Page 4 of 77 FirstFirst 12345671454 ... LastLast
Results 61 to 80 of 1530

Thread: Black Friday 2017

1. Back To Top | #61
    Registered User slaiciprian's Avatar
    Io anul trecut am luat frigider arctic de 300+ litri de la emag, a cam trebuit sa stau pe refresh, dar dupaamiaza a revenit pe stoc destul de mult timp. De la carefura, magazin fizic, hotpoint 622 la 600 lei. Nu tin minte aragaze sa fi fost la oferta, nu m-a interesat, dar or fi fost.
    Şi-oricât de-ngustă o fi calea
    Oricâte piedici m-or lovi din greu
    Eu sunt stăpânul sorţii mele
    Sunt căpitanul sufletului meu.

2. Back To Top | #62
    Dimineata începe si la Germanos balul

3. Back To Top | #63
    Registered User ciocanul's Avatar
    Mai exista Germanos ? Cred ca o sa fie un BF foarte trist anul asta. Preturile sunt deja mici si marja de profitabilitate e jos, nu prea mai au de unde sa scada.
    The world ain't all sunshine and rainbows. It is a very mean and nasty place. It will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me or nobody is going to hit as hard as life. But it ain't about how hard you hit, it is about how hard you can get hit and keep moving forward, how much can you take and keep moving forward. That's how winning is done! Rocky Balboa

4. Back To Top | #64

5. Back To Top | #65
    just passing... Rover's Avatar
    Voi cand luati de BF prindeti exact modelul dorit? Sau va uitati dupa marca si "hai ca e bun pretul, il iau pe asta"?
    Mi se pare destul de improbabil sa gasesti exact modelul dorit...

6. Back To Top | #66
    expert de forum zoso's Avatar
    te decizi pe moment dacă iei alt model, nu?
    forumiștii nu au dubii, forumiștii au numai certitudini.

7. Back To Top | #67
    just passing... Rover's Avatar
    Da, normal, dar ma intrebam daca in momentul ala mai tii la specificatii sau mergi pe ideea "hai, ca uite, are 30% reducere"?
    Adica eu, daca vreau sa iau ceva de BF, sunt constient ca nu o sa iau ce vreau, ci cam ce se nimereste...

8. Back To Top | #68
    expert de forum zoso's Avatar
    păi nu știu, cred că majoritatea pun problema așa: aș vrea un SSD de 128, pentru că suntem în 2015, și aș vrea, dacă se poate, Intel. Dacă nu prind Intel, e bun și Crucial sau Samsung. vreau frigider de X litri, dacă se poate daewoo, dacă nu, iau ce prind. și tot așa.
    forumiștii nu au dubii, forumiștii au numai certitudini.

9. Back To Top | #69
    Quote Originally Posted by Rover View Post
    Voi cand luati de BF prindeti exact modelul dorit? Sau va uitati dupa marca si "hai ca e bun pretul, il iau pe asta"?
    Mi se pare destul de improbabil sa gasesti exact modelul dorit...
    de BF fac doar cumparaturi impulsive. ma uit la preturi si reduceri si daca vad ceva ce-mi place si mi-ar putea fi util, cumpar. evident, trebuie sa fie un pret foarte atractiv (si sa fie suficient de mic incat sa nu-mi para rau ca am cumparat)
    cumparaturile serioase le planific din timp si nu mi s-a intamplat pana acum sa se potriveasca vreuna cu vreun BF.
    Ignore list: Stagirioritic

10. Back To Top | #70
    Registered User niq86's Avatar
    Eu nu inteleg ce BF e asta spre ex la flanco am luat la intamplare un tel redus cu 36% Sony xperia xz 32Gb la acelasi pret il gasesti vandut de Emag ... Si mai sunt si alte exemple identice

Lol cica dupa 27 pana pe 19 sa vedem ce fac dupa data de 19 cand emagu va avea blocaj pe servere ei scot bf-u lor de kko atata prosteala
    Voucher reducere pcgarage: 6QF5W6RP

11. Back To Top | #71
    Registered User ciocanul's Avatar
    La flanco sunt aceleasi preturi ca la emag de BF. Penibil.
    The world ain't all sunshine and rainbows. It is a very mean and nasty place. It will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me or nobody is going to hit as hard as life. But it ain't about how hard you hit, it is about how hard you can get hit and keep moving forward, how much can you take and keep moving forward. That's how winning is done! Rocky Balboa

12. Back To Top | #72
    Quote Originally Posted by niq86 View Post
    Eu nu inteleg ce BF e asta spre ex la flanco am luat la intamplare un tel redus cu 36% Sony xperia xz 32Gb la acelasi pret il gasesti vandut de Emag ... Si mai sunt si alte exemple identice

Lol cica dupa 27 pana pe 19 sa vedem ce fac dupa data de 19 cand emagu va avea blocaj pe servere ei scot bf-u lor de kko atata prosteala
    Ce nu e clar ca de bf nu toate produsele sunt reduse? Cand astepti un anumit midel si esti fixat pe ala sunt sanse imense sa fii deziluzionat. Mie flanco mi s'a parut ok, am luat anul asta un cantar, periuta electrica, tv, un suport de telefon, si un akai x10, dar nu mai stiu daca boxa e de la flanco.

13. Back To Top | #73
    Registered User niq86's Avatar
    Eu inteleg ca as cumpara de BF decat daca as avea o reducere substantiala la un produs scump; altfel daca un cantar are pret normal de 30 lei si il iau redus cu 50% de BF cu 15 lei WTf.... Inteleg ca nu toate sunt reduse dar sa zici BF si sa ai acelasi pret, personal incep sa ma simt prostit de "oferta" lor si sa detest magazinul in sine
    Voucher reducere pcgarage: 6QF5W6RP

14. Back To Top | #74
    Mda, si gratis sa fi fost, tot erau cârcotași cărora nu le convine ceva...

15. Back To Top | #75
    Registered User Perseqtor's Avatar
    Are cineva vreo informatie ceva legat de placi video high-end, vor exista oferte bune, macar la eMAG ? Vreau sa-mi vand GTX 980-ul si sa-mi iau GTX 1070 / 1080, mai exact. RX Vega nu cred ca o sa scada sub 2500 fiind lansat relativ recent + din cauza isteriei cu mining-ul de Ethereum / Zcash / etc.

16. Back To Top | #76
    Fara indoiala! Dar recomand sa vorbesti cu mama omida, ca am inteles ca ea vede viitorul!
    YM khaledkabbalah

17. Back To Top | #77
    Trancestatic Iceman's Avatar
    ​Questionable ethics.

18. Back To Top | #78
    o sa fie reduceri importante la scaune ? ceva solid pt birou sa ma tina ca ultimul nu se mai ridica. dar nu dau mai mult de 3 4mil (dupa reducere)
    "We must take sides. Neutrality helps the oppressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented." Elie Wiesel

19. Back To Top | #79
    Quote Originally Posted by marianbv View Post
    apropo de bf, care era extensia (chrome) care te alerta cand se schimba pagina web ?
    daca afli, please do tell

20. Back To Top | #80
    Registered User Kickazz's Avatar
    emag si pc garage vor avea scaune de bf, mi-a soptit o pasarica.
    https://invite.taxify.eu/6L1M2

Cu codul 6L1M2 la instalarea aplicatiei Taxify ai prima cursa gratis
    Apoi e cu 40% mai ieftin ca UBER! 1.10 lei / km

1.  
Page 4 of 77 FirstFirst 12345671454 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks