Results 1 to 9 of 9

Thread: Cursuri/Certificare SAP???

1. Back To Top | #1

Cursuri/Certificare SAP???

Stie cineva unde se pot face cursuri/traininguri/certificari SAP in romania?
    Viva la Romanistan!!!

2. Back To Top | #2
    Harvester of Sorrow [stryder]'s Avatar
    Cursuri SAP se fac numai la SAP Romania (din cate stiu). Sunt pe module, aproximativ la fel cu un CISCO ( depinde ce te intereseaza). Tin sa-ti zic ca sunt foarte scumpe

http://www.sap-consulting.ro/phpBB2/viewtopic.php?t=12 -Incearca sa pui niste intrebari aici, eu lucrez in SAP dar nu iti pot spune concret unde te poti cauta and stuff...ce am invatat, am invatat de la firma unde lucrez iar cunostintele imi sunt limitate pt. ca e ffff complex iar pe mine nu m-a interesat in afara domeniului in care lucrez.Succes!

later edit:http://www.com2learn.com/ - un site interesant unde gasesti ceva info, gratis
    Last edited by [stryder]; 10-10-2005 at 13:25.
    the blood makes us human, makes us more than human, makes us human no more.

3. Back To Top | #3
    10x stryder, de scumpe stiu ca is scumpe dar merita investitia
    Viva la Romanistan!!!

4. Back To Top | #4
    Harvester of Sorrow [stryder]'s Avatar
    cam asa e, pt. un job platit bine, toate modulele ar insuma cam jumatate din salariu pe o luna
    the blood makes us human, makes us more than human, makes us human no more.

5. Back To Top | #5
    Registered User GruVe's Avatar
    Iertati-mi reinvierea acestui topic de 5 ani dar ma intereseaza daca imi poate sugera/recomanda cineva unde pot face niste cursuri SAP in Romania. Singurul loc gasit pana acum este acesta Aleron Training Center
    Vi se pare ok ?
    Out of my mind. Back in five minutes.

6. Back To Top | #6
    Registered User wantedhacker's Avatar
    Din ce vad eu SAP este o firma de business software development. Dar cursurile mai exact pentru ce sunt? Pe un limbaj de programare anume?

7. Back To Top | #7
    Quote Originally Posted by wantedhacker View Post
    Din ce vad eu SAP este o firma de business software development. Dar cursurile mai exact pentru ce sunt? Pe un limbaj de programare anume?
    Intrebari frecvente despre SAP in general

Un curs sap consta in training, intensiv (4-8 ore/zi), despre cum sa folosesti modulele sap (management, introducere/editare date, contabilitate, shipping, etc). Sunt sute de cursuri.

8. Back To Top | #8
    Bump.

S-a mai dezvoltat situatia dpdv al cursurilor? Unde se fac, cat costa samd?

9. Back To Top | #9
    Registered User
    Si eu as fi interesat. Am gasit doar un internship de implementare SAP, dar nimic mai mult.

1.  

Bookmarks

Bookmarks