Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 50 of 50

Thread: Discutii despre oferte sau produse la pret redus

1. Back To Top | #41
    Am comandat un d-asta: Solid-State Drive SANDISK SSD Plus 480GB, SATA3, SDSSDA-480G-G26
    N-am mai verificat de mult preturi la SSD, nu planuiesc sa-l dau inapoi ca nu ma intereseaza foarte mult performanta, dar am vazut ca e la acelasi pret de ieri si nu s-a dat. E vreo problema cu modelul asta sau de ce nu il vrea nimeni?
    Cyanide & Happiness!

2. Back To Top | #42
    Registered User z3wl's Avatar
    E la pretul ala de saptamana trecuta. Eu asa tin minte.

3. Back To Top | #43
    Da, eram doar curios dacă au probleme sau de ce nu se vinde, ca prețul mi se pare acceptabil. Peste tot în rest l-am văzut la minim 650.
    Cyanide & Happiness!

4. Back To Top | #44
    Registered User beavis03's Avatar

mulţumim pt review Alex

5. Back To Top | #45
    Daca esti pe lab.501, desi are cont si aici, e Iubitel, unul dintre cei mai buni overclockeri din tara, inclusiv plimbat pe la concursuri internationale si are o gramada de SSDuri Samsung 850 Evo 500GB la 480 lei, care isi bate joc si umileste mizeria aia de Sandisk, iarta-ma.
    E un site de hosting care a postat rezultatele lui, iar majoritatea SSDurilor erau terminate la 40-60TB scrisi, 850 Evo la 100 inca fluiera. Eu am unul de 250 de 1 an si e demential.

6. Back To Top | #46
    Nu ma deranjeaza, d-asta am si intrebat. Eu am tot cautat la Altex pentru ca am avut vouchere facute la ei si am mai scazut 100 de lei din pretul de pe site.
    O sa-l pun pe un PC care nu e asa alergat, cand o sa-mi iau pentru mine o sa-mi iau probabil Evo sau Intel.
    Singura problema cu forumul e ca imi place sa am garantie 2 ani. Dar o sa vad cand vine vremea daca e justificata diferenta de pret.
    Cyanide & Happiness!

7. Back To Top | #47
    Registered User rex's Avatar
    ptr un PC amarat care e folosit ocazional si nu tragi de pe torenti, un SSD banal e suficient, nu o sa ajungi la limita de nr de scrieri niciodata. sau mai bine zis o sa fie depasit fizic si moral acel calculator inainte sa se uzeze SSD-ul din cauza nr de scrieri.
    GPL = ori zambesti in masina , ori zambesti in peco !!!

8. Back To Top | #48
    pentru cei care cauta rezerve ieftine pt periute oral b
    se gasesc fake la pret ok si calitate buna pe olx
    (se vand ca originale-dar pret f mic)

9. Back To Top | #49
    Quote Originally Posted by CubEdIn View Post
    Nu ma deranjeaza, d-asta am si intrebat. Eu am tot cautat la Altex pentru ca am avut vouchere facute la ei si am mai scazut 100 de lei din pretul de pe site.
    O sa-l pun pe un PC care nu e asa alergat, cand o sa-mi iau pentru mine o sa-mi iau probabil Evo sau Intel.
    Singura problema cu forumul e ca imi place sa am garantie 2 ani. Dar o sa vad cand vine vremea daca e justificata diferenta de pret.
    A mai fost la 540 pe altex, iar minimul pe mediagalaxy la 515.
    E un pret decent daca vrei si garantie, sa il stapanesti sanatos...
    P.s. Foarte importanta garantia reala, nu se mai fac lucruri care sa dureze 5-6 ani ca pe vremuri...

10. Back To Top | #50
    Pai un hard obisnuit tine lejer cel putin 5-6 ani daca nu-l fortezi prea mult. Nu ar trebui sa tina tot cel putin atat si orice ssd?

1.  
Page 3 of 3 FirstFirst 123

Bookmarks

Bookmarks