Page 268 of 268 FirstFirst ... 168218258265266267268
Results 5,341 to 5,351 of 5351

Thread: Intrebari / sfaturi / nelamuriri - de tot felul.

1. Back To Top | #5341
    Nick anterior: blupaint Whitpaint's Avatar
    Cam cat costa crearea unui website?
    Website-ul de prezentare: preturi, imagini fara a putea sa cumperi efectiv de pe el.
    P.s ar fi ok acestia Pret Site Web | Oferta Web Design – Cel mai bun Raport Calitate/Pret ?

2. Back To Top | #5342
    Doctor dr_dumi's Avatar
    Unde as putea sa zbor cu elicopterul, relativ mai ieftin asa, ca parca 2000 lei nu prea îmi vine să dau. Poate știe careva

Sent from my thor using Tapatalk
    "Inainte de a bate cu pumnul in masa uita-te daca e vreun cui scos." - Bouvril

3. Back To Top | #5343
    Quote Originally Posted by Whitpaint View Post
    Website-ul de prezentare: preturi, imagini fara a putea sa cumperi efectiv de pe el.
    P.s ar fi ok acestia Pret Site Web | Oferta Web Design – Cel mai bun Raport Calitate/Pret ?
    Poti sa gasesti ceva pe la 500 lei cred, e relativ simplu sa-l faci si pe wordpress. Daca ai un prieten care se pricepe putin cu o tema potrivita il face in cateva ore. Poti sa-ti bati si tu capul sa-l faci.

4. Back To Top | #5344
    Registered User mixedbi's Avatar
    Salut, imi puteti spunde va rog cam cat pot sa imi iau pe urmatoarea configuratie? Am atasat si o poza pentru mai multe detalii

Procesor - AMD A 10-5700 APU with Radeon Hd Graphics
    Placa de baza - MSI 2AE0
    Memorie - 8 GB DDR 3
    Video - AMD Radeon R7 200 Series
    HDD - 1 X Seagate BarraCuda 7200.10 ST3250310AS 250GB 7200 RPM 8MB Cache SATA 3.0Gb/s 3.5" Internal Hard Drive Bare Drive
    1 X Western Digital WD5000AAVS 500GB 5400 to 7200 RPM 16MB Cache SATA 3.0Gb/s 3.5" Hard Drive Bare Drive

Multumesc!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Intrebari / sfaturi / nelamuriri - de tot felul.-calc.jpg   Intrebari / sfaturi / nelamuriri - de tot felul.-71mazyfdw6l._sl1500_.jpg  

5. Back To Top | #5345

6. Back To Top | #5346
    Registered User mixedbi's Avatar
    Mersi mult

7. Back To Top | #5347
    Quote Originally Posted by Whitpaint View Post
    Nu, nu și iarăși nu. Există două tipuri de site-uri. Alea pe care le poți face tu și alea pe care le faci la alții. Nu te costă nimic să-ți instalezi Wordpress, găsești o temă care se potrivește, poate plătești ceva pentru o temă mai bună. Ca aspect, îți iese un site mult mai descifrabil decât al ălora din link-ul tău, cu toate că ei fac asta "profesionist". Ei pe site-ul lor de prezentare încalcă mai toate regulile de design modern pentru web site-uri, așa că nu te poți aștepta să-ți ofere ție mai mult.

Un site pe care-l fac alții costă. Care-ți face site cu 200 de euro ia un template și schimbă datele cu datele tale. Nu face mai mult. Vrei site serios, plătești bani serioși, probabil de pe la vreo 1500 de euro în sus. Identitate vizuală, iar, și aia e scumpă. Vorbim de chestii de calitate, nu de Ionuț care face logo-uri în timpul liber, ci de oameni care au studiat grafica, lucrează de mult timp în domeniu, cu poftofolii bine puse la punct.

Pentru ce ai tu nevoie, ia Wordpress pentru că e simplu de utilizat. Dacă mai târziu vrei o identitate vizuală unică și un magazin care să funcționeze bine, să suporte mulți clienți, să fie legat de contabilitate, stocuri, dai un ban dar știi că-l dai pe o chestie bună și vei ști și ce să ceri după ce vezi ce probleme ai întâmpinat. Nu-ți lua de-astea la 200 de euro, pentru că vei fi dezamăgit. Nu doar că primești un template care va fi la fel cu alte zeci de mii de site-uri, dar o să și ai probleme pe viitor, pentru că nu e bine optimizat.

8. Back To Top | #5348
    Registered User
    Salut, nu stiti daca se mai repara placi video in aceste zile? Am si eu una care da artefacte probabil are probleme la VRAM, nu stiti pe cineva care repara placi? Mersi in avans

9. Back To Top | #5349
    Stie cineva in ce statiune sunt montate umbrele pe plaja, maine am drum prin. zona litoralui si fiind cu copilul ma gandeam sa stam cateva ore

10. Back To Top | #5350
    Stie cineva in ce statiune sunt montate umbrele pe plaja, maine am drum prin zona litoralui si fiind cu copilul ma gandeam sa stam cateva ore

11. Back To Top | #5351
    1:72 AdyAero's Avatar
    Majoritatea cred ca au strans. In zone cu umbrele de stuf poate gasesti, cateodata nu le strang asa devreme sau nu le strang chiar deloc peste iarna.

1.  
Page 268 of 268 FirstFirst ... 168218258265266267268

Bookmarks

Bookmarks