Page 423 of 424 FirstFirst ... 323373413420421422423424 LastLast
Results 8,441 to 8,460 of 8478

Thread: Unde gasim...

1. Back To Top | #8441
    Quote Originally Posted by Bogotta View Post
    AM patit un necaz azi dimineata.

A rasturnat pisica televizorul LCD (80 Cm) si s-a intamplat ceva la ecran. Cand e stins nu se vede nimic. Insa cand il aprins apare ca o fisura din care pleaca mai multe raze , plus ca imeginea este urata rau, culori amestecate, etc.

TV-ul e inca in garantie insa tinand cont ce a patit nu m-as baza pe asta. ( e luat de la emag acum 1,5 ani , insa nu stiu daca mai conteaza asta)

Unde sa il duc. Am fost acu la Depanero si am luat teapa. pe net scrie ca e deschis insa e inchis toata ziua. Ce ma sfatuiti ?

Been there done that. Daca nu cumva ai vreo super garantie gen cum era la Toshiba no matter what e bun de gunoi. Iar reparatia contra cost....cred ca te costa cam cat un televizor nou.
    Daca te duci cu el la garantie te faci de ras si pierzi si timp. Eventual poti vinde telecomanda si pastra bateriile
    All parts should go together without forcing. Therefore, if you can't get them together again, there must be a reason. By all means, do not use a hammer." -- IBM maintenance manual, 1975

2. Back To Top | #8442
    Need I explain? Bogotta's Avatar
    Cred ca aveti dreptate. Momentan TV-ul a ramas in portbagaj dar cred ca il voi da la un centru de recuperare electrocasnice/electronice. Asta ca sa nu poluez mediul totusi ....
    Da, omul umbla ca o umbra, se framanta degeaba, strange comori si nu stie cine le va lua.

Psalmul 39:6

3. Back To Top | #8443
    Registered User rex's Avatar
    poti sa cauti pe olx modelul exact si e posibil sa gasesti display separat, dar pretul e cam jumatate din al unuia nou.
    de curiozitate, ce model e pisica...pardon televizorul?
    GPL = ori zambesti in masina , ori zambesti in peco !!!

4. Back To Top | #8444
    Registered User G-ZUS's Avatar
    pisica e bine?
    sper ca n-a cazut pe ea tv-ul...
    Sick my duck

5. Back To Top | #8445
    Need I explain? Bogotta's Avatar
    Da-o incolo de pisica ca a fugit imediat Nu are nimic E un motan Scotish Fold de ... 7 Kg.

TV-ul era un Samsung 81 cm cu vechime 2 ani fara 2 luni. Nu e vreun model deosebit .
    Da, omul umbla ca o umbra, se framanta degeaba, strange comori si nu stie cine le va lua.

Psalmul 39:6

6. Back To Top | #8446
    Fother Mucker vlad_heretic's Avatar
    Din ce vad pe OLX, e mai scumpa pisica
    "People will read again."

7. Back To Top | #8447
    Unde pot gasi Logitech G27 nou? Poate fi orice magazin din Europa care trimite in tara.

8. Back To Top | #8448
    Salut, stiti cumva unde pot sa gasesc un kit de 2x8 G.skill trident z rgb sau daca stiti pe cineva care vinde,multumesc.

9. Back To Top | #8449
    as.drd.ing. Asi's Avatar
    Unde gasesc bomboane cu lemn dulce (liquorice)?
    Amazon.co.uk: liquorice sweets

Evident, m-ar interesa ceva din Romania.
    Arbeit macht frei

10. Back To Top | #8450
    Registered User rex's Avatar
    Quote Originally Posted by Bogotta View Post
    Da-o incolo de pisica ca a fugit imediat Nu are nimic E un motan Scotish Fold de ... 7 Kg.

TV-ul era un Samsung 81 cm cu vechime 2 ani fara 2 luni. Nu e vreun model deosebit .
    din cate vad, e mai scumpa pisica decat televizorul, asa ca vinzi pisica si iei un televizor nou
    GPL = ori zambesti in masina , ori zambesti in peco !!!

11. Back To Top | #8451
    @Asi ai putea incerca la cinema, am vazut ca in AFI au un perete intreg de bomoboane d'astea varsate

12. Back To Top | #8452
    Quote Originally Posted by Asi View Post
    Unde gasesc bomboane cu lemn dulce (liquorice)?
    Amazon.co.uk: liquorice sweets

Evident, m-ar interesa ceva din Romania.
    Le urma in draci cand eram mic, aducea o cunostinta din Germania la vreea respectiv
    La o cautare pe google e singura chestie gasita, cred ca nu au prins la noi in tara.

Jeleuri pe baza de lemn dulce "Rotella" Haribo
    All parts should go together without forcing. Therefore, if you can't get them together again, there must be a reason. By all means, do not use a hammer." -- IBM maintenance manual, 1975

13. Back To Top | #8453
    Quote Originally Posted by Capcaunu View Post
    ... ciuperci Enoki?
    vad ca au la mega image. pretul nu e bun (9.9RON pt un pachetel) dar am luat sa imi treaca pofta de asia

acum daca ar aduce si Pocari Sweat
    "We must take sides. Neutrality helps the oppressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented." Elie Wiesel

14. Back To Top | #8454
    Unde gasesc un cinematograft mai mic unde pot sa inchiriez sala pentru cateva ore, preferabil sa aibe si o colectie de filme mai vechi ?

15. Back To Top | #8455
    presupunand ca e vorba de Bucuresti, cam toate cinematografele mari cu multe sali ofera si asa ceva.
    cei din Liberty Mall aveau o gramada de reclame pe tema asta.
    Ignore list: Stagirioritic

16. Back To Top | #8456
    Vezi la Parklake - au sala de 27 persoane, VIP room.

Cinema City - Home Page
    Eu nu sunt nebun, eu nu fac decat sa va sfidez ! James Oliver Huberthy

17. Back To Top | #8457
    Home - Cinema Glendale Studio sau aici si vii cu filmul de acasa

Ai nevoie de o idee pentru un eveniment special? Cinematograful poate organiza proiecţii private, petreceri pentru grupuri de minim 20 de persoane. Sala poate fi oferită şi pentru conferinţe şi seminarii, având o capacitate de 100 de locuri. Contactaţi-ne pentru o ofertă personalizată.

18. Back To Top | #8458
    Stie cineva un magazin unde gasesc stickere auto in Bucuresti?
    Ma intereseaza ceva de genul - I Love Snow (nu neaparat asta, ceva similar, acopar o zgarietura mica )
    Nu m-ar deranja sa iau de la ei dar nu ma lasa sa il iau doar pe ala. As plati 17 lei transportul dar au comanda minima si nu mai vreau nimic de la ei. Plus ca nu m-ar deranja sa vad si alte optiuni.

Mersi!
    Cyanide & Happiness!

19. Back To Top | #8459
    0726.161.686 vezi dacă fac ce-ți dorești.

Și mai sunt BeeStick la Electromagnetica în incintă, unde poți să și vezi cred.

20. Back To Top | #8460
    Mersi, încerc. Nu voiam să fac pe comandă că apoi o să îmi ia o veșnicie să mă decid.
    Cyanide & Happiness!

1.  
Page 423 of 424 FirstFirst ... 323373413420421422423424 LastLast

Bookmarks

Bookmarks