, in buc poti intreba la orice firma de publicitate, design, etc. evtl cauta la mag de mobila sau decoratiuni interioare folie autocolanta din aia care imita lemnul.
    Support bacteria - they're the only culture some people have

20. Back To Top | #20
    Registered User tzek1's Avatar
    eu caut Rasina Poliuretanica (PUR)
    greu de gasit, am sunat la N firme de chimicale.
    poate stiti voi?
    Support bacteria - they're the only culture some people have

1.  
Page 1 of 424 12341151101 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks