Page 4 of 426 FirstFirst 12345671454104 ... LastLast
Results 61 to 80 of 8518

Thread: Unde gasim...

1. Back To Top | #61
    10q...dar voi cauta in continuare, tu ar trebui sa inveti sa le folosesti
    Os iusti meditabitur sapientiam, et lingua eius loquetur iudicium. Beatus vir qui suffert tentationem, quoniam cum probatus fuerit, accipiet coronam vitae. Kyrie, ignis divine, eleison. Oh quam sancta...Quam serena...Quam benigna...Quam amoena...Oh castitatis Lilium.

2. Back To Top | #62
    Leather SM's Avatar
    thanks but no thanks
    prefer furculita

3. Back To Top | #63
    Die Stunde Null Fausto's Avatar
    caut albumul "The Twelve Commandements of Dance" scos in 1989 de London Boys.
    "If you give up smoking, drinking and women you don't live longer... it's just that time seems to pass away too slowly."

Clement Freud

4. Back To Top | #64
    adaptor usb->firewire, exista asha ceva? unde, cat.............
    been there... done that...

5. Back To Top | #65
    Registered User wolfshade's Avatar
    Quote Originally Posted by Andreije
    Caut si io o sabie...Din aia de samurai, usor curbata. Katana se numeste (tipul de sabie).
    Arunca o privire si pe-aici.
    No wise fish would go anywhere without a porpoise.

6. Back To Top | #66
    trademark bj's Avatar

De unde cumpar: centura (chinga) glezna

Cred ca stiti centurile de brau pe care le poarta culturistii pentru a-si proteja spatele. Am nevoie de o centura similara dar pentru glezna care sa aiba si carabina pentru prinderea de scripete.

Imi trebuie pentru a face exercitii de recuperare la genunchi

Puteti sa imi spuneti si mie pe unde ati vazut asa ceva de cumparat?

Eu am fost in Cora si in Sellgros. In Cora aveau doar pentru brau iar in Sellgros nu aveau de loc...
    Astazi sunt un invingator!

Intel PIV 2,67 GHz Boxed FSB 533 | Gigabyte GA-8IPE1000-L (Rev 2.0) | 1GB DDRAM | Gygabyte Ati Radeon 9200 128/128 GV-R92128DH | 80 GB @ 7200 rpm Maxtor | DVD-RW Teac | 19" Trinitron Compaq P910

7. Back To Top | #67
    cred ca poti incerca la farmacii. ma refer la alea mari (sensiblu)

8. Back To Top | #68
    Quote Originally Posted by Z4m0lx3
    Btw...dar betisoare chinezesti? Ma refer la cele lacuite si gravate, nu cele de unica folosinta
    am vazut in Bamboo - in Mall la iasi. probabil ca este un bamboo si in bucuresti, da nu stiu unde.

9. Back To Top | #69
    Bamboo...in Carrefour Orhideea Nu am incercat acolo...thx
    Os iusti meditabitur sapientiam, et lingua eius loquetur iudicium. Beatus vir qui suffert tentationem, quoniam cum probatus fuerit, accipiet coronam vitae. Kyrie, ignis divine, eleison. Oh quam sancta...Quam serena...Quam benigna...Quam amoena...Oh castitatis Lilium.

10. Back To Top | #70
    unde pot gasi un ceas ca cel din atachement? proiecteaza ora pe tavan.
    nu ma intereeseaza sa il cumpar de pe net.

@bogotta
    poza e un produs usa. da nu ma deranjeaza sa cumpar o chinezarie si chiar mar bucura sa fie cit mai ieftina. da la europa nu ma gindem. merci.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Unde gasim...-rm329p-100x125.jpg  
    Last edited by xaxa; 18-03-2005 at 21:27.

11. Back To Top | #71
    Need I explain? Bogotta's Avatar
    E o chinezarie ieftina. Europa for sure ! Nu am fost acolo insa, deci nu pot fi absolut sigur.
    Da, omul umbla ca o umbra, se framanta degeaba, strange comori si nu stie cine le va lua.

Psalmul 39:6

12. Back To Top | #72
    Fyl's Avatar
    am facut si lipit zeci de puzzle-uri, de la 500 la 5000 piese, lipite cu lipici de 20k lei pe carton cu rama pe margine si ranforsari diagonale pe spate ca sa nu faca burta ... la ala de 5000 am umplut o camera intreaga, 4 oameni l-am facut in 2 luni (era o harta a globului, mai mult de 50% din piese preponderent albastre)

inca mai caut anumite carti mai vechi, unde sint anticariate in Bucuresti (in afara de buchinistii aia din piete) ?

13. Back To Top | #73
    unde as putea gasi suruburi cum sunt cele din imagine? (ca dimensiuni: diametru 3mm, lungime 30mm) am nevoie cam de 8-10 bucati.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Unde gasim...-therm-ducting1.jpg  
    `\_______
    ./.___|___\___
    \(O)______(O)/
    =>=GheTTo TuninG=<=

14. Back To Top | #74
    Need I explain? Bogotta's Avatar
    Da, omul umbla ca o umbra, se framanta degeaba, strange comori si nu stie cine le va lua.

Psalmul 39:6

15. Back To Top | #75
    Chupa...sau in orice piata (cel putin cele pe care le cunosc eu Moghioros, Veteranilor de ex... ) la rusi
    Uhm...sau in magazine de electronice...like Dioda (pe bd. Ion Mihalache langa P-ta Domenii)

16. Back To Top | #76
    Btw...unde pot gasi sake (vin de orez)?
    (ewps...soz pt. post separat ;/ )

17. Back To Top | #77
    Registered User Baracuda's Avatar
    Multumesc pentru raspunsuri, asa sunt multe modele...si eu am gasit. Dar pe mine ma intereseaza acel model, glubul tinut intr-o palma de monstru, si culoare mov. Unde gasesc sigur asa ceva...avand in vedere aglomeratia care este ziua as prefera sa ma duc undeva unde au sigur.
    I wasn't born to follow.

18. Back To Top | #78
    Z4m0lx3, am fost in destul de multe locuri, si nicaieri n-am gasit dimensiunile alea. (inclusiv Brico, cateva piete si magazine de electronice)
    maine voi avea un drum pe la Rocast, sa vad cu ce se lauda.
    `\_______
    ./.___|___\___
    \(O)______(O)/
    =>=GheTTo TuninG=<=

19. Back To Top | #79
    Unde gasesc un ac de siguranta de lemn?

20. Back To Top | #80
    @Z4m0lx3
    sake: am vazut o singura data, cred ca la nic's din cotroceni, acu 3-4 ani. nu cred ca se vinde asa ceva in romania la magazin. gasesti sigur la restaurantul japonez, sau la cel korean.

@leopardul; am vazut in vara la bazarul de suveniruri de la iesirea din sinaia. cam cit palma, daca imi amintesc bine.

1.  
Page 4 of 426 FirstFirst 12345671454104 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks